Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Linger ----------------aby bardziej rozwinąć ten wątek musieli byśmy przeprowadzić dyskusję gdzieś na boku :) Nie mogę więcej zdradzać szczegółów ale powie Ci To była miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, rozmowy to podstawa, więc jak możesz twierdzić, że przez net da się kogoś poznać? Ok, idę już teraz naprawdę, nie będę się kłócić. W końcu tylko ja mam tutaj 5 lat. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciuś - straciłam wątek ;) - co jest możliwe ?:) Linguś - każdy ma swoje przekonania . Ja po swoim doświadczeniu w dużej mierze netowym wiem , że na prawdę w ten sposob mozna poznać człowieka . Tylko myśmy niczego nie udawali i na prawdę setki godzin ze sobą przegadali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszek, powiem jeszcze tak: miłość to być nie mogła, bo miłość nie istnieje. Na podstawie obserwacji można wysunąć nieodpowiednie wnioski, gdybyś zapytał tych dwoje, czy poznali się w necie, czy net był raczej tylko sposobem nawiązania tej znajomości, to jestem pewna, że odpowiedź potwierdziłaby to, co powiedziałam. :D No to teraz buziaki i już mnie nie ma. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Pomorzanko ----------- ja już końca nie chciałem wspominać ---------teraz ja Cię uduszę a z reanimacją to zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger------------no i rozłożyłaś mnie na łopatki masz świętą rację nie wiem co odpowiedzieć ale wiem że kochali sie jak wariaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - tutaj na kafe spotkało mnie jedyne negatywne doświadczenie z facetem z netu . No niestety zawsze sie zdarzają tak jak i w życiu paskudne indywidua .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może własnie dlatego, że dużo gadaliście przez net zanim spotkaliście się "na żywca", sprawiło, że miałaś o nim fałszywe wyobrażenie. A dopiero, gdy zaczęłas poznawać Go w realu, okazało się, że jest inny. :( Ok, już nie dyskutuję na ten temat, powiedziałam wszystko, co rzec miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś - był i jest wspaniały , ale to samo net to samo real . A dlaczego nie wyszło? ... to długa historia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubica był długo 2 ale potem spadał i chyba nawet nie dojechał do mety :) ale dokładnie nie wiem pewnie samochód nawala BMW jeszcze nie jest dobre ze swoimi autami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×