Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

pomorzanka nie leżę bo jakoś nie mogę - od leżenia jeszcze bardziej mnie wszystko boli :) jak się poobrażają to będzie znak, że już tylko rosną :D:D:D w ogólw mniw się jakoś tak wydaje, że takie cackanie się z męskim rodem nikomu nic dobrego jeszcze nie przyniosło ;) makarenka swojego czasu bardzo pomogła mi jedna książka - poszukam tytółu i Ci wpiszę - o psychologii związku - wg mnie nieźle napisana, a poleciła mi ją kobieta, która takimi sprawami się zajmuje. podczytująca a gdzie to się patrzy, który wpis? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na spisie tematów było 6000 tys a twoj był ostatni wiec wydedukowałam ;) Pomorzanko --> bo to pisanie dzisiejsze było jakieś takie momętami nie fajne dziwni ludzie. POporawcie mnie jezeli sie myle ale ten topik ma byc enklawą spokoju :) od dziwnych typów, głpich zachowań itp itd. To ma byc miejsce gdzie mozna sobie poplotkowac, wyzalić , wypłakać, wygadać, posmiać, poprawić humor no !!! :) Makarenkoo aż nie wiem co napaisać chiałbym powiedzić cos mądrego co naprawde pocieszy ale nie wiem nawt co. Ale jestem z Tobą :) trzymaj się !!!! bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - a jutro idziesz do pracy czy wolne sobie zrobilaś ? Może warto wybyczyć się za za wszystkie czasy ;) Podczytująca - nie znam chyba topiku z dużą ilościa wpisów żeby był zawsze spokój ;) Fakt Psełdonim dziwny jest , ale tylko poprostu ma jakieś dziwne mniemianie o sobie - na pewno wygórowane ;) :D Wychodze z założenia każdy pisać może - oby nie przeginać i kulturalnie się zachowywać . Ale umordował mnie to fakt ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo się dajesz pomorzanka wkręcać w takie opowieści dziwnej treści ;) idę idę, ja to w ogóle mam przerąbane bo tu mnie do wraczia nigdzie nie chcą przyjąć bo to nie ta kasa chorych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - chyba jestem od tego specjalistką ;) :D Na razie spróbuj się leczyć domowymi sposobami , jak nie pomoże szoruj do lekarza . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety lubię takie doświadczenia , często lubię dyskutować na różne tematy i myślałam że Psełdonim czymś pozytywnym mnie zaskoczy . Tym bardziej,że widziałam że czasami nawet z sensem gada. Pomyliłam się , przepraszam...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o mnie chodzi, to w ogóle nie ma o czym mówić :) tylko mnie się wydaje, że takie dyskusje to woda na młyn takich gości jak pseudonim - ja go nie znam z inncyh wypowiedzi, w zasadzie w ogóle go nie znam, ale obraz, który dziś stworzył wydał mi się cokolwiek nieprzyswajalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba wieczorkiem będzie spokój ... ja chyba zrobię wysiadkę ;) W dzień stanowczo za dużo czasu tutaj siedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimem się nie przejmuję - ale na prawdę umęczona jestem :D Ale jak znam życie pewnie tu posiedzę , zaraz mały pojdzie spać , starszy ma już swoje sprawy ... i mam znowu wolny czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to odpoczywaj sobie pomorzanko w zaciszu przytulnej kafeterii :) ja to już dzisiaj dziesiąte poty wylewam ... :) gdyby nie aspiryna to pewnie już bym zaliczyła zgon ;) najbardziej denerwujące jest to, że nie mozna się normalnie zaciągnąć ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej dzisiaj wypocić - niż potem przez tydzień przyjmować antybiotyk ;) Mi w sumie chyba właśnie aspirynka pomogła , nie cierpię tego paskudztwa i zawsze uciekałam od niej z daleka ;) - teraz się przemogłam i rzeczywiście pomogla :) Moze jutro obudzisz się jak nowo narodzona ... tylko nie zaciągaj się dzisiaj ;) bo na kaszel to na pewno nie pomoże - wiem coś o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - ja myślę ze Podczytująca sprawdza w końcu te zaległe spawdziany :D Zaproponowała mi częśc do sprawdzenie ale lojalnie uprzedziłam ja że będę stawiać same piątki :D Więc pewnie sama wzięła się za tą niewdzieczną robotkę ;) ... Odpukaj w niemalowane z tym choróbskiem pfu , pfu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Przebiśniegu - Podczytująca obawiała się że jej autorytet legnie w gruzach :D Ja rzadko mam włączony telewizor , kończą sie bajki i wyłanczam TV ... Może już czas się przeprosić ponownie z telewizją :) :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez duże G :( coś mnie podkusiło zeby sobie typa B odszukać na tej równe głupiej jak ja naszej klasie :( no i mam za swoje nowe zdjecia ble,ble ble fuj ....kurs tanca i narty ehhhh :(((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×