Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Witaj sosenko :) fajnie mialas z tym urlopikiem...a ja...hmmm ja sie zabieram na egzaminy... az sie czlowiekowi juz nie chce ale coz zrobic :/ milego dnia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:)Urlop...mmmm...marzenie...:).Ja jeszcze troche poczekam na swoj do lipca wrrrrrrrr;P.Dzis pogoda taka sobie ,tzn.słoneczka brak ale nie pada to nawet moze byc.A kiedy masz Aniu swoje egzaminy?Bo wiesz bedziemy trzymac kciuki:).Pozdrawiam i fajnego dnia zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz po jednym egzaminku, i zdany:) jeszcze mam 3, w niedziele mam masazyk takze szukam jakiegos modela do masowania...ktos chetny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaa ja sie zgłaszam na ochotnika,na masaz:):)Gratuluje egzaminu i powodzenia na nastepnych;).U mnie pada sobie deszczyk,spac sie chce przez to:-p.Oglądalyscie wczoraj mecz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laski 🌻 Umnie też wczoraj popadało a dziś już ładnie słoneczko świeci :) ANKA-- gratuluje zdania egzaminu i powodzenia na następnych a masarz przydał by się :) KAŚKA---- mój M z młodym oglądali mecz i ja byłam zmuszona też oglądać ale zostawie tą końcuwkie meczu bez komentarza :( OLA----jak po urlopie na zdjęciach widać że pogoda nienajgorsza była :) a reszta co !!!! nic niema zamiaru nadrukować ani słowa ?! miłego dnia wam wszystkim życze i po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielko ja to bym zniosla nawet 48h non stop samych meczy byle zeby byc przy boku mezusia....ech... Masazyk nie ma sprawy zawsze i o kazdej porze sluze swoimi raczkami, hhihihihi....jeszcze 6 tygodni i mezus w domku...oj najgorsze to odliczanie, i w dodatku jak przyjedzie to mamy imprezke, chrzciny u jego siostry i bede za chrzestna musze sie wziasc za siebie i zaczac znow szlifowac figurke bo pasuje mi ubrac spodniczke z takim szerokim pasem i pasuje byc szczupluteńka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka... oj ...oj.... z czego ty chcesz się odchudzać ?!! ja też pomału musze wziąść sie za szukanie jakiejś kreacji na wesele myslałam nad taką sukienką gorset i spudnica długa ale niewiem najgorzej będzie z uczesaniem bo chce jakiegoś koka ale wiadomo fryzjer fryzjerowi niedogodzi a ciebie to zaszczyt spodkał chrzesną będziesz ja mam dwuch chrzesniakuw już po przyęciach jeszcze za pare dobrych lat osiemnastki i wesela mnie będą czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka 27
🌼 Justyna dobrze zrozumiałam fryzjerką jesteś... bajer :) też tak bym chciała, ale jakoś nie mam drygu do włosów... Dziewczyny jedna chrzciny, druga wesele... same imprezki :) ja tez tak chce :) tylko z M oczywiście co do urlopu... to pogoda była ok, troszkę wiało jak to nad morzem, ale daliśmy rade.. parawan te sprawy ;D Aniu to stawiasz kawke za egzaminek...co? powodzonka na kolejnych... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Ola zrozumiałaś jestem z zawodu fryzjerką ale jak to muwią szewc w podartych butach chodzi :) lece do męża bo łóżeczka ścieli i czeka na mnie pa miłego wiczoru wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mój mąż także bardzo często wyjeżdza. Mam 29 lat i rozbudzoną seksualność. Jesteśmy 6 lat po śłubie. Masturbacja czy kochanek? Jak sobie z tym radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ LASKI 🌻 Co uwas nowego ? nikt się nieodzywa co się z wami dzieje Ja jednak znowu do was od niedzieli będę pasowac mój M wyjedza niedostał tu pracy to znaczy jest pracy oporowo ale za marne pieniądze oboje podjeliśmy tą decyzje o wyjedzie jakoś to będzie musi być ................. papasie 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Justynko 🌼 Smutno tak... szkoda, że Twój M wyjeżdża... ale poradzisz sobie, zobaczysz... u mnie z z czasem kiepsko, cały czas zabiegana jestem...weekend mam pracujący i to mnie martwi... pogoda ma byc piekna, a ja w pracy :( buziaczki dla Wszystkich kobitek i nie tylko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje dziewczynki:)Ja to juz nigdy chyba czasu miec nie bede,ciagle cos czeka do zrobienia---katastrofa:-P.Pogode mam rewelacyjna,wczoraj w nocy troche pogrzmiało ale dzis znow ładnie.Jeszcze 20 długich dni mi zostało czekania na moje kochanie,mam nadzieje ze zleci szybko;)Poza tym to wakacje dzieciaki maja,jakie macie plany?Justyna ty sie nic nie przejmuj,pojedzie-przyjedzie ,a my w tym czasie bedziemy se tu plotkowac.Nooooooo bo mam nadzieje ze frekfencja na ty topiku sie poprawi wreszcie:):):). 🌻miłego dnia życzę wszystkim🌻 😘:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżycowewłosy
Witajcie samotne duszyczki :) Ja takze jestem "słomianą" wdowoą,ale moj Misiek przyjeżdza w sobotę-za niecały tydzien ;))) Nie moge sie doczekac -tym bardziej ze poczatkiem lipca jedziemy na wspaniałe wczasy.Tak sie obawiałam ze szfowa nie wyrazi zgody na mój 1.5 tygodniowy urlop-ale wszystko poszło jak po maśle:)) życze Wam pięknej niedzieli i oby dani szybko mijały do chwili spotkania a to taki mały prezencik muzyczny...kto tego nie zna;) http://www.youtube.com/watch?v=Q7sIzWKHGwQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Misie :) U mnie dzis cudna pogoda...jeszcze jeden egzamin w piatek i wkoncu wolneee:P a dzis to ide sie opalac no niunia oczywiscie tez :D pozdroweczki i milej niedzielki i buziolki dla Niedzielki, nie martw sie bedzie dobrze...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( tak mi dziś smutnawo , żal , i dół wielki niemogie się pozbierać ,tak było cudownie boshe jaki ten świat poj***** dziękuje za miłe słowa jesteście KOCHANE 🌻 i Kaśka masz racje pojedzie i przyjedzie a my tu będziemy plotkować a plany na wakakaje hmmm....myslałam żeby jechać na kilka dni nad morze z młodym ale jak sobie pomysle że małżenstwa razem z dziecićmi tam będą a my jak takie dwie śieroty to mi sie odechciewa , kupiliśmy młodemu basen taki duży rodzinny mam stać w ogrodzie i napewno ja też z niego skorzystam , mój M przyjedzie dopiero za 5 tyg. na to wesele a w połowie lipca młody ma urodzinki i znowu bez taty :( Już niemarudze więcej spokojnej i miłej niedzieli wam życze słoneczka I witam nową koleżankie 🖐️ piękna piosenka nieukrywam że troszkie mi łezki poleciały jak jej sobie słuchałam papasie i dla kazdej po 🌻 i wielkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżycowewłosy
Niedzielko,dziękuje ze mnie dostrzegłaś,miło mi ze zaproponowany utwór tak Cie wzruszył..w sumie pewnie pasowałoby coś bardziej "twardego",aby nie poddawać się sentymentalizmowi i tej tęsknocie...ale czasami jak sie tak troszkę popłaczę,to człowiek sie uspokaja.. Takie to zycie jest,cały czas wybory...jeżeli zycie na jakims w miare przyzwoitym poziomie to ewentualnośc ciagłej rozłaki wchodzi w grę...ja teraz nie powinnam narzekac gdyz moj mąż jest na kotrakcie ,gdyz jego praca przebiega w rotacjach stałych czyli 3 na 3 ,3 tygodnie tam i 3 tygodnie tu...ale parę lat temu było majakrycznie...2 miesiące za garnica i tydzien w domu....wtedy tez nie mogłam zapalnowac żadnych wakacji.. w pełni Cię rozumiem,no to raz jeszcze specjalnie dla Ciebie :))i usmiechnij sie -pomysl ze to tylko 5 tygodni a nie np 5 miesiecy ;)))) http://www.youtube.com/watch?v=VK9qfVQ4Z04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Niedzielko ja byłam sama z Malutkim nad morzem i było fajnie... naprawde..., napewno byłoby inaczej z M, ale cóż zrobić... jakiś wypoczynek sie przecież należy :) i naprawde 5 tyg. to nic w porównaniu do 5 m-cy... ja muszę czekać prawie do grudnia :( Księżycowe włosy - witam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko.dawno mnie tu nie było,ale nie rozpisywałyście się za dużo:)ja jeszcze dwa tygodnie sama z małą,a potem jakieś wspólne wczasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyryczałam się i już mi lepiej niemogie mieć do nikogo pretensji bo przecież oboje podjeliśmy tą kolejną decyzje niewiem co mi sie stało że tak mi psycha siadła tym razem KSIEŻYCOWEWŁOSY 🌻 dziękuje ,wiesz może i mnie tak wzieło bo byłam przyzwyczajona że M przyjezdzał co 2 tygodnie na krutko czyli przeważnie w piątek wieczorem i niedziela rano odjazd ale nieraz miłe niespodzianki mi robił z przyjazdami ale co tam co to jest w poruwnaniu z niekturymi dziewczynami tu ;) OLA🌻 napewno by było fajnie morze, woda ,piasek uwielbiam to może jak mi przejdzie to sie wybiore bo raczej na wspulne wczasy z M niema widoku OOOO....AGA....odnalazła sie zguba a już myślałam że masz nas gdzieś ...... aaaaa KSIEŻYCOWEWŁOSY mam nadzieje że zostaniesz z nami na dłużej specjalnie dla ciebie wklejam tabelkie z imionami bo pewnie się gubisz po imionach akloj-----------------------JOLA gapiszon76---------------KASIA poprostu zona-----------AGNIESZKA kariaaa--------------------ANIA szukam wsparcia--------ANKA takiii jeden---------------MARIUSZ akacyjka-----------------Iza suunshine77-------------ASIA niedzielka----------------JUSTYNA sosenka27---------------OLA ksieżycowewłosy--------? no to na tyle chyba niepominełam nikogo w tabelce ,ide się pokompać i do łóżeczka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***akacyjka***
cześć dziewczeta :) kope lat mnie nie bylo ale juz jestem hihi. Zazdroszcze wam wasi mezowie choc na chwile wpadaja do domku, mojego juz niema pol roku i sie narazie spotkanie nie zapowiada, bo on tu nie przyleci, akiedy my do niego polecimy tez niewiadomo. Fajnie wam :) A jak u Jolki?? ma ktoras kontakt? podoba jej sie u meza?? Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki !!!!!!! Ja już po obiadku i popijam kawunie , ależ była umnie w nocy burza a dziś ładnie na dwurku tylko straszny wiatr A co u Jolki niemam pojęcia obiecała że jak tylko bedzie miała dostęp do kompa to sie odezwie ale dajmy jej spokuj niech sie nacieszy mężem i nową sytuacją ,Joluś buziaczki dla ciebie ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co nam zostaje dzisiaj?? Wybór wibratorka, czy tylko paluszki??? zapraszam do wspólnej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżycowewłosy
ok,dołacz mnie niedzielko do listy obecnych tu samotnych tymczasowo kobitek na imie mam Roksana;) moj Misiek bedzie już w sobotę,bardzo,bardzo sie cieszę i za kilka dni wyjeżdzamy na upragnione wakacje;))) Niedzielko,nie bedzie zle-przetrzymasz ten czas rozłaki,trzeba zeby zacisnac a to jeszcze dla Ciebie-tylko prosze nie płakać...ostrzegam to tez piękny utwór-z cyklu "stare ale jare" http://www.youtube.com/watch?v=fOKMxMjc8Mk miłego słuchania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksana 🌻miło mi już tabeleczka uzupełniona ,świetnie to tylko kilka dni i już będziecie razem na wczasach swietnie się bawić :) dziękuje za utwór bardzo ładny stary kawalek :) a reszta gdzie sie podziewa ? wklejam tabaleczkie i mykam hahi dobrej nocy laseczki {kwiat] akloj-----------------------JOLA gapiszon76---------------KASIA poprostu zona-----------AGNIESZKA kariaaa--------------------ANIA szukam wsparcia--------ANKA takiii jeden---------------MARIUSZ akacyjka-----------------Iza suunshine77-------------ASIA niedzielka----------------JUSTYNA sosenka27---------------OLA ksieżycowewłosy--------ROKSANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×