Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Kasia, fajnie ze wpadniecie, ale nie wyglupiajcie sie i zostancie do niedzieli, winko mam dobre to pogadamy sobie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Normalnie czasu nie mam, cigle busy. Kasia dzieki za wizyt, zapraszam czsciej. Dziewczyny, co tam u was nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babeczki Joluś to my dziękujemy ale wiesz co zapomniałam....rysunek kurczaki zostawiłam:-Oziajok ze mnie i tyle:-D My najprawdopodobniej na święta już będziemy całą rodzinka tutaj....żeby tylko chałupę dostać wymiarową w miarę....toć to jak hotel prawie z ilością pokoi musi być na tyle dzieciarni :-P :-D Najważniesze że dziewuchy też moje chcą..nie marudzą a doczekać się nie mogą:-D Ja już w niedzielę wylatuję a nie chce mi się jak cholera!!!!!!!! piszcie co u was,A ty jolcia coś taka zalatana ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Zostawilas rysunek...prawda, ale to nic, bed nastpne! fajnie z e sie zdecydowalicie, bedziemy czesciej sie spotykac. Masz nr tel, wysle Ci potem jeszcze maila prywatnego, jakbys miala jakies pytania czy cos to daj znac, chetnie pomoge. A jestem zajeta, bo wiesz tyle teraz tych spraw urzedowych mam z M, wszedzie z nim chodze a jeszcze okazalo sie przy okazji ze ja moge zrobic sobie sobie kilka kursow itp. Bylam dzis na takich testach z matmy i anielskiego oraz kompa i by moze uda mi sie zdobyc jakies dodadkowe ichnie kwalifikacje i dyplomy, dowiem si w poniedzialek. Trzymajta kciukasy! dziewczyny, w sen zimowy zapadlyscie czy jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my chorzy, przez weekend stary byl zaflukany, teraz mnie bierze,mala jakos sie trzyma -mam nadzieje ze wytrzyma, kociasty na drugim antybiotyku, mam dzis po 20h dzwonic do weta zdac sprawozdanie jak jest-jest lepiej ale nie najlepiej,dalej gnaty wystaja Justa tydzien temu nie dojechala do mnie, teraz tyz nie daje znaku zycia...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki. co taka cisza zapanowała. Justa się zapodziała i nie ma kto tyłków przetrzepać. wiecie co kochane świat jest piękny po roku mojego urojonego strachu w końcu zaczęłam jeździć autkiem i jest super no i najważniejsze to to że za trzy dni mój mężuś będzie w domu i to aż na dwa tygodnie. piszcie co tam się dzieje u Was. całuski dla wszystkich pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja juz po robocie a jutro wolneeeeeeeeeeee i sroda tez, dzieciaki maja tydzien ferii haloweenowych, moja w domu wiec i ja niewiele pracuje, a dzis poszla na 9h na korki z franca dzwoni do mnie o 10 ze ona idzie z pania (korki u sasiadki pietro wyzej nauczycielki franc) na basen potem ida do parku i wroci po 16, troche mi glupio bo to tylko sasiadka -starsza babka ale sama zaproponowala wiec.... kocisko miewa sie dobrze, je za dwoch, drugi antybiotyk zadzialal tyle ze rachunek za badanie krwi kota dostalam echhhh-trzymaj sie za kieszen kuffffa mac, Justa dzwonila do mnie, tez ten tydzien ma wolny, ale czemu nie pisze franca jedna to nie wiem, jak ja zobacze osobiscie to dupe zleje ;) pogoda super, ciepelko i slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U na stez haloweenowo, pokoj dzieciakow ustrojony, zaraz wracaj ze szkoly i wieczorkiem wybieraja sie na zbieranie cukierkow. U nas niestety dzis juz ferie sie skonczyly... Juste przetrzep, niech se nie mysli!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Przepraszam dziewczyny że nie odzywam sie ,ale tak mało mam czasu ,za dużo chyba pracuje bo czasami wysiadam .Jak wrócę nieraz po 17tej ograne troszkę chałupę ,zjem to jest juz późno i czas spać ,dobrze że M jak kończy wcześniej pracę to zrobi i obiad i posprząta ;)Ale aby do grudnia i jedziemy na święta do PL :D odsapnę troszkę , młody w domu jak już Asia powiedziała mają tu wolne , ale sie nie nudzi ,albo on do kolegów albo oni do niego :) i tak na zmianę ,w poniedziałek jadą na tą zieloną szkołę czy cuś ,na 4 dni nad morze ,sami ze starym bedziem :p Pa kiedyś sie tam odezwie ,jak będzie jakieś wolne ! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasia, jak tam przygotowania do wyjazdu? postanowione cos??? Koniecznie odezwij sie do mnie, napisz na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki kochane,ja normalnie nie mam czasu na nic....a co gorsze to prawie nic nie robie w domu :-P,więc tak naprawdę to ja nie wiem o co chodzi z tym czasem:-P Przygotowania do wyjazdu pełną parą.....szkoda tylko że nie u mnie a u Bogusia :-O,to on za wszystkim biega,wyszukuje,kombinuje.....a mnie sie dłuży ciągnie jak ciort.Wyjeżdżamy na początku grudnia jakoś,jeszcze nie wiem dokladnej daty...ale jakos tak.Chałupy szuka mój mąż i to jak nie śmierdząca to za mała,jak nie za mała to za droga.....heh on to ma cierpliwośc chłopina.Pewnie kocisko moje zostanie w chałupie,bo weź i znajdź dom co by chcieli takie pomieszanie jak my mamy.palacz,zwierzęta i do tego dzieci :-Deta cyrk:-D,psy muszę oddać ,auto przeglądnąć,szmaty spakować i w drogę. Z księdzem załatwiłam....o dziwo bez bólu....że mogą przyjechac na komunie do nas,a mogą też i tam...jak będziemy woleć ,dał im już różańce,ma jeszcze książeczki i medaliki dać.I tak se myslę że raczej nie będziemy jechać do PL ,lepiej chyba jak Jola mówiła wysłac bilety komu trzeba i niech przylecą jak chcą..... Jola dziecko kochane tyś mi nie podała maila ,albo ja cos porobiłam ale nie wysyłałaś mi bo kiedyś nawet przeszukiwałam pocztę w poszukiwaniu kontaktu do ciebie....To zapodaj proszę kobietko cioci kasi ten adres:-D Niech się wszystko uda Boże niech sie uda tym razem!!!! Spokojnej nocki dziewczynki i piszcie co słychać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym to dupa ,jak było tak jest i kurde żadne tabsy na to nie pomogą trzeba czekac i czekać może z czasem minie. Brat też już u Bogusia ,więc zostałam sama....tzn,mama jest ....ale to lepiej żebym była sama jednak :-(. Pokręcone to wszystko tak strasznie że aż sama boje się za bardzo rozmyslać i dumac o co chodzi. Uciekam pomęczyć oczęta na TV,to mój najnowszy sposób na zasypianie...tak koło czwartej rano :-O Spokojnej nocki kochane i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z poniedzialku, jak nastroje? U mnie szaro, buro i ponuro dzis...mzy caly dzien...ech... Kasia, fajnie ze przygotowania ida, zadzwonie do B ktoregos dnia , moze potrzebuje czegos...na nk zaraz Ci skrobn widomosc z namiarami na mnie Babeczki pisac mi tu wiecej, bo poczytac ostatnio nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludzie co tam jak tam? Zapracowane takie ze nawet nie machną człowiekowi:-O Jola dzwoń dzwon ,i pogoń go tak przy okazji :-P,bo mnie tu popierdoli niebawem :-P U mnie tak se o,walczę z niemocą i nadciśnieniem:-D Pisać co u was?Choinki ubieracie juz czy jak że żadna ani nie odezwie się??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie nic ciekawego to co mam pisac, a Justa to ja nie wiem co ona robi ze czasu jej brak ;) kuzwa dobrze ze piatek wolnyyyyyyyyyyyyyyy, mam lenia totalnego ostatnio, zrem jak swinia przytylo mi sie i to duzzzzzzzzzzo a pierdolic wszystko Kaska a czemu kota nie bierzesz ze soba, nie wiesz czy wlasciciel sie zgodzi na zwierzaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduje sie że zyje :p ten czas tak zapiernicza ,ze szok totalny ,zapracowana jestem w cholerę ,długo tak nie pociągnę:p poza tym to u nas wsio ok , poza tym tym że M przeziębiony ,mnie szyje owiało że nie mogę łba odwrócić ,młody po wczasach zadowolony .No to króciutki raport zdany ,obiecuje że jak bede mieć więcej czasu to zasiądę do kompa i wam takiego posciora napiszę na całą stronę :) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa 🖐️ zgubo!!! Napisz mi prosze do jakiej szkoly twoj maly chodzi? Takiej zwyklej belgijskiej podstawowki czy to jakas inna szkola? Tak z ciekawosci pytam tylko. U mnie nic nowego, zyje sie powoli. Chodze na te kursy, ale kurde trudno jest, bo to sa normalne kursy dla doroslych Anglikow, bez taryfy ulgowej dla mowiacych w innych jezykach i sporo mam do nadrobienia jezeli chodzi o zrozumienie tekstow, polecen...ale zobaczymy co bedzie... Pogoda ladna, zimy nie widac na szczescie, powoli szykujemy sie na dekorowanie domu i ubieranie choinki, jeszcze ze 2 -3 tyg., ale wszystko juz czeka i dzieciaki sie niecierpliwia. Kasia- spakowana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babochy :-P Gdziem tam spakowana gdzie:-O,przecież ja szybciej wykorkuję z nerwicy w tym domu nim mój królewicz powie coś konkretnie:-O,nienawidzę takiego czekania nie wiadomo na co ....już bardziej on angielski od anglików....na wszystko ma czas i wszystko na ostatnią chwilę....jakby coś to miało zmienić....przeciez wie dobrze że ja nie zostanę tu na święta żebym miała pod mostem mieszkać to w domu nie będę oooooo!!!!! Czekamy na decyzję agencji w sprawie domu,oni kurwa też mają czas bo gdzie nie jak tak!!!!!!!! Kota nie zabieram ,bo nie można mieć tam kotów i....palaczy też ale nic to :-Pdam se rade :-P.Znając życie to wpadnę w chałupę tydzień przed świętami i się roztrzasnąć mi przyjdzie ....ale nawet to mnie nie przeraża ....nic mnie nie przeraża tak bardzo jak pająki :-Oz tym to nie wiem czy dam radę :-D,ale dam bo jak z mamunią daję jakoś to taki pajączek to PAN PIKUŚ dla mnie będzie:-D:-D:-D:-D No i tyle w telegraficznym skrocie.....zima u nas sie zbliża ogromnymi krokasami------Joluś ja ją do Ąnglii przywiozę oki??????? Uciekam bo wy tak malo tu piszecie że ja nawet nie wiem co myslec o ty :-D buziole ,do potem ,do zobaczyska!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawe sie nie waz niczego mi tu przywozic( zimy znaczy)!!! Bo za prog domu Cie nie przepuszcze jak sie wnerwie:P :P :P Toc ja zimy nienawidze tak mocno jak pajakow, a moze i bardziej... A B znajdzie, On wie ze Ty w niecierpliwosci cala, a tu niestety swoje odczekac trzeba, tu nic nie masz od razu...taka traducja tu panuje po urzedach... Ale jak juz zjedziecie, to szczescie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wscieklam jak pies, albo nawet trzy psy!!!! Pojechalam na te swoje kursy rano, M mnie zawiozl, a ze teraz pracuje na nocki wiec przyjechal do domu i poszedl spac a ja mialam wrocic autobusem po zajeciach. No i wrocilam! Tylko do domu za nic dostac sie nie moglam bo M klucz w zamku zostawil i spal tak, ze przez prawie godzine nie moglam go obudzidx ani telefonem ani dzwonkiem do drzwi!!! Zmarzlam jak pies, rece poscieralam bo chcialam wyjc klucze przez te dziurke na listy, ale signc nie moglam...normalnie szok!!! Wreszcie sie obudzil, ale kazalam mu isc spac i nie odzywac sie do mnie bo zabij!!!! A co u was babeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry dziewczyny za bledy, czytac sie tego nie da, ale mam lapka z ang klawiatur i jak kiedys zmienilam to wziely sie jakos tak klawisze poprzestawialy ze jeszcze gorzej bylo... A i jeszcze jak tak grzebalam przy tych drzwiach to tylko czekalam kiedy jakis sasiad zadzwoni na policje ze jakas baba wlam szykuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki🖐️ Jesli zaraz mi sie tu nie zameldujecie wszystkie, to normalnie sie wnerwie i juz!!! A wtedy nie chcialabym byc w waszej skorze!!!:P Kasia, pisz jak tam sprawy postepuja koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) chwilke mnie nie ma ;) , a tu takie powazne zmiany :D Buziaczki Moje Kochaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ No i prawie swieta!!! Choinka stoi, pokoj dzieciakow udekorowany, na zewnatrz swieci Mikolaj na scianie, prezenty na stychu czekaja...mozna swietowa! Babeczki co u Was? Kaisa, wysokich lotOw!!! Odezwij sie jak sie ogarniesz troch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolus u Ciebie juz tak swiatecznie, a ja dopiero co ogarnelam Mikolaja :D i sie biore za mycie okienek. A w ogole to zostalam sama na polu boju, wszystkie wybraly sie do chlopow, a mnie zostawily samiuska z tesknota i oczekiwaniem na chlopa :P Kasienko gratulacje decyzji :) zycze Wam zebyscie sie szybko zaklimatyzowali na tej ziemi obiecanej ;) i wkoncu bylo tak jak powinno byc od zawsze czyli super RODZINNIE :D Asienko a co u ciebie? Pewnie praca i praca... Justys a Ty co tak myklas do mezusia :) jak tam Miloszek? 3majcie sie cieplutko :) Caluski dla wszystkich dziopek, odezwijcie sie bo cos forum ucichlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolus u Ciebie juz tak swiatecznie, a ja dopiero co ogarnelam Mikolaja :D i sie biore za mycie okienek. A w ogole to zostalam sama na polu boju, wszystkie wybraly sie do chlopow, a mnie zostawily samiuska z tesknota i oczekiwaniem na chlopa :P Kasienko gratulacje decyzji :) zycze Wam zebyscie sie szybko zaklimatyzowali na tej ziemi obiecanej ;) i wkoncu bylo tak jak powinno byc od zawsze czyli super RODZINNIE :D Asienko a co u ciebie? Pewnie praca i praca... Justys a Ty co tak myklas do mezusia :) jak tam Miloszek? 3majcie sie cieplutko :) Caluski dla wszystkich dziopek, odezwijcie sie bo cos forum ucichlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×