Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebiśnieg- Ciebie chyba rzeczywiście jakieś choróbsko łapie , weż zawczasu jakaś aspirynkę :) Mały do morza daleko ??? :D Ja śmigam i w pół godziny mogę sobie pospacerować ....:) A że na razie sama ... hmmm może za jakis czas sie to zmieni :) Też tak bardzo kochasz morze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------w 30 min ? chyba samochodem :) ja w 30 to pieszo hi hi . A czy ta zmiana to może za jakiś nie długi czas nastąpi ? bo szkoda by było ja przychodzę do was a Ty ?.........no nic takiw jest życie jedni odchodzą inni przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - oczywiście że samochodem :) ... piechotką to szłabym jednak znacznie dłużej ;) Nie wiem Mały , jestem sama , nikogo nie mam na oku ;) - tylko takie przeczucie mnie czasmi ogarnia że niedługo cos fajnego w moim życiu sie wydarzy ;) Przebiśnieg - załatw w koncu szefowi tą delegacje ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg -----czy dobrze ja bym w góry pojechał jeszcze ich nie widziałem a już star dziad.:) ze mnie jaki wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -----jeśli takie masz przeczucie to już dobrze świadczy o Tobie i Twoim spojrzeniu na życie i oby to nastąpiło jak najszybciej życzę Tobie tego :)......wiosna ma swoje uroki więc kto wie ......małolaty szaleją więc może i nam w głowie i uczuciach się zmieni ......choćja jeszcze nie czuję takiej potrzeby za bardzo dostałem po głowie i jeszcze nie mogę się otrząsnąć ale podobno to przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - ja na razie mam tak ... chciałabym ale się boję ;) Też nieżle po głowie dostałam ... ale myśle ze właśnie mój charakter dosyć szybko pozwolił mi dojść do siebie . Myślę że rzeczywiście z wiosną coś się rozkręci ;)....szkoda życia na rozpamiętywanie przeszłości . Zamykamy stary rozdział - otwieramy nowy .... nie da sie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko -------ciekawe po czym tak sądzisz czy tak głupio piszę jak 70 latek no pięknie dziękuję ......a tak apropos....to jesteśmy sami tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieje się Mały - to moja reakcja na to ze sam napisałeś że jesteś stary :) Jestem tylko rok młodsza i uważam że do starosci to jeszcze mi daleko :D Mały - jesteśmy sami i setki podczytujących ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -------wiesz ja nie tęsknię za nią ja po prostu takie szopki przechodziłem że szkoda gadać . Ja przez okres separacji to miałem wszystkich w domu począwszy od policji ,prokuratora ,i jeszcze jakieś zbiry wynajęci to była masakra , już miałem takie momenty aby skończyć z sobą już na niczym mi nie zależało ale nie ma co wracać do tego bo to nie opowiastka na tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------a co młody ? ale wiesz czo niekiedy dopada mnie taka chęć jeśli kiedyś to oczywiście nastąpi pójść objęty z kobietą przez zatłoczone miasto całować ją w tłumie ludzi i nie przejmować się że kogoś to zniesmaczy :) a co :) głupie ty jak myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobnie ....niestety , tylko inne osoby chciały mnie widzieć ;) Teraz już sięz tego śmieję, ale dałam radę , uwolniłam sie z tego chorego małzeństwa i teraz mam zamiar zacząć wszystko od nowa i być szczęsliwa. To moj cel .... choć na siłę nie będę szukała , jeśli nie znjadę tego Kogoś będę poprostu sama .Jestem już teraz bardzo ostrożna - choć co niektórzy uważają to za wybredność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogoś bardzo mi przypominasz ....wiek sie zgadza ,ten nick , miejsce zamieszkania ...i marzenia te same ....ale to chyba niemożliwe ... Mały - ja poprostu tak zrobię ... pójdę z tym Kimś do miasta i pocałuje w tłumie ....Przecież to nic nienormalnego - nieprawdaż ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko-------- to nie wybredność to ostrożność przed popełnieniem kolejnego błędu który bardzo dużo kosztuje zdrowia .......Ta pierwsza miłość aż po ślub bo o tej mówię ta może nie zawsze jest tak do końca przemyślana w tedy człowiek myśli to ta jedyna na pewno lub ten jedyny ale życie ton nie bajka w trakcie stałego związku wszystko wychodzi jest się ze sobą cały czas trzeba umieć rozmawiać to jest podstawa potem zrozumieć ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Mały - nie jestem wybredna , tylko właśnie ostrożna , mam za sobą bardzo duży bagaż negatywnych doświadczeń . I teraz bardzo trudno jest mi sie przekonać do męzczyzny . Ale wiem że jestem w stanie zaufać ...Wierzę że są jeszcze męzczyżni tak inni niż mój eks . Na temat tej osoby niesty nic więcej nie mogę napisać ....ale rzeczywiście sporo jest podobieństw miedzy Wami .... Tylko jego sytuacja życiowa troszke inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie naciskam ---------w sumie cały ten pas nadmorski od Mikoszewa po Piaski to ludzie się znają odległości nie są za duże szkół za dużo też nie ma do pracy to jak nie prywatka to Gdańsk przede wszystkim a w autobusie też się można poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Przebiśnieg poszedł na łatwiznę pewnie lepiej czytać niż pisać :) choć nie powiem zawsze lubiłem pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Cześć, a ja mogę pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest bardziej z okręgu sztutowskiego ....ale to nie ma znaczenia .... Ja uwielbiam pisać Mały , więc tam myslę ze sobie zawsze pogadamy :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Kiedyś już to robiłem przecież. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×