Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

pomorzanko.... ja tam nie wiem. ale jakos mam wrazenie,ze go troche usprawiedliwiasz:) wiem,ze jak sie kocha to jest sie w stanie zniesc wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze..... sama musisz zdecydowac:) mi akurat roznica wieku nie przeszkadza, odleglosc tez mozna pokonac i nie wiem dlaczego ale nie zakaldalabym od razu ze z tego zrodzi sie zwiazek :) szybciej niezobowiazujacy seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze o swoim
no wlasnie a mi nie zalezy na niezobowiazujacym seksie a wlasnie obawiam sie ze jemu tylko na tym zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę - to jest własnie to ryzyko które trzeba ponieść z znajomościach , związkach netowych . Mogą okazać sie strzałem w "10" albo niestety wielka ściemą . Stonoga - to nie jest łatwy zwiazek , ja podjełam decyzje o odejściu , mimo że kochałam i kocham . Czy Go usprawiedliwiam ? Rozumiem Jego dylematy , bo nie jest w łatwej sytuacji . Wiem ,że od kilku miesiecy jestem na huśtawce a teraz w ogóle było bardzo ciężko .Ale masz rację jak sie kocha jest się w stanie wiele znieść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze o swoim
oj z ta moja intuicja to roznie bywa. miewam tysiac mysli na minute. raz mi sie wydaje ze to jakis oszust innym razem ze po prostu samotny czlowiek spragniony bliskosci drugiej osoby i stad te jego zachowanie i ze jest na tyle otwarty ze potrafi to okazac. ja tez jestem samotna praktycznie od zawsze ale nie potrafie tak szybko otworzyc sie na druga osobe wiec wyaje mi sie dziwne ze na 2 spotkaniu facet sie do mnie "klei" przytula itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakich ty czasach zyjesz:) ludzie chodza na pierwszej randece do lozka:) spytalas czy aby nie jest ulubionym synkiem mamusi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze o swoim
dzieli nas jakies 800 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze o swoim
wiem wiem wogole nie pasuje do tego swiata :-( ale co mam zrobic ????? wiesz nie wiem czy jest synkiem mamusi czy nie ale dosc szybko sie usamodzielnil matke odwiedza tylko 2-3 razy w roku powod odleglosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to zadna odleglosc:) da sie przezyc:) tylko dla zwiazku to moze byc meczace:) odpowiedz sobie na pytanie czego Ty chcesz:) i idz do celu. wiesz, ja sie wymadrzam ale ... nie poradze Ci a nawet jak poradze, to uwazam,ze i tak sama zdecydujesz:) choc wydaje mi sie,ze nie tracisz duzo,skoro i tak nic nie masz:) slonce juz sobie poszlo :( ehhhh :) za godzinke do domu- zajefajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przypomnialam sobie wczoraj tekst ze zlotopolskich:" samochod bez swiatla jest niepelnosprawny"wiec sprawdzajcie auta bo jak nie to na rente je trzeba wyslac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze o swoim
gdyby chodzilo o 80 km to nie robilabym problemu :-) chodzi wlasnie o to ze ja wiem czego oczekuje od zycia. tylko boje sie ze on niestety ma inne podejscie do sprawy a nie chcialabym sie sparzyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to fajne jak sie dostanie sms z zyczenim milego dnia :) patrz to jestes madra:) WIESZ CZEGO CHCESZ :) wiec teraz rob tak,zeby bylo dobrze:) dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze o swoim
tak tylko to nie jest takie proste jak sie nie wie czego oczekuje t druga strona nie wie sie co siedzi w jej glowie tak naprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze o swoim
ale on cos tak wspomnial w rozmowie ze chyba sam nie wie czego chce. tak niby jest dorosly ale kurcze facet 40 lat kawaler to raczej do zdecydowanych nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nalezy do tych zdecydowanych ale zdecydowal,ze staly zwiazek nie dlaniego. poza tym...upewnij sie czy aby napewno kawaler:) bo to troche podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaliczyłam zgon popołudniu , głowa mi dała dzisiaj nieżle popalić :O Na szczęście przeszło i jestem prawie w formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nie do konca w formie,bo mnie takie drzemki przymulaja a jeszcze wypialam goraca herbate :) tak mi dobrze,ze chyba znow wpakuje sie pod koc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ja bym znowu poszła już spać :) Na poł godziny sie walnełam a w tym czasie ok 20 razy slyszałam "mamo .... ":D Tak wygladają moje drzemki , kurcze a ja tak kocham ciszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami tęsknię za ciszą w domu :) , na szczęscie mam spokój w pracy tam mogę troszkę odpocząć ;) Widzę , że fajny towarzystwo zza ściany Ci sie trafiło ;) U nas od jakigoś czasu mam spokój z sąsiadami . Ale też nieżle czasami się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - też zawsze jesteś tak po migrenie wykończona ? Ja nadaję się wtedy tylko do spania , mam mega niskie ciśnienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kuzyn mieszka za sciana:) przerabiamy instrumenty muzyczne byly organy,flet,bebny,perkusja gitara elektryczna a teraz klasyczna a mlody uzywa sciany jak gra w squash-a przynajmniej takie odnosze wrazenie. nie ejst zle mozna sie przyzwyczaic :) zwlaszcza teraz jak juz grac umieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×