Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

smacznego,nie jedz za szybko bo ci stanie....... ...........znaczy w gardle jedzenie,nie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie muszę uciekać bo dzieciaki psa wypuściły ,zaraz zje jakiego sąsiada mi:-P,to będzie chryja:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, ja pitole,podlosc ludzka nie zna granic, co nastepna to laska i laska a nogi od ziemi do szyi,no ni magu no :p;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he Aga po fakcie dokonanym już :p byłam w Stegnie w Niedzielę :D a wymeldowuję się od was tymczasowo, bo do Misiora jadę :D Asiczka już będę tak uprzejma i powiem dziękuję:p,widzisz nie ustało mi :p Kasik ja mam dwa psiaki :D i chomika na dodatek jeszcze kurde kota brak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAAATUNKU ja to wymiekam przy tym Waszym drukowaniu... :O przelcielalam okiem te kilka stronek i juz sie usmialam :D teraz czytam konkretnie jak sie nie zesikam to bede, a i lecem na NK wznalezc ta Asice ?Gadzinke :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się już pożegnam bo Misior pisał że szybciej będzie ,do obiadu, to zanim ja się bujnę to hoho Nie płacz kiedy odjadę lalala,sercem będę przy tobie lalala,nie płacz kiedy odjadę lalalal,zostawię ci tę melodię lalalal więc tak moi kochani : zaczynam kazanie :p ------------------------------------------------------------------------------------------- ANGELA🌻 będę przy tobie trwała myślami, pamiętaj nie ma ciemności po której nie wyszło by światło ,nawet jak ono na chwilę zgasło nie trać uśmiechu na twarzy ,wielkiej miłości nic nie może zniszczyć ,są dni łatwiejsze i trudniejsze ,radosne i smutne ,a kiedyś przyjdzie ten dzień tak przez ciebie oczekiwany i tego ci życzę z całego serducha ❤️ 👄-ki ----------------------------------------------------------------------------------------- JOLKA🌻 trzymaj się tam zdrowo , i tam Kasiczka naszego dobrze przywitaj w tej Angoli wiesz tak nie : Do kotleta - dobra seta, pół szklanki - do kaszanki. Po golonkę i pieczywo - duża wódka, małe piwko. Gdzie wędlina i pieczyste - zawsze miejsce jest dla czystej. Kto nie golnie pod sałatkę - ten obraża, ojca, matkę. Jak przełknąłeś to nalewaj, żeby schab się nie pogniewał. Nie zaszkodzi nawet zrazik, gdy się ćwiartką go odkazi.:p a potem udanego lotu do PL i udanych wakacji 👄 -ki ---------------------------------------------------------------------------------------- KASIK 🌻 serce ty moje :D tam spokojnego lotu ci życzę ,żebyś szczęśliwie doleciała do B. i przede wszystkim dobrej zabawy na weselichu i nie pij tam za dużo:p i żeby te dni tam w żółwim tępię upływały , no i wiesz tam u jolki nie zjedz jej wszystkich udek:D a potem nad Soliną dużo atrakcji i przełamania lodów z wodą ,aaa i serdeczne pozdrowienia dla B. 👄 -ki ------------------------------------------------------------------------------------------ ANDZIA🌻 moja mała dziewczynka :D, chciałam złożyć wam już życzenia rocznicowe: W rocznicę ślubu! życzę Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku... Jak już M pojedzie to nie zaniedbuj dziewczyn ok 👄-ki ----------------------------------------------------------------------------------------- AGA🌻 kiedy poprawisz mi się w pisaniu hyyy :D udanych wakacji ci życzę, nie zależnie jakie one będą i gdzie je spędzisz 👄-ki ----------------------------------------------------------------------------------------- ASICZKA🌻 nie znamy się długo więc powiem ci tak :D Właśnie naszła mnie pokusa, aby wysłać ci całusa. Szkoda tylko, że tą drogą pocałunki dojść nie mogą... 👄-ki ----------------------------------------------------------------------------------------- KAJA🌻 ty też mnie się nie opuszczaj w pisaniu ,żebym miała co czytać jak dorwę się morze do neta :D 👄 -ki ------------------------------------------------------------------------------------------ i dla reszty ekipy 👄 -ki Jak by się Agusia pojawiła w razie to uściski dla niej ----------------------------------------------------------------------------------------- myślę że przez wakacje topik nie zmizernieje :) zawsze ktoś tu będzie pełnił służbę :p Dziękuję Wam za tyle chwil zrozumienia, drobne gesty dobroci, setki łagodnych uśmiechów Nie pozwól, by czas i odległość zrodziły słowo \"zapomnij\"...:) 🖐️ Miłych snów 🖐️ Wyszedł księżyc Ajci, zrobił siusiu w majci, gwiazdki go widziały z księżyca się śmiały. Księżyc zawstydzony spuścił pantalony. Zgadnijcie teraz dzieci czym on teraz świeci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko Moja Droga popłakałam się właśnie jak ta mała dziewczynka ;( będzie mi Ciebie bardzo tu brakować, bo kto mi tyłek zleje jak bede mieć doła? kto mi przegada że znow sie bezpodstawnie czepiam swojego chłopa??? no i kto będzie częstował ciachami i kawka??? buuu.... Ale moje Kochana gratuluje że doczekalaś sie tej chwili, że wkoncu Cie mezus wzial w obroty i bedziecie znow razem, życze Ci zeby to Wasze szczeście trwało w nieskończoność, 3maj sie moja Ty Weteranko :P Buziam Cie bardzo mocno i ściskam 👄 Czekamy na Twoje Wielkie wejscie SMOKA :D pa Skarbie, ucaluj i usciskaj tego swojego M i syneczka tez, a bez córy w brzusiu to sie nawet tutaj nie pokazuj :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu.... nie ma nikogo, a ja juz niunie polozylam spac i odpoczywam po pracowitym dniu :) Kasiczko nic nie nie łam, damy rade Twoj bedzie za 14 dni a moj za 8 takze kiedys to zleci... ja sie rzucilam w wir obowiazkow domowych i sprzatam domek generalnie, pogoda nierozpieszcza wiec trzeba siedziec w domku, a co do noziow to bym sobie opalila i jakas mini zalozyla a tu kurcze tylko leje i leje... :S Gadzinko Asinko zarzuc akcepta na NK dla malej Siksuni :D Martusio Angelinko a u Ciebie jak tam? Moja Kochana i i ja sie dolanczam z zyczonkami, duzo duzo milosci i wytrwalosci w tej Waszej rozlance i oby Wasz sen o byciu razem na zawsze juz niebawem sie spelnil 👄 Joluniu nie daj sie chorobskowi!!! Duzo zdroweczka, a mezus to niech juz nie zaniedbuje tylko cie porzadnie wygrzeje :D Aga zajrzala...no prosze jak milo :D Pisz co tam u Ciebie bo jestesmy jeszcze na etapie komunii Twojej coruni :D Buziam Was moje kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz lece na NK,dopiero co do chaty wlazlam Justyna Ty bierz sie za tego chlopa no,zagladnij tam kiedys jak bedziesz miec neta co do zwierzakow to ja mam (moja mala ;-)) ma rybke,swinke morska i kocice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko kochana:) dziękuję za piękne słowa i życzenia:) Mój mąż dzisiaj mnie przepraszał za wszystkie błędy które popełnił. Wzruszyłam się,ale zobaczymy czy faktycznie wytrwa w tym co mówił.Będzie mi Ciebie brakowało kochana,ale ogromnie się cieszę,że jedziesz do męża. dziewczynki Wam też dziękuję za życzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nikt się nie odzywa?? a co się stało z Kasieńką II pisała pisała i nagle cisza,czyżby już nas opuściła?? Widzę,że kolejny raz ja tu tylko robię za nocnego marka hehe:) dobrej nocy dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safariii women
WITAM O poranku.Ostatnio rzadko jestem bo niemam czasu.OD poniedziałku chodze z córcią na rehabilitacje i jestem zabiegana.A po tych zabiegach mała daje mi popalic ze niemam czasu na nic.A wieczorem jest em tak padnieta i marzy mi sie tylko ciepla kąpiel i łóżeczko. A z moim M. juz jest lepiej.Wiedzialam ze cos go gryzie.Ale wkoncu powiedzial ze ma małe problemy w pracy.Szef cos kombinuje i niechhce mu dac urlopu.Ale i tak bezwzgledu na to ma do nas przyjechac na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że się odezwałaś Kasieńka II:) U mnie też jakby ciut lepiej, w końcu chociaż porozmawialiśmy ze sobą normalnie. Wiesz na razie nie chcę za dużo mojego M chwalić bo wczoraj mieliśmy rocznicę ślubu i może dla tego był taki miły?a może faktycznie przeprosiny z jego strony są prawdziwe. Dzisiaj i u nas pogoda zapowiada się na superową,bo jak tylko wstałam to już świeci słonko:) Miłego dnia życzę dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje drogie! Justynka słonko ty moje ,naraziłaś siostre na płacze i szlochy o 7;44:-D---tak się wzruszyłam że to aż prawie nie możliwe w moim przypadku:-P.Uważaj tam na siebie skarbie,ciesz się każdą chwilą ,rozpieszczaj swojego M no i WRACAJ DO NAS SZYBCIUTKO!!!!!!!!!BĘDĘ TĘSKNIĆ JAK CHOLERA ----Jasna dupa ciągle za kimś tęsknię:-O Uściski dla męża i 😘dla synia!!! A u was laseczki co tam nowego? Pawlakowa gadzie mój co dziś porabiasz:-D Joluś choraś nam czy jak że nic się nie odzywasz robaczku?? Ania daj se siana z tymi porządkami ,toć jak oni przyjeżdżają to dopiero po trza generalke robić:-P----jak po burzy:-D Kasieńko a co to za rehabilitację masz?Super że z M już lepiej:-D Angela cieszę się z tobą że chłopina poszedł po rozum do głowy,oby tak dalej;) AGA a ty mnie nie denerwuj tylko opowiadaj jak tam po komuni,co robisz w wakacje i w ogóle co słychać lachonie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasia bździągwo Ty :p,dzis mam deko roboty ale mam lenia,a poza tym chorobsko mnie bierze,kaszel dusi i glowa boli,a musze posprzatac po tych animalsach kuzwa bo szalu dostaje no i mam prasowaniaaaaaa,a musze sie wyrobic bo w srody szkola tylko do 12h, aaaa ooooooooooze po poludniu to zrobie heheh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak robota nie zając nie spierdzieli:-P siadaj kawe wypij ,zaraz sie lepiej poczujesz:-D A tak swoją drogą to ja nie wiem co wy tam z tymi chłopami robicie co was nie grzeją i choróbska was atakują..........a może to z nadmiaru:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja posprzątałam,obiad się kończy gotować ,woda na kawę nastawiona----to zapraszam jak kto chętny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mój boże............co wyście powariowały chyba..........tyle nadrukować, człowiek ledwo się po południu z dziećmi i M na wyprawę do parku wyrwie, a tu proszę -drukuja jak szalone!!! naśmiałam sie, nawzruszałam......jak my bez tej naszej Justy tyle wytrzymamy.??? baw się dobrze kobitko i wypoczywaj!!! a teraz spadam na nk, odszukać tę Asicę!!!! pA pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×