Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebiśniegu - dostałam kiedys taki test , to prawda z tymi literówkami . :D Orzeszku - to teraz podziałaj troszkę w tym kobiecym kierunku , efekt będzie bankowy :) Podczytująca - a rano sama pamietałaś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to nawet nie wiem co to te pejdze sa? pejcze to wiem :D no brat gra w jakas gre,ex w jakas gra siedza przed kompami,gadaja na czatach,skype i jakies venty umawiaj sie, planuja.... poznaja sie tez w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - strasznie uparta ze mnie osóbka ;) :D Rano będę Ci piać codzinnie jak kogucik , bez obawy , efekt szybkiego wstawania murowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga - jelołpejdźe (ehehehehekheeeeeeeeeeee) to żółte strony z namiarami na wszystkie firmy sklepy itd itp - taka książka telefoniczna w sieci :) biedna podczytująca - pewnie cierpi z powodu bezczeszczenia jej ukochanego języka ;) :) to dowiedz się jak ta gra się nazywa :) może wyłowimy i przenicujemy Twojego eksa ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ja jeszcze wracałam z przygodami do domu :) :) wsiadłąm do taksóki razem z tym adoratorem włąsciwie to on mi sie do niej wpakował bo wysadał w pół drogi :) :) a juz takie pierdoły gadaliśmy ze pan taksówkarz sie smiał potem jak wyłaził z tej taksówki to nie mógł odczepić sie od mojej dłoni hehe bo sie zegnał po dzentelmensku hehe trzy razy a potem taksówkarza złąpała policja :( bo za szybko chciał mnie odwieść i a potem jak juz weszłam do łózka to mi sie przypomniało ze ten czas i japierw musałam sobei przypomniec jak go zmienic w sowim telefonie a potem pomyslałam ze inni tez mogli prawie zapomniec to im napisałam :D:D:D ale Wy kobiety nie musicie robic testó na pomylone literki wystarczy ze czytacie moje posty hihiHI :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - podrzuć linka - dla mojego synka ;) Orzeszku - wyciągnij wnioski z poprorzedniej pracy :) wiesz że najlepiej nie łączyć tych dwór sfer życia :) Stonoga - no właśnie moj synek to samo robi , gra ciagle w sluchawkach . Muszę się chyba rozejrzeć wśród jego kolegow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś a czemu uparta? ja jestem dokładna :D:D:D koguty to wysiadają przy mojej umiejętności zasypiania rano :D kiedyś usnęłam w łazience i szef mnie obidził waląc do drzwi bo nie mógł się już biedak doczekać pod blokiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - ale Ty jeszcze nie słyszałaś mojego śpiewu :D Uwierz obudzi umarłego :D I nie zasypiam , to następna moja cenna zaleta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka wyszperam to wyślę, ale jak dla 11 latka to za nudne będzie bo to gra typowo wymyślona dla ludzi w pracy :D:D:D rozwija się osadę i najeżdża sąsiadów, ale wszystko dzieje się w realnym czasie także synek pewnie by się nudził :) podczytująca znowu woziłas się z taksówkarzem ... :D:D:D ja dzisiaj zwariuję :D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga - zapytać zapytać :D jak to nic nie robi? to pewnie dlatego eks, że nie robi? hm :) chyba trzeba by pomyśleć o dniu jutrzejszym już? co pomorzuś? dzisiaj Ty będziesz moim wyznacznikiem do pójścia do łoża ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×