Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość szybkarandka
Szybka Randka to przygoda i dobra zabawa dla osób, które chcą poznać nowych znajomych, bądź szukają kogoś z kim mogli by miło spędzać popołudnia i wieczory. • Zapraszamy ok. 15 pań i 15 panów. • Przed rozpoczęciem pierwszej rundy, każdy uczestnik otrzymuje specjalnie przez nas przygotowany formularz, w którym zaznaczał będzie osoby do których kontakt chciałby otrzymać. • Każda z pań zajmuje wyznaczony stolik. Do pani dosiada się pan i mają 5 min na rozmowę. • Po upływie czasu panowie przesiadają się o jeden stolik w prawo i następuje czas na rozmowę z kolejną panią. • Ostatnia runda następuje wówczas, gdy wszystkie osoby zapoznały się ze sobą... Więcej informacji na stronie: www.szybkarandka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tak choć tego się przecież nie wie. Następne spotkanie jutro, żeby nie spotykać się codziennie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem dodać, że jest blondynką :) Dowiedziałem się tego wczoraj od niej. Farbowane włosy ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ demon z przeszłości mnie dopadł, kurcze, nęka mnie i nęka :( a najgorsze jest to, że nic do niego nie dociera ehh herakles miłość jest ślepa i o typach nie wie raczej za dużo ;) pomorzanka 🌼 za dzielność na fotelu :) a zdjęcia ni mom - szukała i ni mom - mom ino jakies sprzez 4 lat heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż. Nie będę natrętny bo to może już być molestowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg -> jakbyś zmieniła nick to byłoby ok a tak jakoś dziwnie mi pisać ;) Dlatego nie gadam z tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heraklesie - ja poprostu nie chcę żebyć był rozdarty pomiędzy dwoma blondynkami ;) Przebiśniegu - może być:) , pewnie i tak dużo się nie zmieniłaś :) A u dentysty zawsze jestem dzielna - powiedzmy że pod tym wzgledem to odważna ze mnie babka ;) Przebiśnieg - dasz radę jeśli nie chcesz kontynuować tej znajomości , zamknij już ten okres .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pestu serio nie ściemniam - takie do przesłani mam z 2204 albo takie co se sama zrobię telefonem :( jak chcesz takie to mogę puścić czemu herakles mam zmieniać swój nick? ja go bardzo lubię, poza tym każdy z nas ma wyobraźnię :), ale w sumie przeciez nie musisz pisać, jakos sobie z tym dam radę ;) kurcze no, taki zjazd mi zafundoać ... ehh, zaraz minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dziwny jest. Taki bezosobowy, jak dla mnie ;) Pestuś -> dlaczego ściemnia kwiatuszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - mi możesz przesłać zdjecie jakie chcesz - oby Twoje :) Ja myślę że chwilka pisania na kafeterii i zaraz Ci humorek wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poślę stare i takie co se zrobiłam fonem :) ale gość ma jazdy strasznie negatywne (czytaj czuje się ponizony i takie tam) a poza tym jest strasznie chamski i wiecznie do mnie wydzwania jak jest na bani hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o zdjecie ... nic takiego zaś... poza tym to był żart z mojej strony ;) Kwiotuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefon wycisz - tyle , niech sobie dzwoni . Nie odbieraj ,w końcu sie mu znudzi .Wiem ze to moze być dla Ciebie uciażliwe , ale zostaw na światłachi bedziesz widziała czy ktos inny w razie czego nie dzwoni . Herakles chyba nam sie ociągasz w czytaniu ;)...ale nic dziwnego -tyle tu produkujemy że komu by sie chciało to czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odwykowiec
ja się tylko witam i już mnie nie ma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich heraklesie cos taki bojowo nastawiony?????????????????????????????????? przebiśnieg to piekny nick a po drugie nie można oceniac ludzi po nicku..... plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×