Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebisnieg - pewnie zaraz przyjdzie :D Z Twoimi oczami wszystko dobrze - tylko ja napisałam zawczasu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki to masochostki :P Kwiotuszku....masz ten gorczek na tego grzańca :D wracam...a tu nie ma netu ...o bosze....co za koniec świata 😭 :D PS. Mąż mówi ze ma najtanszą zmywarkę na świecie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już też przeczytałem o swoim wejściu zanim to zrobiłem i przez ćwierć sekundy nie wiedziałem o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w sumie tysz maso jak tak sie przyjrzeć z dystansu ;) 🖐️ herakles dzięki Ci o boska pestuchno 🌼 - to udam się przyżądzić boski napój - a twój mąsz to wie przynajmniej co ma cennego ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ..... ja będę sie powoli zbierała I tak dzisiaj przgięłam z kafe ;) A jutro znowu nowy dzień:D Bawcie sie dobrze a Ty Przebiśniegu kuruj się intensywnie ;) Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim,jestem umeczona chce mi sie spac,ziewam tak że zaraz kompa połknę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka no wiesz :O 😤 :D Podczytująca zas wjechała ? Biedulka 🌻 Makarenka....połykaj tylko bez nas plissssssssss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że ja jestem okropna pod tym względem :D .... mam nadzieję ze w końcu ktoś mnie tego spania oduczy ;) :D i to szybko bo na spanie też szkoda życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×