Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunlight

Co będzie modne tej wiosny?

Polecane posty

Ja nie. Natomiast po kolekcjach wiosennych widzę kilka "trendów", które się powtarzają. *skórzane kurtki ze ściągaczami *fioletowy kolor *"szerokie spodnie" i dzwony *wysoki stan *dużo czerni, szarości *nadal duże torebki, ale na zmianę z malutkimi, na cienkim paseczku *trawiasta zieleń i intesywny niebieski * duże guziki Reszta niewiele się zmieniła, ale nie jestem ekspertem mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że ciągle modne będą buty peep toe , kurteczki z krótszymi rękawami, wzór w kratkę, kolor kobaltowy :) buty na słupku w stylu retro, ciemne klasyczne jeansy z prostymi nogawkami i jak koleżanka wspomniała z wysokim stanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahha
whats?! 😠 a rurki??😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka korkowik
rurki to wlasnie sa spodnie z prostymi nogawkami. a te takie bardzo wąskie na dole to tzw marchewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak agnieszkaaa
i co jeszcze :P utarło sie ze rurki to zwezane u dolu i nie sciemniaj nam tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonu? o to fajnie chodz mam szczuple nogi lepiej na mnie leza rury uwielbiam spodnie w wysokim stanem :D za to ja widze pelno kolorow zielonych zoltych niebieksich turkusow torebki to wlasnie w tych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łask wracają skórzane i
skóropodobne rzeczy! napewno więc wczesną wiosną (poki jeszcze chlodno) sporo bedzie takowych spodni i spódniczek na ulicy) a im cieplej to tradycyjnie - coraz lżejsze materiały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, rok temu też gadaliście o skórze:o a fe!:classic_cool: Ja chcę rurrrki😭 lepie na mnie leżą:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra a jak ja wole biodrowki a nie wysokie w stanie, bo wtych spodniach z wysokim stanem mam dupe jak armata,to co,bede niemodna jak zaloze biodrowki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziob
będziesz niemodna bo tak działa moda. Dlatego do tej pory wszystkie nawet grube laski pomykały w rurkach, w których wyglądały idiotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziob
dokładnie tak, taka jest moda, dlatego teraz wszystkie nawet grube laski pomykały w rurkach, w których wyglądały beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno!!! :/ to chyba bede niemodna, bo niewyobrazam sobie siebie w spodniach z wysokim stanem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko mówię co jest w sklepach. Często po nich chodzę, a w dodatku w jednym pracuję. Skórzane kurtki naprawdę będą teraz \"modne\". Takie ze ściągaczami. Sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimak_
http://www.stylez.pl/node/2951/__Kolory_na_wiosn%C4%99_2008 A tu jeszcze materiał ze strony http://www.cosmoworlds.com/trends.htm CIFF Trends Spring/Summer 2008 1.EASY DELIGHT: Back to a hippy, bohemian, romantic and junior attitude. Unconventional, really carefree fashion that brings new life to customizing and personalizing the silhouette. 2.URBAN NOMAD: A chic casual story intended for all urban Robinson Crusoes, that combines softness, lightness, well-being,functionality and futurism. 3.GLOBAL POETRY: A generous and delightful trend that blends ethnic and historical influences. A sumptuous atmosphere in colour for all markets. Roomy majestic shapes for women. A dandy traveller look for men. 4.CLASSIC TWIST: Slightly wacky classics! The codes of chic American sportswear and of shirting are adapted for everyday style. A slightly sexy version with a smart look for women; a retro accent worn with a careless touch for men.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis111222
a ja mam juz taka skorzana kurteczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosną do łask powrócą style etno oraz safari, dobrze wyglądać będą stonowane barwy w połączeniu z hippisowską stylistyką. dla młodych, odważnych dziewcząt jest też inne rozwiązanie - wyraziste, neonowe barwy. fuksja, żółty rodem z zakreślacza :), mocna zieleń i wszelkie odcienie błękitu są jak najbardziej wskazane. Prada wylansowała na wybiegach lekko odchylone do tyłu, 'bananowe' obcasy i można zauważyć, że wchodzą już w modę codzienną. kokardy, tiule i koronki będą numerem jeden ! mniej odwołań do stylu retro, więcej do futurystycznych designów, kosmiczne fasony (szczególnie w haute couture) i kolorowe koturny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A baleriny? Mam nadzieje, ze nadal w modzie. Tuniki tez? A spodnice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja do skórzanej kurteczki
dokupie sobie obcisłe skórzane rurki pod kolor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a co zbalerinami,spodnicami,spodniami i tunikami??? modne??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja w takich kolorach wygladam strasznie a jak do tego maja dojsc wzory to juz w ogole tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sugerujcie się tak do końca modą z wybiegów :O grunt to dobrze się w czymś czuć :) czasem wystarczy 1 lub 2 modne dodatki ( buty, torba, korale itp. ) by wyglądać modnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spódnice będą modne tej wiosny, szczególne te o ołówkowym kroju, z lekko podwyższanym stanem, albo falbaniaste i w stylu hippie o którym wspomniałam już wcześniej. rurki powoli wychodzą z mody, z czego mogą być zadowolone miłośniczki mody o kształtach nie do końca pozwalającym im na ich noszenie. najlepsze tego sezonu będą dwa kompletnie różne fasony - jedne to klasyczne jeansy z prostymi nogawkami, lub delikatnie rozszerzanymi od kolana, drugie to szerokie szwedy niezwykle wydłużające nogi (szczególnie te z kantem z przodu). balerinki to oczywiście również kwestia osobistych upodobań, królują np. na wybiegu haute couture 2008 u Chanel, więc nie można zakwestionować ich 'ważnośc' w następnym sezonie, jednak zastępowane są przez tzw. 'kaczuszki', czyli buty nawiązujące na przykład do stylu retro, na niskim obcasiku, z paseczkami - tutaj kombinacje kolorów nie grają już roli ! bluzki koszulowe, halki i letnie sukienki będą królowały na wybiegach o ile będą miały elementy z koronki, tiulu czy lnu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis111222
mam pytanie, do czego nosic szpilki bez palcow? do rurek beda pasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×