Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Patrz -jak dobrze znasz już mój rozklad dnia ;) Masz racje zbliża sie kolacja ....:) 😘- mam nadzieję że do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz w sukces Adama już nie wierze swoje zrobił i chwała mu za to :) Ale nawet jak Adaś zwyciężał ludziom sie też nudziło bo zawsze on wygrywał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie problem rozszyfrować masz dzieci o nie dbasz to wiem więc o tej porze kolację sie je zawsze jest zajęcie przy dzieciach 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę się wtrącać, ale muszę się jeszcze ustosunkować do tego, co napisała Kicia odnośnie do miłości netowej, coś takiego nie istnieje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jeszcze jedno, tak czekam Kiciuś od trzech tygodni na Twojego @ i czekam i.... się chyba nie doczekam. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie istnieje. :) Ja też szanuję Twoje zdanie, czy napisałam, że nie szanuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toś się zaopatrzyła. :P Czemu paplo, na topiku TWA mi obiecywałaś, zatem nie stanowiło to tajemnicy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym, to już pewnie nie pamiętasz o czym były te @. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanuje :P nie dokonuj nadinterpretacji :P O czym był ..:D nie wiem :P chociaż przyznaje , że chyba sobie CIEBIE z Justys pomyliłam :P jeśli tak to wiem czego dotyczył :P Paplo :D bo nie musisz wszędzie pisać że odpisuje w tępię ..no :P:D Psujesz mi reputacje 😭 a ja dzisiaj pierwszy dzień Tu :( ech..nie dobra kobieta Z Ciebie :D:P Miłość istnieje :P a Ty wierz w co chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już swoją reputację masz, ja w tym palcy maczać nie musze. :D Pomyliłaś mnie z Justynką? No w sumie to nie dziwię się, bo my jak jedność. :P Powiem jeszcze tylko... miłość nie istnieje, nie wiem czym ona jest, jeżeli miałaby istnieć. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło o to, że przecież wszyscy i tak Cię już tu znają, nawet jeśli nie wchodzisz na ten topik lub rzadko, więc cokolwiek napiszę to i tak nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ucięło mi post .....nikt nie zmieni zdania tylko na podstawie moich słów i to nie było w sensie negatywnym. P.S. Ja wiem swoje, Ty wiesz swoje i niech tak zostanie, ale jeszcze się przekonasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mnie wszyscy znają :) Mam inne odczucia . ps. Nie przekonam się bo mam swoje doświadczenia życiowe na podstawie , których się wypowiadam i zapewniam Cię że chyba nic nie jest w stanie zmienić mojego zdania . Nie znasz mnie wiec nie wiesz o czym mówię. Doprawdy nie widzę celowości prowadzenia dalszej dyskusji w tym temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także, ale tylko na zakończenie owej dyskusji powiem, że ja też swoje wypowiedzi opieram na swoim doświadczeniu, coż, pewnie nie jest mi dane doświadczyć tego, co Ty nazywasz miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie życz, bo i tak już nigdy więcej nie będę w to wierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez chwilkę nie wiedziałam czy jestem na TWA czy na Samotnych ;) Kicia masz @ na skrzyneczce :) Mały oczywiście też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - mam nadzieję ze dojdzie - ostatnio wp chyba coś szwankuje .:OTwój do mnie też bardzo długo szedł , dla pewnosci puszczę go jeszcze raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×