Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Samotna po trzydziestce
No więc Makarenka pała do mnie szczerą niechęcią. Kiedy czytam te jej przepełnione nienawiścią wpisy, to aż mnie ciarki przez skórę przechodzą. Ja sobie myślę, że zachowanie Makarenki, to wynik ciągłego przebywania w męskim towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna po trzydziestce
A teraz ja by sobie ponownie poszłem. :-) Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tam miłe panie??????????? po kawusi,bo ja tu w biegu musiałam ja pić..... :P Gnomuś w złym nastroju musi siedziec w pracy,a wy jakie nastroje w taki piekny dzionek wiosenny????????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenkaa... myslisz zę jak go z nami nie ma to na bank ma zły nastrój???? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - na Pomorzu oczywiście jak zwykle jest inna pogoda niż wszędzie :O:D Ale przynajmniej nie pada ... a nastrój ok , choć przyznaję mogło by być lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano byłam zła.... ojojoj... ale teraz to jakos mi przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - już najgorsze za mną - teraz może być już tylko lepiej :) I Ty też tak trwaj.... 🌻 A dzisiaj mam randkę ;) - niestety tylko z dentystą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, chciałam się przylączyć, bo tez mam skonczone 30lat tak jak Wy i tez nie mam faceta. A ostatnio to jest tylko jedno miejsce gdzie moge go spotkac - to miejsce to rozmowy kwalifikacyjne.....ale to chyba niezbyt dobre miejsce na poznanie milosci zycia :o;)😭Co myślicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeszcze a propo mudndurów to ja zazdroszcze makarencee bo ja tez bym chiałała strazaczką być :) u mnie w rodzinie to codrugi facet to strażak ehhh no i mam sentyment do strazaków jeszcze z innego powodu hmmmmmmm...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeczki w miodzie miło witamy w naszym gronie :) 🌻 Miejsce na spotkanie miłości jest dobre wszędzie ;) - no chyba tylko kafereria odpada ;) Podczytująca - mi cholerka też się podoba jeden strażak ;) Ale pożaru w domu to ja chyba nie będę wywoływać , żeby go przy okazji poznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszki witaj... ;) Podczytująca ... Biedulko... czemu nie krzyczałas żeby Ci przyjsć z pomocą ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko to dobrze ze jeszcze kogs bawi to co pisze;) no ja tez nie ryzykuje z tym pozarem ehhh ......... bo bym się spaliła zanim by mnie odratował ...........bo to ten z drugiego konca kraju .......ten co go dwa latka nie widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestko zebys Ty słyszała jak ja krzyczałam POMOCY POMOCY!!!! i nic a potem to mnie nawet z Kafe wywaliło !!!!!!!!!!! i juz nie mogłam wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę na chwilkę spadać do pracy ...ale niedługo wiec bądżcie cierpliwe ;), za jakis czas z powrotem wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×