Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psełdonim
Jestem pomarańczowy, Pestko, ponieważ nie ma potrzeby zaczerniania pseudonimu. Poza tym, ja używam najprzeróżniejszych nicków. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie to zdobywaj mnie jak chcesz ;) ale uważam że to trud nadaremny :) Pestuś - już to z Psełdonimem przerabiałam , pewnie nie zaczerni się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Sam, Pomorzanki, a kto Ci powiedział, że ja jestem sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------jako facetowi ciężko mi brać to co mówi za prawdę faktycznie my faceci potrafimy sobie dodawać troszkę ale wiem że są kobiety które to lubią u mężczyzn ale chyba w Twoim przypadku jest inaczej tak myślę .Ja bynajmniej nie jestem tak przebojowy to nie moja natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ... np . pomożanka ;) :D Tylko żeby potem nie było znowu jakiś jazd w stylu - pomorzanko kocham cię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ale zgadza się, ja jestem sam! Mógłbym Cię wzruszyć do wielkich łez historią mojej ogromnej, romantycznej aczkolwiek niespełnionej miłości. Tak już się teraz nie kocha, choć prawdziwa kobieta, w głębi serca, właśnie za taką miłością ogromnie tęskni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale odnoszę wrażenie,ze juz pewne osoby drugi raz próbuja namieszać na naszym topiku.......... pomorzanko nie daj sie jestem z tobą kochanie....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały ja nie lubię przebojowych facetów , lubie silnych ale wrażliwych ....i oczywiście z poczuciem humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Dać Ci słowa, Pomorzanko, nie mogę. Nie jeden raz doświadczyłem skutków potęgi miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silny i wrażliwy facet
Do usług, skoro takie życzenie. A więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silny i wrażliwy facet
Ejże, Makarenko, zabrzmiało jak potwarz? Co złego widzisz w mojej skromnej osobistości, oraz w tym co piszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ------ja wiem ale w pewnym wieku chciało się być bardziej męskim a teraz są tego konsekwencje chcę rzucić ale brak mi motywacji iuż proponowałem Pomorzance wspólne rzucanie ale odmówiła nie dobra dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka spokojnie , akurat to wiem że to nie Psełdonim tu mieszał . I mimo wszystko mam nadzieję że ta brzydka historia sie już nie powtórzy . Psełdonimie ... każdy ma pewnie w zanadrzu jakąś piekną historię .Piękne wspomnienia , wspomnieniami - aczkolwiek nie wierzę że przy tak ogromnym powodzeniu dalej jesteś sam .Nie możesz znaleść tej jedynej ? ;) No widzisz mam ten sam problem , tylko że ja dopiero uważniej zaczęłam sie dopiero teraz rozglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silny i wrażliwy facet- po pierwsze nie jestes zadnym skromnym facetem i uważam że to co soba reprezentujesz to jest tylko na pokaz,tak naprawde jesteś "maleńki" -po drugie tak sie dziewczyn,kobiet nie zarywa jak ty to robisz- bo takie zachowanie odrzuca,masz tyle lat i jeszcze o tym nie wiesz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ---------wiesz z poczuciem humoru to ciężko i z tymi zaletami jakie oczekujesz od mężczyzny ale może jest gdzieś ktoś taki trzeba mieć nadzieję i szukać choć czy tak na siłe chyba nie warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silny i wrażliwy facet
Wiem doskonale, Makarenko, co robię. Jeśli chcesz, zainicjuję "topik" np. pod tytułem: dlaczego intryguje mnie Psełdonim. Poczytasz sobie wpisy i sama się przekonasz, że nie wypisuję banialuków. Poza tym, jak sama widzisz, na wyraźnie życzenie Pomorzanki stałem się właśnie mężczzną silnym a jednocześnie wrażliwym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - wróć do swojej skóry ;) Mały - dlatego daję sobie czas :) Makarenka -Psełdonim jeste jedyny w swoim rodzaju ;) Myślę że kreuje sie w ten sposob na na forum i nieżle się przy tym bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka czyzby Gnomi cie do nas ściągnął ???????? bardzo nam miło,bo czasami sie tu pojawiały wpisy do ciebie przez pomyłkę hahahahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silny i wrażliwy facet
Khe, khe... Podczytująca... Chyba niesłusznie utożsamiasz moją osobistość ze wszystkimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to tylko maska, kolejna kreacja - a jaką osobą jest ten ktoś kto ukrywa sie pod nickiem Psełdonim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silny i wrażliwy facet
Powrót do własnej skóry jest niemożliwy, Pomorzanko, dla tej prostej przyczyny, że ja posiadam wiele skór i sa nie wiem, do której miałbym wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - nie zauważyłam Ciebie , przepraszam :) A potem sie dziwię żę ja z pracy taka zmęczona wracam ;) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko nie wiem jakie wrażenie na tobie on zrobił ale ja mu nie ufam ,a przeważnie nie myla mnie moje przeczucia...... nie lubie takich ludzi,wzbudzaja we mnie pogardę.... mam prawo miec swoje zdanie i wcale nie chcę tu nikogo obrazić,ale juz sie robi siwo od kiedy tu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co dziewczyny podczas mojego pół rocznego stanu wolnego to miałem też nie złe historie związane z kobietami ale ta ich natarczywość strasznie mnie zniechęciła ja wolę być staromodny i myśle że to mężczyzna powinien zdobywać kobietę .Powoli odsłaniając swoje zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - to jesteś wymyślony ....masz wiele twarzy , wiele skór ... a gdzie prawdziwy człowiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×