Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Troszke wspołczuję , sąsiadów córka od jakiegos czasu zaczęła naukę gry na flecie. Jej ojciec w tym czasie jak gra w tym czasie wychodzi z psem :D. Mam nadzieję jednak , że ćwiczenia przyniosą efekt i w końcu da sie tego słuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie - zdecydowanie to by było wobec nich nie w porządku ;) Dałaś im też pewnie popalić , więc teraz ze zdwojoną enerią pewnie umilają Ci życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - ja wiem że podczytujesz zawziecie ;) Sprawdziany ... A tak w ogóle to witaj 🌻 Stonoga - kurcze , wiesz co będzie jak te dzieci będą miały swoje dzieci ?To już będzie potrójna siła ;) Tobie zostana tylko stopery do uszów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robali sie nie boje ani pająków ... Za to letnie wieczorki na lażaczku ....hmmm bardzo .Jestem gotowa znieśc te niedogodności , tylko chyba najpierw będę musiała wygrać w toto lotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🖐️ Pomorzuś, napisałam, przepraszam, że tak późno, ale miałam ciężki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Linguś - dziękuję ,za @ i za pioseneczkę , uwielbiam ją . Zresztą gust muzyczny mamy taki sam . Pestuś Tobie też dziekuję za @ - odpis dziewczyny po kawce i krótkiej pracy;) A wszystkim życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ullllaaaaa sie gdzies podziałyscie :) Ale wiecie ciesze się, bo ja nie trzeba to nie ma sensu tkwic przed kompem :) mysle,ze pogode macie fajna w swoich rejonach :) u mnie blee ale za to 3 h do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie w czasie pracy chodzę sobie na spacerki , jest pięknie i muszę konkretnie naładować sie słoneczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest cieplutko ,wszystkie okna są pootwierane i właśnie się gotuję ;) Na szczęscie nie mam tego problemu , nic nie słodzę , jak zawsze sie tłumaczę dostatecznie słodka jestem sama w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×