Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebiśniegu - butów jak nie miałam tak nie mam . Jedne znalazłam , ale nie mogę dogadać sie z fakturą , nie mogą mi w sklepie na mniejszą cenę jej wystawić .Fakturę muszę dać w zakladzie , bo to maja być buty robocze ;) i mamy określoną sumę za jaką możemy buty kupić - a te co mi się podobaja są znacznie zdroższe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj ewidentnie jest coś nie tak , przez cały dzień trzy razy spałam . I wcale nie jestem wyspana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kolezanka pracuje w zus i jej zaplacili za okulary i wizyte u okulisty:) okulary sa wlasnoscia firmy :) cuda wianki to trzeba kodeks rpracy chyba poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie całe cyrki są u nas z tymi butami ... I za diabła z nikim nie idzie siędogadać . Też tak myślałam ze poprostu zwrócą mi tylko to co mogą i po kłopocie , ale oczywiście w pracy też 50000 problemów ;) Stonoga - bo to robocze obuwie ma być ;) :D . Okulary też przysługują - ale akurat nie naszemu działowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To budżetówka buty funduje? Ja też niestety pracuję w budżetówce i niestety w mojej branży fundowane są tam tylko stresy i rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie pracuję w budżetówce :) ... ale cos tam zawsze dodatkowo nam przysługuje . Troszke naciągamy z tymi bytami , bo to rzeczywiście ma byc obuwie robocze ;) A tak w ogóle to witaj Inkwizycja🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyjaśniła sie sprawa mojego kiepskiego samopoczucia - front idzie i pewnie ciśnienie leci w dół jak szalone ;) U nas czarno się zrobiło i pewnie zaraz zacznie lać albo sypnie śniegiem , bo zimno jak diabli jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas zadymka jakiej jeszcze tej zimy nie było :) Stonoga - buty jak byty ;) Ja sie cieszę z tego ze w bardzo fajnej atmosferze pracuję , może troszkę lepsza płaca by się tylko przydała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - nieprawda ;) my tez biegamy czasami po terenie ;) Do kwasu mamy odpowiednie obuwie i okulary przeciwlotnicze ;) Jejku na prawdę jestem nieżywa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no tak :) to poeichac dla orzeszka........ja tezm mam beznadzieje w pracy :) ale to tylko oficjalnie do lipca:) a pozniej niech mnie pocaluja tam gdzie slonce nie dochodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale akurat to,to sobie ze mnie pokpiwa los i jest przeciwko mnie, bo wiekszego bagna to ja do tej pory na wlasne oczy nie widzilam. miejsce zeru zólwia blotnego to przy tym luksusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Stonoga Ty też w papierkach :) ... kurcze z czym jak z czym ale z papierkami jestem na bakier ;) a PIYy dla mnie to czarna magia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kolegę, który pracował w samorządówce - zdanie miał takie samo jak Ty ... zresztą moja budżetówka to też biuro... masakra była totalna - baby mnie niszczyły słownie :D:D:D ale ja wtedy młoda jeszcze byłam i miałam je w nosie :D zresztą teraz też bym pewnie miała ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocialm🖐️ a co do specjalisty to mnie juz 2 zawiodlo...mialam poczucie, ze tylko chca ze mnie kase sciagnac wiec zamiast kontynuowac poszlam kupic torebke w oczo...ym kolorze i do fryzjera - poprawilo mi to samopoczucie i pozwolilo dojsc do rownowagi na jakis czas a teraz znow lipa :o Jednak tak do konca nie rezygnuje ze specjalisty /moj szef tez mi to poradzil, mily nie?/ Tylko, ze ja nie powiem pani psycholog, ktora bierze 100zl za wizyte zeby mnie przytulila. aha...mam slodkości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja czekam na zwrot :) ... załatam tą dziurę na rachunku ;) a resztę przeznaczę na kolonie dla synka :) I będzie po zwrocie ;) Ale w sumie fajnie -bo pierwszy raz taką sumkę ze skarbówki dostanę . Nawet nie wiedziałam ze jeszcze dodatkowo przysługuje mi dodatek dla samotnych matek . Też sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę orzeszki, że warto próbować - specjaliści są różni jak różni są ludzie a jeśli nie nauczysz radzić sobie sama to każde następne przykre wydażenie będzie Cię rozwalało na łopatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×