Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Bardzo milo jest zostac tak milo powitana ;):D....🌻 Dzięki;) Przepraszam, jeśli będę małomówna, ale to myślenie o przyszłej pracy /którą mam nadzieję niebawem znalezc;)/ zaprząta mi całkowicie łepetynę....:o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszki jeszcze ja sie przywitam z Tobą ale ja zawsze ostatnia bo czesto niestety leże pod stołem hehe przynajmniej dziewczyny tak twierdzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytujaca hahahahahahahhahhaaaaa no ktos musi,a nie wszyscy tylko na krzesełkach hahahahahahahahhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ... Podczytująca.... ale to Twoje leżenie pod stołem jest takie słodkie 🌻 Orzeszki... jestem dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - czy to byl nokaut tak jak u mnie i dlatego leżysz pod tym stołem? ;)...bo ja też leżę, tyle, że chyba pod innym stołem...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha... nie.... Podczytująca pojechała :P:P:P taksówką po fajki .... nie było jej 40 minut a wszyscy myśleli ze wjechała pod stół... :D:D:D i tak to sobie idzie teraz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszki i głowa do góry,nie daj sie,musisz być silna,ja tez to przechodzę, może razem to przejdźmy???????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko;) [próbuje trzymać fason] trochę tylko mnie zamroczyło, tam było jak w korporacji...tylko pensja kilka razy mniejsza...:o Ale się pocieszam, że każde kolejne szukanie pracy otwiera nowe szanse na lepszą pracę ...:) ...a na razie wysprzątałam troszkę dom i ponaprawiałm buty, których nie miałam czasu zanieść do szewca gdy pracowałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenkoo nie mam dzieci i w tym tempie to wątpię czy do 80ki się ich dorobię... :P;) rany, będę pisać tylko przygotuje nogi do depilowania, ok;)? ps.....kurcze, co jeszcze można depilować, zapomniałam z tej samotności... (przepraszam za żart...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha,,, co tam se chcesz to se wydepiluj... mozę podeślę Ci moje nogi co? Chciałam dzisiaj w spódnicy ale po oględzinach doszłam do wniosku ze się nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahahahaaaa,ok ;) no możesz jeszcze pachy,bikini i wąsy pod nosem ;p :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P to oczywiście zart,ale jak juz tu jestes to sie musisz do nich przyzwyczaić, bo my tu raczej wesolke towarzystwo preferujemy hahahahahahahahahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bikini?? :o a kto mi tam będzie zaglądał???:P:D No więc sytuacja jest taka, że szukam pracy po tym, jak odespałam stres po tamtej. No.I tak to wygląda.:) Klawe jest takie życie, jakie wiodę, ale uważam, że kiedyś sielanka się skończy i trzeba będzie wrócić do rzeczywistości...:D...:o;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra,dobra juz przestaje... :P to ta wiosna sie tak udziela zza okna hahahahhahahhahahhahaaaa orzeszki nie bój sie nas,my tu tylko taka pełna wariacja na poprawienie humoru..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no pełana warjacja Pestka fakty Ci sie mylą ja nie jechałam takssówką po fajki to Przebsinieg ;) :D ja poprostu leze pod stołem od tak sobie :) bo kiedyś o mnie zapomnieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tym bikini to ostroznie orzeszki jeśli nie robiłas tego do tej pory,bo to bardzo wrazliwe miejsca,tak serio,serio teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca to czas juz na ciebie... wyjdx spod tego stoła i usiądx z nami jak człowiek,przepraszam kobieta... hahahahahhhhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca, ale Ty się woziłas z taksiarzami nie raz i nie dwa ... ;):D:D:D 🖐️ orzeszki :) ja to mam nadzieję, że chociaż lubuszanka się jeszcze pojawi - miała mnie rozgryźć ... :) uff, ale mnie biedną przegonili... a ja taka chorusiana 😭 makarenka - w pełni się zgadzam z Twoimi postulatami ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETY ALE SIE NIE SMIEICIE JAK WAM POWIEM CZEGO SIE OD DZIS UCZE.... SZYDEŁKOWANIA !! KOLEZANKI W PRACY MNIE UCZĄ MAM TAKIE PASJONATKI W TEJ DZIEDZINIE HEHE I TERAZ robie łancuszek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×