Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunlight

Co będzie modne tej wiosny?

Polecane posty

Gość monik.
o! kolorowe rurki. na mnie doobrze rurki leżą. ale mam tylko czarne i dżinsowe. może sobie kolorowee jakieś kupię. hm. tylko jaki kolorek? jakieś adidasy chcę sobie nowe kuupić i nie wiem jakie. x| noo i niedawno żółte buciki na obcasie sobie kupiłaam. _ nie wiem co jeszcze na wiosnę mogę sobie kupić. a kolory pasuują mii bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik.
nie lubię balerineek. ;DD. _ ja chcę już wiosnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babett
tej wiosny będą królować nasycone kolory :) cieszę się bardzo, bo uwielbiam zdecydowane odcienie! Będą też modne geometryczne wzory rodem z lat 60 :) np. http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=157 http://www.claudia.kobieta.pl/claudia2/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=91&news_id=1268&layout=1&forum_id=696&page=text i jeszcze trochę ducha hippie :) http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=167 no i chyba ciągle fiolet i nowe odkrycie sezonu - żółty :) http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=1&products_id=161 Zestawienie zapowiada się ciekawie. Szaleństwo po prostu - barwne szaleństwo oczywiście :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piał ktoś ,że będą modne skórzane kurtki ze ściągaczem -macie może jakieś linki do Allegro,planuję sobie taką kupić ,najchętniej czarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo cieszy ten styl hippisowski, bo uwielbiam. Mówię tu nie o wersji typu workowaty sweter, korale i bezkształtne dzwony, tylko raczej np etniczna bluzeczka z bufkami, sandały na koturnie, rybaczki i duża torba w żywych kolorach:) Kocham taki styl:) Taka sexowna hippiska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu powrót do kolorów, bo teraz wszystko w sklepach jest albo szare, albo czarne, albo co najwyżej fioletowe (a to mi się ewidentnie pogrzebowo kojarzy). Uwielbiam kolory, kwiaty, generalnie moje ciuchy muszą być optymistyczne, nie jakies tam szaro-bure, ma mnie być widać z daleka i basta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam skórzane kurtki ;) W rurkach wyglądam okropnie więc sobie podaruje . Kolory no jakoś na te chwile mnie przerazaja... chociaz jakas ładan zółta bluzeczka czy zielona to ok . W fiolecie wygąldam strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis111222
bylam dzis w miescie i wszyystko normalnie kolorroweee:D widzialam ladne bluuzeczki we wszystkich zywych kolorkach;P napewno sobie na jaka upoluje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam na zywe kolory
zgadzam się z wypowiedzią Estis. Myślę, ze górą będą kolory żywe i śliczne... róż, turkus, żółty..itp:) ja się cieszę bo to mi bardzo odpowiada;) stawiam tez na rurki, nie wydaje mi się żeby tak szybko znikły a powrociły znów dzwony;/ co do butów to nie wiem:) ale jedno jest pewne tej wiosny bedzie kolorowo:) pozdrawiam wszystkich;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżoooooooooooooooooowwwwwwwwwwwyyyyyyyyyyyyyyy!:D Ja chce buty na obcasiku i fioletowe rurki!:p:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta506
a w jakim kolorze najlepiej kupic plaszczyk??? chcialabym sobie jakis fajny zestaw na swieta skomponowac, i potrzebuje porady.... do tego jakies fajne buciki i w ogóle reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgdgd
fioletowe rurki widzialam w mango w Londynie....chce sama kupic. mam juz zielone ale kupic chce jeszcze takie blekitne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, pochodziłam trochę wczoraj po sklepach i jest baaardzo kolorowo:) Co mnie zmartwiło - nadal te same fasony, czyli tunikowate bluzki i rurki, a ja w rurkach nie ma możliwości zebym dobrze wyglądała. Nogi mam niby zgrabne i jestem wysoka- ale przymierzyłam jedne żółte i wygladałam jak parówka owinięta żółtym serem:-O Zauważyłam że dobrze w rurkach wyglądają dziewczyny o chudych, patykowatych nogach, a te bardziej "posągowe" nóżki to już niekoniecznie:-O Kolory: fiolet, różowy, żółty, zieleń, błękit - wszystko w oczojebnych odcieniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×