Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Kurcze bym coś zapalił a właśnie się skończyły :) te wstrętne papierosy :) chyba trzeba bedzie już w nie długim czasie to rzucić a czy Ty Pomorzanko paląca jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje robaczki,co sie pojawiam to nowe twarze na naszym topiku,a znowu nie było mnie tylko przez weekend hahahahahahahaaaaaa oczywiście witam ja z kawuchą,może inni też się napiją?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka witaj :D No właśnie pomyślałam ze czas na drugą kawkę ;) Topik sie rozwija w zastraszajacym tempie ;) i dobrze ... Fajnie jest, oby cały czas tak się kręciło ;) Jak imprezka - udana ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztutowo jest taka miejscowość to właśnie na środku między Mikoszewem a Piaskami -----a co byłaś już może w tych rejonach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko,gdybym nie poszła to naprawdę bym załowała- imporezka super,zresztą klasę w technikum miaolam super i dlatego........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ależ Pomorzanko, jesteś bardzo w moim typie. O ile dobrze przypominam, zostałem przez Ciebie w ducie z pewnym kolegą, nazwany frustratem. Wasz sojusz się wprawdzie rozleciał w warunkach dość dramatycznych, ale ja zostałem i trwam. Zresztą niezbyt długo zamierzam gadać. Zaledwie dzisiaj. Od jutra znowuż mnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Makarenko? A kto Ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam Mały smoczku :) - naprawde fajnie że jest tyle fajnych osób na tym świecie i mozemy sobie akurat tutaj poszaleć razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -----zgadza się jest tam obóz a właściwie to były obóz eeeeeee nie fajne miejsce przyprawia o gęsią skórkę ....ale cóż to nasza historia i niech bedzie dla przypomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie wejsc z moim problemem, pomozecie/? za tydz rozwod, 4 lata jestem sama z coreczka maz były maz latał sobie na lewo i prawo teraz jest juz w stałym zw od dwoch lat zainwestował wszystko w swoja partnerke załozyl jej salon a mi wysyła alimenty po 100 zl bo odlicza sobie przedszkole zasadzone ma 250 nie wiem czy moge nie zgodzic sie na rozwod bez orzekania czy po takim czasie mam jeszcze jakas szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ta sama co tu była i właśnie się zastanawiam kim ty jesteś??????????????? Psełdonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarena -------dziękuję za miłe przyjęcie choć nie powiem miałem pewne obawy wchodząc na ten Wasz Topik raz że obawa przed przyjęciem mnie w Wasze szeregi bądz co bądz to bardziej kobiecy ....ale teraz widzę że nie ma to większego znaczenia tak więc wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -----jeśli bedziesz tak dobra to pewnie że tak a zrobisz mi kawę ? jeśli tak ja robię następną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały temat to temat,a rozmowy o wszystkim można prowadzić, tu sa normalni ludzie kobietki i faceciki także bez obaw ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Być może i tak, Makarenka. Ale ja, do tej pory, nie miałem jeszcze okazji z Tobą porozmawiać. Z Pomorzanką, u której zresztą i tak nie mam najlepszej opinii, i owszem - z Tobą jeszcze nie. Więc, Makarenka, kto Ty jesteś i czy uważasz, że jest rzeczą sensowną, żebym się Tobą bliżej zainteresował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - jak widzę obserwujesz nas uważnie ;) Myślałam że ta sprawa przeszła bez echa i tylko osoby wtajemniczone to forum wiedzą że nie zawsze tutaj do końca było miło . Ale cieszę się ze zajrzałeś .... jakos pusto w któryms momencie bez Ciebie sie tutaj zrobiło ;) Mały - mam sporo zdjeć z Muzeum ... obrazujących wszystko . Chciałabym realnie też zobaczyć , ale nie wiem czy powinnam . Troche chyba za wrażliwa jestem . Ania - Twoj mąż nie ma prawa sobie odliczać przedszkola , nawet jeśli za nie placi . Jeśli ma zasądzone 250 zł to ta suma go obowiązuje . Jeśli to on wniósł sprawę o rozwód to nie wiem jak to jestjeśli Ty jednak chciałabys orzekać o jego winie . Najlepiej zawsze mimo wszystko skontaktować sie z prawnikiem . Ja miałam też adwokatkę i powiem Ci że z pełnomocnikiem jest łatwiej przez to przejsć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - kawka zrobiona :) ... A z tym drugim to nie ma mowy :D Psełdonimie - dlaczego uważasz że nie mam o Tobie najlepszej opinii ? :D Nawet Ciebie polubiłam choć cokolwiek jesteś - inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Czy moja dłuższa nieobecność, Pomorzanko, spowodowała, że może nieco zatęskniłaś za moją niezbyt wyparzoną, mówiąc otwarcie - pyskatą gębą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A może marzyłaś w skrytości ducha za moim dość nietypowym sposobem porozumiewania się z kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie Psełdonimie - poprostu uwielbiam kolor pomarańczowy ;) :D Ale hmmmm tak na poważnie , zajrzałam na Twój topik ,troszkę poczytałam ,gdzie niegdzie przeczytałam opinie o Tobie - i chyba troszkę mnie jednak zaintrygowała ta Twoja osoba . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki na pewno do kogos poje, ale czy moge powiedziec na pierwszej sprawie ze prosze o orzeczenie winy? to on złozyl wniosek spieszy sie bo statkuje sie chłopak drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka-------ja tam zazwyczaj w sezonie przyjeżdżam no wiesz jak rodzinka przypomni sobie o tym że jest tam gdzieś nad morzem rodzina którą warto odwiedzić bo zawsze to tani wypoczynek i tam ich wlokę dla zajęcia im czasu . Oni zwiedzają a ja do chłopaków na kawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - No właśnie nie wiem jak to jest jak on złożył pozew a Ty chciałabyś orzekać o jego winie . Jeśli będziesz orzekała to tak szybko sprawa sie nie skończy . Zastanów sie jeszcze czy chcesz rzeczywiście przez to przechodzic - ja z tego zrezygnowałam i nie orzekałam , chociaż wina mojego eksa była w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×