Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Hej Miski, a ja jeszcze jede egzamin a potem tylko czekanie na mezusia bedzie za miesiac...ech nie moge sie doczekac... Niedzielko trzeba wskoczyc na tryb bez M i jakos zyc...napewno dasz rade:) Buziolki dla wszystkich i dla nowych slomianych wdow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Aniu doły już mnie opusciły już normalnie jest a ty słonko ucz sie i w piątek trzymam kciuki , stawiasz kawkie za zdane egzaminy :) wiecie że ja wczoraj dałam plame na całej lini zapomniałam że to dzień ojca był ,więc pakuje dziś młodego i jade do rodziców i zabieram bratanka na wakacje miłego i sloneczko dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:).I witam Roksane:)U mnie upał niemiłosierny:-P,a ja sie wziełam za mycie okien i firanki-no mam cos z rycerza ,ale kiedys trzeba to zrobic.....Poza tym to licze te cholerne dni i cos sie wloką jak ciort.Biore sie za robote,zagladne tu jak ogarne to wszystko(no chyba ze padne)hehehe.Pysie dla wszystkich😘i miłego dnia życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) Dziewczyny dziś się dowiem czy mój M wraca... tak bym chciała... naprawde.. i jest szansa..:) Złą wiadomością dla mnie jest to, iż mój przyjaciel wyjeżdża z Łodzi :( będę tęsknić jak holera... Kasiu ja wczoraj też myłam okna i nawet nieżle mi poszło, dziś dzień leniuszka sobie robie i dzień pełen nadziei...że wróci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosenka jak wróci Twój M to bedziesz szczęśliwa, zadowolona. Daj nam trochę tego szczęścia, bo tylko pieszczoty paluszkami zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola..... na stałe ma twój M wrócić ? czy ja coś zle zroumiałam bo nieczająca dziś jestem ,przykro tak jak przyjaciel opuszcza nas ale co zrobić będziecie napewno cały czas w kontakcie chociaż to nie to samo co na żywo czekaj na tą dobrą wiadomość i podziel sie nią z nami Dziewczyny już macie po bulu z tymi oknami ja też musze umyć ale musze sie zmobilizować bo nielubie tego robić , pograłam sobie w piłke z chłopakami i dostałam zadyszki nie dlamnie taki trening:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja tez bede sie za porzadki brac ale w przyszlym tygodniu po egzaminach:) no i pozniej to juz prosta do mezusia...a po drodze trzeba wykupic kreacje bo czekaja nas chrzciny:)) Kawa oczywiscie bedzie...heh...takie podwojne expresso :P Buziolki dla wszystkich co smutaja sie i dla tych co zyja nadzieja... Napewno bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skończyłam jakby się kto pytał hehehe,ale sil mi brak-starość nie radość:-P,poszłam na całość i walnęłam se jeszcze generalke w kuchni;).Jutro ogarnę resztę i mogę się pacykować na przyjazd mojego Serduszka:):):).na razie to idę się wymoczyć coś chapnąć i posiedze tu troszke.Buziaki dla was,a na tą kawkę za egzaminy to juz doczekać się nie mogę....;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry laski 🌻 przywitam sie i mykam puki niejest taka gorącz na dworzu lece zerwać truskawki,czeresnie i będe robić dżemy i kompociki ....... miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki,goraco u mnie jak w piekle,a mnie ucho tak strasznie boli ze koszmar:-P.Juz zakraplałam jakies kropelki i nic nie pomaga,chyba bez lekarza sie nie obejdzie:(.Pozdrawiam i życzę spokojnego dnia:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka lepiej idz do lekarza bo z uszami niema żartuw ,nieprzwiało cię czasem ? Ja juz mam po robocie dobrze że w czas zdążyłam zrobić bo dostałam @ a wtedy podobno zaprawy się nietrzymają a jak uwas dzionek mija każdy chyba zapracowny że niezaglądacie tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zapraszam na poranną kawkie i ciasteczko Ola to super wiadomość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzisiaj ja mam w planach pożądki a jutro jade do miasta na cały dzień połazić za kiecką . 👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielka, zaproszenie przyjmuję. Czy będzie coś więcej niż wspólna kawka, no ciasteczko i.... Może coś pikantniejszego na rozgrzewką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Olu :) super ze mezus Ci wraca :)) A u mnie dzis rowny miesiac do powrotu mojego Misia...juz naprawde nie moge sie doczekac... Justynko ja tez szukam kiecki, wlasnie jutro przed egzamem ide na odstresowanie sie po sklepikach musze jeszcze kupic super balowa sukiennusie dla mojej malej strojnisi no i kapelusz musie tez byc bo tatus sobie zarzyczyl....hehe... Teraz to ja zapraszam na kawke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dziś takiego pałera że prawie całą hate już mam posprzątaną :D teraz mała przerwa ja poprosze Aniu małą czarną bez cukru:D to nie tylko ja jutro będe latać po sklepach ty sukienusie balową dla niuni a ja dla synusia garnitur musze kupić bo zaszczyt go spodkał i obrączki ma nieść wkońcu ciocia chrzestna wychodzi za mąż :D no a dlamnie to sama niebęde wiedziała co wybrać ale bratowa przyjezdza dziś do mnie na noc i jedzie jutro zemną to mi doradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie podoba taka spodniczka z tym wysokim pasem,ale kurcze trzeba do niej ladnie schudnac...jeszcze 2 kg by mi sie przydało...hmmm... ...mała czarna???Alez oczywiscie...juz sie robi....mniam...prosze bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania napewno coś znajdziesz odpowiedniego dla siebie i będziesz super wyglądać a czy ty aby nieprzesadzasz z tym odchudzaniem , ja mysle cały czas nad gorsetem i długą spudnicą i szalem czy jak to tam zwał ale musze najpierw przymierzyć i zobaczyć czy dobrze to będzie wyglądało bo umnie ten gorset niema zabardzo na czym sie trzymać:p musze taki chyba szukać na ramiączkach albo wkałdki silikonowe sobie kupić :D smaczna kawka dziękuje bardzo i mykam teraz dalej do obowiązkuw bo za kilka godzinek bratówka wpadnie jak bym juz niezajżała wrazie to Aniulka powodzenia jutro i czekam na postawienie jutro kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze laski :) proszę jak mają fajnie.. stroją się na imprezkę.. mogę się wprosic na kawusie i jakieś ciacho? aniu trzymam kciuki :) powodzonka :) dziewczynki mam pytanko... macie prawko ? jesli tak to jak było...? wybieram sie ale boje sie jak cholerka... buziaczki i kolorowych senków.. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Padam dziś na pyszczek ,nałaziłam sie po miescie i niekupiłam sobie żadnej kiecki no szok normalnie , albo ceny jakieś z kosmosu ,albo niepodobała mi sie ale nieprzejmuje sie mam jeszcze czas i możliwość wyboru w innym miescie :) jedynie młodego ubrałam od stup do głów :D Ania jak po egzaminie ? a ty kupiłaś sobie ciuszek? i kiedy ta kawka będzie stawiana :) Ola ja mam prawko i to od niedawna bo od stycznia i już zaliczyłam mandat za szybkość:) jeśli chodzi o kurs to spoko niema co sie denerwować poto są instruktoży żeby wytłumaczyli i nauczyli a egzamin koszmar nerwy i stres wtedy to już jest ale jak niedasz sie zjeść strsowi to będzie dobrze ja miałam te szczęscie że zdałam za pierwszym razem i z tego sie bardzo ciesze Kasiu a co z twiom uchem nieodzywasz sie nic? a u reszty co nowego ? widziałyście już tą nową funkcje na NK gość nieuważacie że to głupie tak człowiek mugł buszować po profilach a teraz dupa zimna ! własnie umnie zaczyna sie burza uciekam z tąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja tak na chwilkę... jak tam zapowiada sie Wam dzionek? u mnie piękna pogoda jak na razie.. Niedzielko napewno cosik kupisz za przystępną cenę.. teraz jest ciepełko zatem mozna pospacerowac po butikach... Ania się nie odzywa.. ale napewno zaliczyła.. prawda Aniu? A co u Kasi.. lekarz? Niedzielko tak funkcja na nk nie jest fajna... naprawde koniec buszowania.. no to uciekam, buziaczki dla Was 😘 a i normalnine dzis mój M przyjeżdża.. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć OLA 🌻 fajnie że będziesz miała dziś już M wyobrażam sobie jaka jesteś szczęsliwa i radosna ,tylko klikaj tu z nami jak bedziesz miała troszkie czasu 👄 Miłego dnia wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Wy dziopeczki :)) Przepraszam, ze tak zamilklam ale mialam kilka zalatwien odnosnie sesji, praktyki...i....i....no i zapraszam na kawulke :D mala czarna, z cukrem, i bez, z ciasteczkiem, bita smietanka z mleczkiem czy i bez....wszystkie...prosze dla was :D za ostre 3manie kciukow :) juz mam z glowy wszystko :)) teraz to tylko czekac na mezuleczka, jeszcze mi wypadla praktyka ale dalo sie z 5 tyg zrobic jeden tydzien,hehe...Polak wszystko potrafi :)) A zakupy...hmm...no zabardzo nie mialam czasu buszowac po sklepach,Niuni chcialam kupic balowa sukienke ale nie bylo :/ dla siebie tez nic nie znalazlam...jedynie to kupilam sliczny kompelcik dla tego chrzesniaczka :D i tez sie o lamie bo mam miesiac do zakupienia czegos, mysle ze sie wybiore do sprawdzonych sklepow...tam zawsze cos kupie...niz takie chodzenie w ciemno... A co do prawka to ja mam juz 3 lata, no za predkosc to trzymali mnie juz 3 razy,hehe...ale manadatu nie mialam...bo zawsze sie cos zagadalo to sie usmiechnelam...to niewiniatko udalam i jakos poszlo bez szwanku :)) kurs wspominam dobrze, instruktora sama sobie wybralam i switnego mialam...na poczatku mnie pilowal ale pozniej dawal mi samochod i sama po miescie jezdzilam za kawa do mc donalds :D a egzamin...hmmm...jak wyszlam to podszedl do mnie instruktor i zaczal mnie pocieszac ze za drugim razem napewno zdam...i takie tam...a ja mu na to ze ja zdalam...ale nie on dalej swoje ze to byl najgorszy egzamintaor i takie tam...i wkoncu krzyknelam ze zlosia ALE JA ZDALAM!!!! :D takze egzamin to spoko, jedynie co to sprobuj sie nie stresowac...podejdz do tego z luzem i jak zrobisz jakas gafe to sie popraw odrazu jak nie mozesz na drodze to poprostu powiedz egzaminatorowi ze kurcze mialam z lewej strony skrecic a bylam na srodku...mi to pomoglo...ale najbardziej to Ci pomoga nasze kciuki :D wiec trzymamy no i ciesze sie razem z Toba ze masz swojego juz M przy boczku :D A moj misiu wraca z 4 tyg...teraz ma lepszy dostep do neta to mozemy gadac i gadac non stop takze jest coraz lepiej...a teraz to juz idem sie kapac...:D milego wiecorecku dziopecki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie NK to mozecie sobie w edycji profilu-ustawienia prywatnosc zastrzec ze nie chcecie zeby ktos widzial gdzie buszujecie...to jest na rzecz tego ze i wy nie bedziecie kto w waszym profilku buszuje...no cos za cos,hehe...u mnie mozecie buszowac bo ja sobie zastrzeglam nie chce wiedziec kto mnie obgaduje ,heheheh.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja ja mam tą funkcje nieodznacznoną bo ciekawska jestem kto włazi na mój profil:p i już pare osub wpadło jak ślwiwka w kompot nawet czlowiek niewiedział kto odwiedza jego profil nieznane osoby :) ale żebym mogła buszować po profilach to u młodego odznaczyłam i z jego konta właże tam gdzie nietrzeba:p GRATULUJE ZDANIA EGZAMINÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na kawkie już dlamnie zapuzno ale jutro z miłą chęcią wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×