Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga - też kiedyś spaliłam, i to nie swoją tylko mamy, ale ona kupiła jakiś pokrowiec w markecie i jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - no aż tak żle to ja tego nie przechodze ;). Ogólnie ostatnio jestem w nezłej formie .I z tego najbardziej się cieszę :) Stonoga - żałuj że niwiedizalas mojejdeski do prasowania ;) Ta to jest popalona :D No niestety w szukaniu pracy trzeba wykazać sie dużą cierpliwością .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nad morzem , ale ceny domków powalają ...Marzy mi sie domek gdzieś w odosobnieniu . A nie takie domek przy domku , człowiek na człowieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie marzy goracy prysznic, zamarzam niestety i jeszcze wygrana w lotto,taka zeby wystarczylo na małe mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym momencie Stonoga mamy te same marzenia :D Dobrze że sobie skarpety do pracy przywloklam ... zarzuciłam bluzę , ciepła herbata i jest teraz w miarę ok :) A lotto - rozwiązało by wszystkie moje problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,ze ja tez sie zastanawiam nad skarpetami:) i chyba jutro tu takie grube przyniose. a w ogole to mimo slonca wcale cieplo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juzwczoraj wpadłam na ten pomysl :) U nas jest ładnie i coś koleżanka mówiła że ciepło się zrobiło :) Wczoraj za to skrobałam szyby w samochodzie , rano było -2 stopnie ...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bo mi też robi się zimno ;) ja to z natury chyba zmarzlak jestem :) mały na bosaka a ja grube skarpety i długi rękaw,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jak gora lodowa ale gory czasem sie topia a ja nie:) siedze i sie nudze, kolega na allegro telefony oglada i tylko jeden nadgorliwy pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam fajne domki , cena jeszcze przyzwoita ;) tylko nie mam pojęcia czy przyjmą nas z psem :) Niestety to głośny pies :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mnie ktoś zmusi do jedzenia bo jak tak będzie dalej to posypię się całkiem, jakiś jadłowstręt dostałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Pomorzanko? A dokąd Ty się z psem wybierasz? I po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - hmmm nie znasz mojego pieska ;) Wypłoszy wszystkich albo mnie tam pogryzą ;)- diablica jest strasznie głośna . Dlatego chciałam na odludziu ;) Stonoga - to jest właśnie agroturystyka - jednak domki są blisko siebie położone :) I oczywiście jest możliwosć wzięcia psa , tyle że pewnie nie tak głośnego :D Psełdonimie- wybieram sie oczywiście nad morze - na zasłużony odpoczynek ;) Jednak mam spory problem z pieskiem bo też muszę ją wziąść . Hotelu dla psa niestety u nas nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo🌻 - ogólnie zdrówko ok ;) - tylko głowa coś dokucza . Wczoraj migrenę miałam :O Dzisiaj jeszcze jest echo dnia poprzedniego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, że piątek, ale nie zaplanowałam sobie weekendu, a mały jest z tatą, i boję sie że zacznę się nad sobą roztkliwiać :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×