Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

hm, to możesz do mnie mówić heraklesie per - zofio, chyba wystarczająco osobowo :) zdjęcia wychodzą 🖐️ makarenka :) 🖐️ odwykowcu gnomi :) kurcze pomorzanka, ale nie chciałabym żeby miał jakieś kiepskie jazdy z mojego powodu, ale wiem, że masz rację i w zasadzie tak robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenka -> bojowo, to nie. Kiedyś kwiatuszek się pytała dlaczego z nią nie piszę, więc dałem odpowiedź ;) -> a co to takiego ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisniegu - ale Ty przecież nie musisz tego słuchać . Nie miej wyrzutów że nie odbierasz ... już mnie jakis wyćwiczył pod tym względem ;) Czekam na fotki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg- dostalam ...:) Dziekuję Wyobrażałam sobie Ciebie jako brunetkę ;) Ale ja nigdy nie trafiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowcipas miał być, ale dzisiejszego wieczoru tyko taki kiepściuchny mi do bańki przychodzi: siedzi dziadek w pokoju i słucha na cały głos płyt techno wnuka przychodzi wnuczek -dziadku niezła muza co? dobrze, że chociaż ty mnie rozumiesz -nie wnusiu, ja tylko taka słyszę !!!! oki pomorzani - dam se radę ;) poza tym gdyby mnie kochał jak twierdzi to raczej by mnie nie dręczył ;):) oki herakles - nic się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kwiotek.... włosy... fryzura extra... ubierasz się fajnie .. moj styl... jestes chuda 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestucha toż napisałam że to było wieki temu :D teroz już proza życia ino mi została i niestety troszkę sie powiększyłam hehe, ale mam silne postanowienie udania się na dietę :) a chuda to jest dopiero podczytująca - laska taka, że klękajcie narody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×