Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

i jak tam Jolka , lepiej po kawce się czujemy hyyyy idę na posiedzenie znowu na schody z herbatką :) pa Lale miłego wieczoru 👄 🌻Przepis na szczęście 🌻 „Do wiadra miłości dodaj dużą garść akceptacji, szklankę wiary, filiżankę wdzięczności i kropelkę wybaczenia. Wymieszaj. Dopraw łyżeczką wrażliwości, odrobiną cierpliwości, sporą iskrą entuzjazmu i szczyptą egoizmu. Okraś uśmiechem. Serwuj tu i teraz, a w także w przyszłości.”:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakby lepiej... Justa , piękna ta piosenka Maryli, ależ się wzruszyłam..... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 jak tam dziś samopoczucia ;) UPAŁ,UPAŁ ,UPAŁ :D:D:D wskakuje w strój i dope cały dzień w basenie moczę :p pa miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I bokiem przeszło......padało tylko troszkę. dziewczynki, gdzie się podziewacie??? sorki Justa że nie pisałam az tobą, ale M coś poprzestawiał i literki nie wchodziły na klawiaturze, na szczęście już naprawił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Jolka ;) pomogłaś mi z tą stronką ,dzięki 👄 napisałam i przetłumaczyłam :D ej laski gdzie sie podziewacie........ Kaśka ,Andzia , Angela ,Aga ,Justyna i reszta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) U mnie OK wszystko po staremu może i dobrze bo starczy już tych niespodzianek a jeśli mają być to tylko miłe a te z kolei przydałby się;) Pogoda u nas się popsuła i szkoda:( wczoraj do wieczora było tak ciepło,normalnie upał a dziś od samego rana już pada. Mąż dzwoni codziennie do nas, sam tak od siebie i nawet nie musze dawać o sobie znać,mówi że nie może się doczekać kiedy do nas przyleci i się z nami zobaczy. Ja też tęksnie i chciałabym żeby już został......widziałąm się w piątek z moją przyjaciłoką Paulą nagadałam się za wszyskie czasy;) a wiecie co jeszcze dziewczynki kobieta potrzebuje czasem jakiś zmian i w związku z tym kupiłam sobie farbę do wlosów stoi na półce i czeka na moją znajomą która jest fryzjerką i mi pofarbuje włosy. Pozdrawiam Was serdecznie!!!!!:)Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki🖐️ u nas też pogoda niebardzo, jakoś ochłodziło się, pochmurno-a tu znajomi mają na grila wpaśc po południu! a ja też sobie wczoraj włosy farbowałam--zmieniłam odcień troszeczkę, wreszcie znalazłam taką farbę jak trzeba, bo ciągle nie takie mi te włosy wychodziły... co tam babeczki u was? Kasiu, czy wszystko w porządku? jak tata? a u mnie jeszcze tylko 2 dni szkoły, a potem wakacje!!! wreszcie moje nogi odpoczną!!! a za 2 tyg lecę na wakacje we własnym domu---niezły kurort,co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie też pada od rana, i tak zapewne cały dzień będzie wrrrrrrr i na dodatek nic mi się nie chce ...leń po obiedzie mam gości to jakoś zleci ten nielubiany prze zemnie dzień ;) MIŁEGO DNIA 👄-ki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniusie :) Ależ ja sie opaliłam na słoneczku, aż plecki są czarniusie i taki murzynek bambo ze mnie :D No ale dzis juz burza przeszła, deszczyk padał i padał, więc pogoda dała troszku odpocząć mojemu ciałku :P Joluniu co zapodajesz nam na grilla? Bo mi narobiłaś chęci i jakos tak glupio odpalać grilla tylko dla siebie... :) Angelo ma , a może Twoj mężus poszedl po rozum do głowy i juz bedzie sie tak staral o ciebie, dzwoni wiec napewno Mu na Tobie zalezy, nie poddawaj sie, dajcie sobie szanse, napewno w pazdzierniku jak sie spotkacie to wszystko sobie wyjasnicie, a my czekamy tutaj na happy end :D Justyneczko a Ty przegnalas juz te burze ? Moze juz dzis bedziesz mogla wieczorem poromansowac z konikami polnymi na schodkach przy afrodyzjaku : pysznej herbatusi ? :D:D:D:D KASICO a jak u Ciebie??? Buziam Cie mocno i zdróweczka dla Tatusia. Buziam Was moje Drogie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj,wrocilam,bylo szybko jak na torze z Kubica :p mala wczasuje sie cale wakacje u babci ;-) widze ze moda na zmiane owlosienia, ja tez zmmienilam kolorek iiiiiiiiiiiiiiii scielam heheheh i to bardzo ,milego dnia lasencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. U mnie tez upały były,opaliłam się deczko a teraz chłodniej już ...to dobrze bo jest czym dychać wreszcie:-D Jeszcze piętnaście dni do przyjazdu mojego słonka,zmęczony chłopina niemiłosiernie już-----ale se odpocznie jak przyjedzie:-P Pokazywać na nk te kolory, fryzury,zmiany.....bo ja też przed piętnastym muszę do fryzjera.Wesele mamy toć jakoś trza wyglądać:-O. Tata po tym szpitalu słabieńki,mało co da radę zrobić....więc wszystko na mojej małej głowie:-O,dlatego czasu brak żeby do Was często zaglądać :( Kawusię kończę i za robotę się biorę i czekam na te nowe zdjęcia z włosami i ....bez hihihi. 😘 słonecznego dnia kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadam tylko pomachać bo mam zajob dziś ,ogórki zaprawiałam,a teraz idę wiśnie zerwać i winko będę z nich robić :p Kaśka zdrówka jeszcze raz dla taty ! a ja nie mam konta na NK już :p ale to nic podejrzę was od młodego :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, to Ty dzis u mnie na NK szpiegowalas z konta malego????? kuzwa to bylo napisac ze to Tyyyyyy,patrze jakis maluch mnie tu podglada :p gada mnie tu prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo kuźwa to ja !!!! nie mam konta już na nk ,a muszę widzieć co tam u was, jak tam się sprawuj eta :p a że mata galerie polokowaną to musiałam z młodego konta was pozaczepiać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiego wafla skasowala swoje konto aaaaaaaaaaaaaaaaaa :p mam salatkie dobra,ktora chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak wyszło :) stało się to jak miałam doła :p :p i tak już dawno ...dawno chciałam skasować :p ja was widzę wy mnie niemusita:p fajnie ci w tych włoskach Aśka ;) kaśka co fotka to piękniejsza jak ty to kobieto robisz hyyyy zdradź sekreta :p aaaaaa jak przegrałaś w paletki to choć ze mną pograć to drugi raz przegrasz:p z czego ta sałatka ? ja mam fryty jak ktoś chce :p właśnie po pracowitym dniu usiadałam do kompa spokojnie i wcinam, a jutro będę klawiaturę odtłuszczać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słodzoć mi tu:-PStaram już ,lusterka jeszcze mam:-D Asica gadzino jak ci ślicznie w tej fryzurze----miodzio;) Jaka ta sałatka gadaj tu przepisa nam. Justa ja też kasowałam konta jak doła dopadłam.....ale mam i się śmieję z tego teraz. Aaaaaaaaaa i też by my cię pooglądały noooooooo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do paletek to nie ma szans.....kurwa mam takie zakwasy że ledwo się ruszam dziś:-O STAROŚĆ NIE RADOŚĆ:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj ja mam terningi w paletki z młodym:p też miałam zakwasy z początku jak to stara baba ale fajnie tak pograć ,tylko z młodym to jak to z młodym ze starym by się pograło :p jak za dawnych czasów :p a zapodam jakieś tam nowe fotki do młodego jak tylko M wróci bo aparat u niego został .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok czekamy:-D Ta wyskoczyła z sałatką ,smaka narobiła i uciekła gdziesik cholercia mała:-P Ja mam jogurta tyko,ale fryte bym też chapła jakby co:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta co sałatką chciała się dzielić to gdzie przepadła hyyyy zobaczta jak siedzi cicho :p nie dała nam:p wy se tu plotkujta a ja robię herbatkę i idę na posiedzenie bo lato przeminie a ja się nie nasiedzę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To se idź:-P,nie dałaś fryty to nie:-O.Sama se jutro usmażę hehehehe A przepis na sałatkę ma być bo jak nie to.......no ...dupa w robocie będzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a perdolicie hipolicie no ;-) salatka nadaje sie do zjedzenia z chlebem z bulka, w wydrazonym pomidorze,lub na lisciu salaty ugotowany ryz (torebka) puszka kukurydzy,groszku i fasoli czerwonej swieza papryka,zolta-czerwona i zielona(zeby bylo kolorowo) swiezy ogorek mala cebulka (oczywscie wsio co trza pokroic trza pokroic na male kawaleczki) 2 puszki tunczyka w sosie wlasnym krewetki,kraby (lub moga byc kawaleczki chudego mieska jak ktos bagniakow nie lubi) ser zolty tarkowany sol pieprz i majonez z tego wychodzi duza micha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he następna sałatka do wypróbowania :) będę ją testować jak misior będzie miał przyjechać bo jak na razie to zawsze muszę mu robić składkę ,,pani Kasi,, :p:D tak misior ją nazwał :D :D uwielbiają ją z młodym a wiecie co ...młody mię się pytał co to za panie są u niego na NK :p że przecież on ich nie zna i nie zapraszał :p no to tłumacze że to są takie ciocie przyszywane z innej planety :p:p:p no ja już po posiedzeniu :D i czas na mnie bo już wyrko się o mnie pyta :) papa 👄 -ki dla wszystkich i każdej z osobna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×