Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Oczywiście w tym temacie nic nie załatwiłam , służba zdrowia jest do d****. Ale uwaga dziewczyny ... kupiłam sobie płaszczyk , teraz jestem elegancka kobietka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej podczytująca[cześć🌻 Płaszczyk kawałek za tyłeczek , melanż czarno - biały . Jest taki jak chciałam więc chociaż z tego w dzisiejszym dniu jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to ja zmykam trzeba działać :) a poołudniu do fryzjera zmieniam kolor włosów wprawdzie nie readykalnie własciwie dla odświerzenia i dla poprawy nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam i biorę sie za robotkę ... pewnie za jakiś czas wpadne na kawkę :) Podczytująca - zaszalej z kolorkiem - strasznie kiedyś lubiłam takie radykalne zmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Pomorzanko zrobie sie na platynową blondyne a może coś a'la Michał Wisniewski :D :D a wyniki eksperymentów wysle wam na poczte ale jakby co to bedzie na Ciebie ze mnie namawiałaś hihihi ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zostałam sama,samiuteńka :) moj kolega poszedł trzepac dywany pomysły mi się kończą na zabijanie czasu:) pomorzanko...gratuluje zakupu :) podczytujaca... i dobrze robisz,ze sama tego koloru nie zmianiasz:) ja zmieniałm i wygladam jak wyczesany spaniel :) albo pudel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry przebisnieg... to mialo byc do ciebie:) jestem nieuazna:0 ale zwykle to pomorzanka jest o tej porze:) no niestety jutro tez siedze w pracy:) ale mi bez wielkiej roznicy z ta jedna,ze w domu przynajmniej cieplo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prrzebisnieg jedna kobieta za ktora tesknie to moja niezyjaca babcia a druga przyjaciolka setki km stad:) wiecej nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki stonoga - odpuszczam Tobie grzechy ;) :) to jutro dotrzymasz mi towarzystwa :) a poza tym to jak to wsio jedno czy w domu czy w pracy? w domku można się zawsze położyć ;) :):):) dzisiaj możemy zrealizować Twój pomysł z topieniem marzanny :D myślisz, że można by w zastępstwie pomorzannę? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam chłopakom tylko zupkę i wpadnę na kawkę :) Przebiśniegu - ale pewnie już uciekłaś 😭- zaskoczyłaś mnie troszeczkę , wiesz czym ;) Stonoga - mam nadzieję ze chociaż Ty będziesz na stanowisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze Stonoga - zaraz dotrzymam Ci towarzystwa :) Przebisniegu u mnie choćby bardzo by się nie chciało to niestety i tak trzeba troszke ogarnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka u mnie to nigdy nie wiadomo kiedy będę a kiedy się coś urodzi i biec musiała będę :) ogłaszam głosowanie - wybory na dyżurną dopołudniową strażniczkę topa :D moją kandydatura to stonoga :) (byle wstając zza biurka zdejmowała gumofilce) :) kurcze a gdzie się podziewa pseudo? od kiedy stwierdziłam, że to właśnie mnie potrzebuje to jakoś znikł był 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie ciesze:) pogoda mnie chyba dzis psychicznie dobije:) do tego rozsypalam cukier a to niedobry znak:) i tak mnie jakos dziwnie dzis telepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko :) za duzo tych glosow nie zdobede:) jutro zabieram ze soba do pracy ksiazke :) bo juz nawet nasza klasa mnie nie bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja głosuję za Stonogą - nie mogę być przecież tutaj 24 h na dobę ;) :D Stonoga - ja ciagle rozsypuje cukier , mozę dlatego tak ciągle mam ze wszystkim pod górkę ;) Przebiśniegu , no wiem , wiem - jeszcze sie z tego dzisiaj śmieję . Moje zaskoczenie było na prawdę na maksa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×