Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

obiada robie :p,w sumie juz moj malż.;-) wrocil wiec on dokonczy ,jakas oklapnieta jestem goraco dzis jest bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dupa to jakas wielka ,pewnie murzynska,albo zatwardzenie ktos ma -zatkalo kakało heheheh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka ciszaaaaa?????????? Co to ma znaczyc!!!!!!!!!!!!! DO drukowania i to juz!!!!!!!!!! Kasica prosze napisac co dzis porabialas i dlaczego znow sie lenilas???? :P Asica nie za dobrze Ci ze mezus z roboty przychodzi i jeszcze obiadek gotuje....ech..ta to ma zycie :D Angelinko opowiadaj czy M dzwonil i jak tam Wasze wzajemne relacje...oby jak najlepsze... 👄 Kasiu II a Tobie jak sie uklada??? Co tam i jak tam??? AAA i byl o Jolunii zapomniala-symulantce chorobsk :D jak tam leci moja droga??? Buziam Was mocno 👄 U mnie lewizna zaliczona ... ale nie opowiem !!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eeeeeeeeeee chwilunia,zeby nie bylo ze ja bimbam caly dzien a on obiadki gotuje,wszystko juz bylo przygotowane on salatke zrobil jedynie, ale za to w weekendy :p sie nie dotykam do kuchni :D on rzadzi ja jedynie zmywam gary hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babiszony!!! Jak się spało?Co się ciekawego w nocy działo? Ja się nie wyspałam i grzmocę drugą kawę co by się obudzić:-P Ale już od jutra luzik,można spać do bólu:-D Na razie idę się ogarnąć i posprzątać troszkę bo mi tu Aneczka wytyka że się lenię:-O Uciekam i zaglądnę jak ogarnę chatkę🌻 Ja też nie gotuję jak M jest w domu:-D,trza wykorzystać chłopa jak już się pojawi w każdy możliwy sposób:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)!!! U mnie dziś pogoda taka sobie pochmurno,ale ciepło..dobre i to.przynajmniej nie pada;) U mnie już trochę lepiej, rozmawiam z mężem i się nie kłócę a to już połowa sukcesu;) Mój M mówi,że przyleci do nas w październiku na urodzinki synka.Ucieszyłam się,ale tak sobie pomyślałam zaraz,że Święta znów spędzimy bez niego na to mój M a może w przylecicie do mnie jakbym nie dostał wolnego?? Pytanie miłe,tylko zobaczymy,czy wytrwa w tym co mówi,chociaż raz nie obiecuje,ale i może dzięki temu słowa dotrzyma?? Pożyjemy zobaczymy. Dziś koniec roku szkolnego,wszyscy poubierani na gala,kurcze pomyśleć jak ten czas szybko leci jeszcze nie dawno sama chodziłam do szkoły... a teraz dom,praca,rodzina,dzieci. Mój bart (a mam dużo młodszego od siebie ) miał wczoraj zakończenie roku szkolnego i pożegnanie szkoły(gimnazjum) też był jeszcze nie dawno taki mały a teraz o jaaa... nie długo zleci i moje dziecko pójdzie do szkoły:) Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że dziewczynki coś umilkły. Ja dziś nie siedzę na necie za długo tylko kładę się szybciej spać:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! ale wam fajnie, juz wakacje...a my jeszcze miesiąc musimy naginać do szkoly,,,, ale za to wczoraj byliśmy w Londynie na zwiedzaniu!!! piękny ten Londyn, ale mieszkać bym nie chciała tam za nic! zobaczyliśmy co ważniejsze, niestety w jeden dzień nie da się wszystkiego, ale nic straconego, pojedziemy jeszcze raz! ja gotuję zawsze, bo niestety mój M niezbyt uzdolniony w tym kierunku. a-ha dziewczynki, chyba wykradłyście mi moje lata??? coś pogoda paskudna u mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolunia ja Ci lata nie zabralam bo go u mnie nie ma!!!! ;( ;( u mnie tylko pada i pada albo leje i leje i tak smutno szaro i ponuro.... ;( Gdzie to slonce, gdzie te upaly sie pytam!!!! A i gdzie dziewuszki!!! Co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko laseczki .Ja ci też lata nie zabrałam bo nie dość że leje od wczoraj to zimno jak diabli:-O.Deszcz ---OK ale żeby 10st. było końcem czerwca ----toć to katastrofa:-P Poza tym to spaććć mi się chce przez tą pogodę:-D. A co tam u was dziewczynki?Jak się weekendujecie?? Idę kończyć obiad ,kawę se zapodam co by nie kimnąć na stojąco hihihi. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, A umnie stresik nieziemski, jutro bronie prace dyplomowa takze juz nerwy mi szaleja... :O Dziewczynki 3majcie kciuki 👄 Buziam Was wszytskie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:)!! nie odzywałam się bo miałam drobne problemy z netem,ale już jest OK:) Aniu jak tam obrona pracy dyplomowej?? Mogę już pogratulować?? Kurcze jeszcze nie dawno sama się broniłam,ale zleciało ...uff .Całe szczęście,że mam to już za sobą ;) Pogoda dziś u mnie ładna,ciepło i przyjemnie.Idealna na spacer:) Synek śpi a ja mam czas na wszystkie upiększające formy czyli łazienka górą! malowanie paznokci itp :) Miłego wieczoru kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy wakacyjne!!!! Ania broni się, kciuki trza zaciskać!!!!!!!!!!!!!! życzę najważszej oceny!!! co wy sobie myślicie, że jak wakacje, to kafeteria nieczynna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ baby wnerwiacie mnie normalnie 😠,wieje stechlizna na topiku nikt nie wietrzy no,same puchyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,wredoty:p tez trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marudy TRZYMAM KCIUKI ANECZKA ,TAK Z CAŁYCH SIŁ!!!!!!! No posprzątać musiałam nie???U mnie nie wiem dlaczego w poniedziałek istny sajgon w domu:-O,potem obiad i już po ptokach to siedze tylko ciekawe czy ktosik tu jeszcze zaglądnie:-P Zimnica u mnie nadal,nie leje ale ziomb na maksa i ma tak być do końca tygodnia....to mi się będzie czas ciągnął No co tam u was dziewczynki ?pisać mi tu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze coś....kurde jak była szkoła to ja ledwo się z łóżka mogłam zwlec----teraz jak wolne to Kasia 6;30 na kopytkach już była.No szlag by jasny to trafił----co za czary:-P Więc żaden ze mnie śpioch wakacyjny Jolcia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha Kasiu!!! toś się wyspała w pierwszy dzień wakacjii.... ciekawe jak tam Ania??? czy juz obroniona? mam nadzieje że zajrzy tu i nam sie pochwali... u mnie na szczęście cieplutko.....choć pochmurno/ lecę głodomorki ponakarmiać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moje Kochane, jak mi sie milo zrobilo jak czytalam ze tak mocno zaciskacie te Wasze piastki :D Dziekuje Moje Slicznotki 👄 Obronilam sie na 5 i jestes w skowronkach, chociaz juz troszku padam na pyszczek bo wczesniejsza nocke zarwalam no i ten stresik...ale teraz wkoncu koniec!!! I trzeba bedzie sobie dychnac :D Jutro juz sie biore za placusia i salateczke dla mojego Kochanego, a w srode pedze juz z rana na lotnisko po niego :D A raport pogodowy to nic nowego, mokro, szaro i ponuro, ale moje slonczeko bedzie juz niedlugo przy mnie to odrazu bedzie mi cieplej i nie bede taka sknera i przesle Wam troszku tego promyka i ciepełka :D Moje Gwiazdeczki buziam Was mocniucio i stawiam pyszniutkiego drinusia, po ktorym nagle slonecznko wychodzi za chmurek, a dla niepijacych kawke z rozowymi okularami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE GRATULACJE SŁONKO🌻 Ja już uciekam spać. Ale jutro dupy zleję tym co nie piszą:-D Spokojnej nocki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję kochana:) !!! U mnie jak na razie spokojnie , zaraz idę zrobić śniadanko oczywiście kawusię:D Pogoda dziś dopisuje,świeci słonko już od samego rana,za to wczoraj ojaa padało cały dzień. Odezwę się później kochane bo zmykam nie długo do pracy. Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---gratuluję!!!! świetnie się spisałas nam!!! jak wakacje dziewczynki???? u mnie nic nowego, dziecko w szkole, drugie bajkę ogląda, ja mogę napic się kawki spokojnie-tylko zrobic mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten iście jesienny dzień. Co tam moje drogie u Was? Pawlakowa chcesz żebym Ci dupsko zlała i dlatego nic nie piszesz:-P TAK??? U mnie szaro,buro i ponuro.Słonka brak za to deszczu ci u mnie dostatek:-P,całe lato ma takie być w Polsce podobno .Poza tym to odliczam intensywnie jeszcze 7 dni....cały tydzień o RATUNKU jak to jeszcze długo:-O.Już nie mam co sprzątać,oczy z neta bolą,odkurzacz posłuszeństwa omawia ....bo ileż można zabijać czas:-D.Posprzątałam----Boguś się zastanawia co można o dziennie sprzątać:-P,obiad ugotuję...znaczy już się gotuje i co ....i nic nuda na maksa. Napiszcie co ciekawego babki😘 Asica nie chowaj się bo i tak cię widzę:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cego sie burmusy sama aaaaa :p, Wy nie piszecie to i ja wychylac sie nie bede ;-) u mnie cieplo,jutro i w czwartek ma byc ok 25st,takze poczekajcie weekend u was bedzie cieply bo pojdzie wszystko od nas :D:D ide pitrasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babiszonki moje mile ja sie juz zegnam az do 8 lipca i pewnie wtedy bede Wam tu jeczec bo M znow pojedzie ... ale narazie to buziam Was mocniusio, mam nadzieje ze pogoda sie gdzie tam trzeba poprawi :D I drukujcie tu duzo zebym miala co czytac :) Pa skarby, ja lece do lazieneczki, trzeba sie doprowadzic do porzadku zeby mnie mezulek jutro rozpoznal, hihi... Pa Misie Pysie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×