Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cmcmc

ZACZYNAM SIE ODCHUDZAC CHCE SCHUDNAC 7KILO

Polecane posty

Gość wika85a
nie pij żadnych jogurtów, bo nie dostarczysz do organizmu odpowiedniej dawki składników odżywczych, przyspieszysz proces starzenia, schudniesz, ale wyniszczysz organizm. jedz to samo, w rozsądnych porcjach, trochę się ruszaj i dołóż sobie dobry suplement diety jak przykładowo African Mango, u mnie podziałało doskonale i mam doskonałą wagę. Możesz sobie poczytać o tym środku na http://nutrina.pl/, stosowałam wiele preparatów tego typu, ale tylko ten mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się ze swoją przedmówczynią. Oprócz diety, ważny jest jeszcze ruch. Warto czasem się odrobinę poruszać, nie zaszkodzi, a na pewno pomoże:) Bardzo wiele pożytecznych informacji uzyskałam w Klinice Leczenia Otyłoci Medicover. Poszłam na bezpłatne konsultacje, porozmawiałam z dietetykiem i przedstawiłam swój problem. Ostatecznie zdecydowałam się na program dietetyczny w tejże klinice. Tobie też polecam wizytę w klinice, tu masz info o tym jak się umówić na wizytę: http://www.odchudzanie.medicover.pl/nie-czekaj-miej-odwage-zrzucic-nadwage/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_duchannes
jak będziesz się opychała samymi jogurtami to szybko schudniesz.. może nawet te 7 kg w 3 tygodnie. ale jaki jest w tym sens, jak już Ci się obrzydzą te jogurty? przestaniesz je jeść i będziesz miała efekt jojo. na dodatek nie będziesz dostarczała innych witamin potrzebnych do zdrowego funkcjonowania. urozmaić bardziej tą swoją dietę. zamiast jogurtu i na obiad daj kawałek chudego mięsa czy chociażby sałatkę. i wydaje mi się, że powinnaś więcej trochę jeść niż tylko te porcje jogurtowe. no i ćwiczenia też by się przydały :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina_Halina
przenigdy nie rezygnuj z jedzenia wielu rodzajow pokarmow. To blad nr 1 i przestraszny! Nie wiem jaki masz wiek, ale ja w wieku 16 lat zrobilam sobie straszliwa krzywde wlasnie takim głodzeniem sie i przede wszystkim niedostarczaniem organizmowi potrzebnych mineralow. Teraz zmadrzalam, i kiedy wiem ze odchudzajac sie rezygnuje z wielu pokarmow moze sie tak stac ze tych protein i innych neizbednych skladnikow moge miec niedosyt, wiec trzeba je jakos zastapic. do diety i calego procesu chudniecia stosuje suplement z naturalnych skladnikow, bez zadnej chemii! o nie, nie stosujcie sztucznych suplementow. to was tylko zniszczy! znam takie przypadki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makowiecka
Malina_Halina, powiedz co to za suplement? tego jest tyle, ze jak zaczelam googlowac glowa mnie zabolala, oczopląs doslownie. ja juz rozmawialam z lekarzem, ze naturalne suplementy ktore tylko wspomagaja a nie sa jakims radykalnym skladem samej chemii ktora wyniszcza Ci organizm to tylko samo dobro. Bo czesto dzieje sie tak, ze tych nauralnych mineralow, jakichs protein w codziennej diecie brakuje i trzeba jakos je dostarczyc. tak jak z magnezem np w kapsulkach. nie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina_Halina
to chyba pozostaje krotko i zwiezle: makkadi sth. cala soba polecam, bo wiem jakiej krzywdy mozna doznac jak sie bierze jeden wielki syf. zreszta juz pisalam, ze wiem co to znaczy miec powiklania po odchudzaniu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makowiecka
Dziękuję. Udało mi się o tym poczytać, ale nie jest o tym wiele. Mam wrażenie, że jest to coś nowego. Ale taki produkt pewnie się szybko rozejdzie po Internecie jak i po samych ludziach. Jeszcze raz dziękuję, jak poczytam o nim więcej to myślę, że się zdecyduje. Lepiej próbować niż utkwić w tej swojej niewymiernej wadze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatalato
W odchudzaniu najważniejsza jest równowaga, dlatego ja polecam metodę równowagi metabolicznej - www.klubrownowagi.pl . Tutaj je się praktycznie wszystko, a mimo wszystko efekty są bardzo szybkie i kilogramy lecą w dół jak szalone. Ja dzięki tej filozofii odchudzania pozbyłam się 20 kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce 5-6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćevela
jest tu ktos na diecie? mam 6 kg za duzo ,i teraz mz robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie diety macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwala
W sumie to ja nie mam żadnej konkretnej diety.W moim przypadku wystarczyła niewielka zmiana rezygnacja z kolacji i nie jedzenia na mieście.Dodatkowo odchudzanie wspomagałam tabletkami Foreverslim.I ta metoda przyniosła u mnie fajne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wypróbować tabletki z zielonego jęczmienia. Można je znaleźć w ofercie firmy Pure Health (www.pure-health.pl). Łączą one ekstrakt z pędów z zielonego jęczmienia ze Spiruliną Hawajską. Zawierają dużo witamin i minerałów, wzmacniają organizm i wspomagają odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydalyby sie dodatkowo cwiczenia, jeżeli slabo orientujesz się w diecie, cwiczenaich itp. To radziłabym Ci pojechac na taki turnus odchudzajacy www.nazwgorzu.com.pl pozniej będzie ci latwiej kontynuowac wszystko samej po tym jak otrzymasz porady od specjalistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że nie wszystkie tabletki wspomagające odchudzanie są zdrowe a wiele z nich jest pewnie nawet bardzo niezdrowych ale to nie znaczy, że wszystkie takie są. Oczywiście oprócz łykania tabletek trzeba dbać o to co się wkłada do garnka i trzeba też ćwiczyć. Ja biorę tabletki Foreverslim i nie ma w składzie nic co by mogło być niezdrowe. Uważam, więc, że skoro są prepartaty tego typu to spokojnie można je stosować bez obawy o własne zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej zrobic to z glowa i profesjonalistami, z wlasnego doswiadczenia moge polecic te wakacje odchudzjaace www.nawzgorzu.com.pl swietna forma wypoczynku z pozytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela1990
Ja staram się dużo ćwiczyć -w domu codziennie po 15 minut i 2 razy w tygodniu w klubie- joga, pilates, kalistenika, crossfit i zumba. Raz to, raz to:) Ale nic człowiek nie zrzuci, jeśli nie będzie miał odpowiedniej diety i odpowiednich witamin w organizmie. Odżywianie ma ogromne znaczenie i nie można tego bagatelizować! Odżywianie, nie jedzenie - bo chodzi o to, żeby ODŻYWIĆ organizm. Ja zażywam witaminę C, D3, B-COMPLEX i wspaniałe jagody ACAI BERRY, która nie dość że wspomaga odchudzanie to jest jednym z najlepszych przeciwutleniaczy. Ja mam tę: http://pl.bestacaiberryplus.com/ Ma najlepszą cenę i jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowąłam Foreverslim. U mnie waga spadła o 12 kg co dla mnie jest w pewien sposób "życiowym rekordem" ale co ważniejsze, odchudzałam się rok temu... i nie było efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz dostępu do pełnej bazy wiedzy o nowoczesnym odchudzaniu to odwiedź sobie portal www.dobrawaga.pl. Na nim jest po prostu wszystko – zasady odżywiania, przyczyny otyłości, kalkulatory pozwalające ocenić stan organizmu, a także kalkulatory przeliczające szybko kalorie podstawowych produktów. Bardzo ci też polecam dział z książkami. Dużo publikacji wyselekcjonowanych o oczyszczaniu organizmu czy planowaniu suplementacji dietetycznej. Sporo jest też ciekawych blogów użytkowników, chociażby o ekologicznej uprawie. Ja korzystam z tego portalu praktycznie codziennie. Nowinki dietetyczne, przepisy. Wszystko się przydaje. Wiem z doświadczenia, że warto założyć swojego bloga o odżywianiu, najlepiej gdzieś na solidnym branżowym portalu. Wtedy wielu ludzi jest w stanie ocenić twoje poczynania dietetyczne i naprowadzić na właściwe rozwiązania. Ja tak właśnie robię i mam super wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkuteczneZdroweOdchudzanie
Zdecydowanie polecam na odchudzanie i cellulit bardzo skuteczne, zdrowe i naturalne Zioła Tybetańskie. - "Tibetan Herbs"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita987
Mi zioła nie pomagały, miałam bóle brzucha i zaczęłam szukać jakiejś alternatywy i znalazłam African Mango http://szczupla-kobieta.pl i powiem tak jestem bardzo zadowolona bo bóli nie mam żadnych a co najważniejsze chudnę i to w bardzo widoczny sposób;) 2 miesiące 16kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narika201
Po wpisie Jowity zaciekawił mnie suplement Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu moje życie zmieniło się w kierunku bardzo dobrym;) czuję się fantastycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonita
Jeśli zależy Ci na takiej odmianie, to ja na Twoim miejscu zwróciłabym się do specjalistów. W Naturhouse na Puławskiej dobrze sobie radzą z takimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do ćwiczeń to korzystam z filmików w necie. Teraz chciałabym kupić jeszcze jakiś rowerek magnetyczny. Na electro.pl widziałam kilka fajnych i ceny świetne. Jak myślicie, czy jak już będę go miała to zamieniać jeden trening na jazdę czy dokładać to dodatkowo do treningu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynalam to wazylam 60km chialam 50kg ale na razie zatrzymalam sie na 56kg jeszcze troche zostalo ale w talii duzo mi zeszło. W Saturn Fitness mozliwosci trenowania jest duzo rozne zajecia rozne maszyny pozwalaja naprawde zmeczyc organizm tylko trzeba jeszcze troche mniej jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w krótkim ,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×