Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suszona_śliwka

wkładki higieniczne-po nam one?

Polecane posty

Gość gość
Ja nigdy nie stosowalam wkladek... To. Dla mnie niewygodne i niekomfortowe ...Żadna wydzielina tez mi sie nie wydobywa.. Chyba ze z podniecenia... ;) Majteczki zmieniam codziennie i żadnych zabrudzen ( bleeee) nie mam... Ale to tez każda babka inaczej ma... Ńie ma co uogolniac... Po cos one w końcu sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę spytać ile mają lat kobiety którym się nic nie wydobywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żona zawsze przykleja sobie do majtek tę wkładkę czy podpaskę , nie wiem wreszcie jak to nazwać żeby majtek nie brudzić bo chociaż ma ponad 40 l to coś tam jej zawsze skapnie i czasami mi daje jak mam kłopoty z dojściem ażebym sobie wąchał albo lizał - dla mnie jest to świetny afrodyzjak . Zaznaczę przy tym że jest bardzo czystą kobietą :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszenie wkładki jest feee i z czystością nie ma nic wspólnego, chyba, że majtek skóra nie oddycha, a śluz rozkłada się i śmierdzi Nigdy nie noszę wkładek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 9.32 nie masz racji - chociasz jestem facet to znam się na tym poprzez żonę podpaska jest dla czystych . dam ci przykład -- podpaskę zawsze zmienisz łatwo i szybko a majtek nie i jeśli jest jakiś problem a ty jesteś długo poza domem to wchodzisz byle gdzie i moment masz pachnąco w kroku a żęby zdjąć majtki a np jesteś w spodniach to już masz problem a jak ci się spoci czy coś tam innego to od takich pań czasami zalatuje z kroku a wkładką przykryjesz smród :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goścu z 9.32 do czyścioszek nie należysz - zapamiętaj że jak zmieniasz wkładkę i wyrzucasz to wyrzucasz smród a majtki nie śmierdzą a połaż cały dzień w jednych majtkach jak nie masz możliwości zmany to czasami dobrze zalatuje z pipki i to właśnie jest feeeee :((( facet co ma czystą żonę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako mąż czystej żony - Apeluję do Was Kobiety na litość Boską używajcie wkładek higienicznych ....proszę was nie bądżcie flejtuchami bo same się sprowadzacie do parteru , przecież jesteście tak potrzebne i tak ładne wybryki natury że aż chciało by się was pieścić bez końca ....::)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta prawda gościu , mężu czystej żony ;:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze noszę wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś mądrą kobietą i czystą :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cierpię flejtuchowatych kobiet - wolę zapach nieświeżej ryby jak niezmienianych majtek u kobiety - noście kobiety wkładkopodpaski i zmieniajcie je raz dziennie chociaż , zwłaszcza latem , bo często zalatuje od niektórych pań pipką :))))--:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władka higieniczna to cudowny wynalazek :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używane majteczki pachną feromonami a wkładki cuchną niemiłosiernie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładki to świetna sprawa chronią przed zabrudzeniem bieliznę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w ciąży i noszę wkładki, same przekonacie się dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×