Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Mały to jest druga część wiersza ... ale chyba wrócę do pierwszej części bo bardziej ją lubię :) A zmieniłam jakiś czas temu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero poznaję siebie na nowo - uczę sie wszystkiego co związane jest z kobiecością . Pewnie nie uwierzysz ale np. od roku wiem co to jest makijaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację początek wiersza bardziej podoba mi się :)Ale czy tak naprawdę obrazuje Ciebie to nie jestem tego taki pewien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę trudno mi jest w to uwierzyć ale jeśli tak mówisz to wierzę na słowo :) Czy bycia kobieta trzeba się uczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Mały , ale kiedyś byłam całkiem inna . Bardzo zamknięta w sobie , spokojniutka , dżinsy i sportowe bluzy - a teraz w sumie chyba kobietka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, ja także tylko podglądam. ;) Nie przeszkadzam, papatki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lingus - co Wy z tym przeszkadzaniem :D Nikt nie chce ze mną i Małym pisać 😭:D Malutki - chyba zdominowaliśmy topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzuś, przecież Wy tu sobie doskonale radzicie bez nas. :) Miłej pogawędki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger :) Pomorzanko właśnie to widze wszyscy czytają a kto się przyłączy do rozmowy :( tylko Pomorzanka powiedziała że mam powiedzieć coś o sobie i pojawiły się nie ładnie Laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku --------------ale my się jeszcze nie znamy ? czy się nie mylę bo jak pewnie zaobserwowałaś nie żle ostatnio się tutaj motam :) no i wpadki są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko-------------- pewnie tak przyszły zobaczyć czy jesteśmy grzeczni a ja rączki mam przy sobie :)a chciały by być gdzie indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×