Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psełdonim
No widzisz, Pomorzanko? Więc ja jestem jak znalazł dla realizacji Twoich celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Psełdonimie - ludzie szukaja doskonałego związku , ale bardzo łatwo poddają sie i szukają dalej ... Bo może ten następny bez wysiłku będzie lepszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ejże? Proszę mi wykazać niesłuszność wywodów o miłości i zakochaniu, które przedstawiłem przy pomocy moich literek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Zatem szukają "doskonałego związku"? A co oznacza pojęcie "doskonały związek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Dobrze, nie będę się narzucał. Nie mniej jednak nie chcę zrezygnować z mojej propzycji dostosowania się do Twoich oczekiwań. Skorzystaj z propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - ręce opadaja . Nie będę szukać po stronkach i szukać Twoich wypowiedzi . Nie jestem w stanie tutaj wszystkiego spamiętać , ale wiem jedno nie zachwyciły mnie Twoje wypowiedzi . Może Krwawą Mańkę będziesz w stanie przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie Psełdonimie grasz tutaj pewną role - jakos nie widzę nic ze człowieczństwa w tym co piszesz . Wszystko jest na pokaz , sztuczne - a kim jest Psełdonim nie jestem w stanie nawet w małym % powiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Mam rozumieć, Pomorzanko, że Ty mnie w ukryciu podczytywałaś? Co to? Potrzeba masochizmu? Czy kompletne znudzenie, każące Ci to robić? No bo innego wytłumaczenia faktu czytania moich wynurzeń przecież się nie wymysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Chyba jednak nie dość uważnie czytasz, Pomorzanko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Psełdonimie , nie podczytuję Ciebie ale zaglądam na różne topiki i czasami na Ciebie trafiam . Piszę tylko tutaj , rzadko się gdziekolwiek udzielam . Więc nie rób sobie nadzieji - celowo za Tobą nie chodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Jesteś szalenie niekonsekwentna, Pomorzoanko. Skoro kiedyś uznałaś, że wypisuję bzdury, to po jakiego czorta tracisz na czytanie czegokolwiek, kiedy na mnie natrafiasz? Przecież w tym nie ma żadnej logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
No to masz pecha, ponieważ ja się udzielam szeroko i powszechnie. Pomorzanko, serdeczne wyrazy współczucia z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A teraz się pożegnam, Pomorzanko. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś to przeżyje Psełdonimie ;) Ja nie mówię że piszesz głupoty ale poprostu nie odpowiadasz mi jako mężczyzna . Widzę ze jakaś Mysia Ci miłość wyznała ... hmmm potem Ty sobie sam wyznałeś miłość ;) ? Echhh - gdzie się podziały topiki w stylu - kocham cię pomorzanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem czy wiosna czy zima,zabrac karmink z balkonu czy nie:) teraz slonce wyszlo na dobre i daje tak ze TV nie mozna obejrzec a w 2 w 80 dni dookola swiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potępiona***
🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na świeta nic nie robię :) W niedziele tylko z chłopcami idę na śniadanie do moich rodziców , potem oni do drugiej babci a ja na wesele . W poniedziałek obawiam się że i tak nic nie przełknę z powodu kaca ;) Labkę mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz na Świeta mam taką labkę :) Tylko muszę poświecić jajeczka ;) No niestety , butów nie mam nowych i nie będę miala :) Myśle że rzeczywiście pożyczę od Stonogi co jak co ale ze stu to dwa powinna mi odstąpić ;) nNie ubędzie jej przez to :D A poważnie , muszę sie zadowolić tym co mam w domu , coś tam wyszukalam w swojej przepastnej szafie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×