Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunlight

Co będzie modne tej wiosny?

Polecane posty

Gość monis111222
swietnie Nemo;) ja chce juz wiosnę;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis111222
dziewczyny a do szpilek bez palcow chyba nie zbyt pasuja rajstopy nie??... ale bez rajstop to mnie buty obetrą.. :( slyszalam cos o rajstopach bez palcow, mozna je kupic w zwyklym sklepie z bielizną? ile mniej wiecej kosztują? z gooory dzieki za odp:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis >> chodzi Ci o szpilki peep toe? Np. takie: http://www.allegro.pl/item307134232_srebrne_czolenka_peep_toe_high_heels_studniowka.html Jeśli tak, to możesz założyć rajstopy bez zaznaczonej części palcowej (np. Gatta - 10zł), nawet nie będzie ich widać;) Ale jeśli palce są bardziej odkryte, np. tak: http://www.allegro.pl/item305113118_sandaly_wieczorowe_chix_560520_red_rozmiar_38.html to rajstopy będą wyglądały brzydko. Chyba że grube kryjące (np. 60 DEN) albo kabaretki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis111222
sunlight wlasnie chodzilo mi o te peep toe;) w takim razie kupie sobie takie rajstopki:) dziekuuje:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violettowa
ja myślę, że baleriny nie odejdą :) mam taką nadzieję przynajmniej, bo są superwygodne! Myślę, że na przykład takie będą na czasie http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?products_id=161 to baleriny w kolorze fioletowym, czyli i fason na czasie i kolor oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez nie wiem czy bym sie odwazyla, tzn jesli uznam, ze mam wystarczajaco zgrabne nogi to czemu nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaszczykowa
a jakie plaszczyki na wiosne beda modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaszczyki pewnie nadal dwurzędowe. Bardzo mi się takie podobają. monis111222 >> Jeszcze jedno - do peep toe po prostu idealnie pasują kryjące rajstopy 60 den, spróbuj też z takimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne te szlafrokowe, ciagle mam chrapkę na taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja123
nie mówcie, że rurki nie będą modne - wczoraj kupiłam zaje*****e, cholernie drogie - czarne, super leżą. Ja mam zamiar w nich chodzić no i oczywiście w balerinach - uwielbiam te buty. Tylko nie wiem co na górę - jakie kolorki. Fiolety i ja to beznadziejny zestaw. Podpowiedzcie kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, rurki zostaja na ten sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehe
nemo , z takimi ustami wygladasz jak kaczka,a pewnie myslalas ze wygladasz sexy,ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde Ci sie podobac nie musi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółtaaaaa
A jakie kolory będą wg Was najmodniejsze?Żółty też? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajne, tylko gdzie ja wyjdę w takich kwiecistych kieckach?:D ps. te modelki chyba prosto z trumny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna torebka
no tuniki bedą modne o zoltych i ziolno zginłych i fioletowych barwach :) z tego co ja sie nagladałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 100 % bedzie moda na bluzki z napisami! duzymi napisaami! Juz ich wszedzie pelno, zaczyna sie:) ja juz jedna taka sobie kupilam w new yorkerze za 35 zl:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×