Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Poscik cudem poszedl:-) to jeszcze sle Wam Walentynkowe Serduszka :-) no i upojnej nocki:-P caluski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co babeczki! Gdzie Wy??? A ja pochwalic sie chcialam, zdalam ten egzamin wreszcie..uffff Pisac mi tu natychmiast, bo normalnie doopska przetrzepi! K. suknie znalazlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki :) mam necika wkoncu i moge pisac :) Nie wiem czy dobrze zrozumialam, ale to co sama zostalam na placu boju? No bo moj mezczyzna wciaz sie blaka po swiecie a ja pilnuje naszego gniazdka, a widze ze Babiszonki pouciekaly do mezusiow, szczere moje Gratulacje i bardzo fajno, ja tez jakbym miala mozliwosc to bym pognala gdzie w swiat :D A Jolusiu u Ciebie chyba juz wiosenka, bo takie sliczne kwiatuszki na NK, to moze przeslij troszku tego ciepelka :) no i sto latek dla synusia, toc mi kawales rosnie jak na drodzach :D a i gratuluje Egzaminku, zdolniacha z Ciebie :) A jak tam Kasia? Ma sie rozumiec ze u Bogusia? Starsznie fajniusio :) No i Justysia moja Weteranka Kochana tez mnie zdradzila i heja do mezusia...ech to sie pozmienialo, wazne ze na DOBRE sie pozmienialo :D Oj zazdroszcze Wam Dziewuszki ze jestescie tam calymi rodzinkami... A i jak tam Asia? Kocurek jeszcze zyje? No i jak tam, pewnie zapracowana, co? Ja dzis z rana mialam pacjenta a teraz siedze w Siksy pokoiku i sortuje zabaweczki, loj nie wiem czy do wiosny zdarze :D hehe... CALUSKI!!!! Odezwijcie sie KOCHANE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim kamelia
hej ,macham do was i przesylam caluski ,mam moich rodzicuw u siebie na tydzien pa odezwie sie niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim kamelia
hej macham do was i przesylam caluski , mam moich rodzicuw na tydzien pa odezwie sie nie bawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Justa, baw sie dobrze, korzystaj z odwiedzin. Do mnie za tydzien tesciowie wpadaja, tez bedzie wesolo. Kasia, co tam slychac? Reszta to zamarzla zim czy co???:P pisac. pisac,pisac babiszonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Justa, baw sie dobrze, korzystaj z odwiedzin.! Do mnie za tydzien tesciowie przyjezdzaj, wiec tez bede miala wesolo. pisac babeczki. pisac,pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***akloj***
No i co tam??? Co u Was? U mnie czas leci jak szalony, nie mam czasu na nic, tesciowie jeszcze kilka dni bed u nas, ja jak zwykle zalatana, dostalam wreszcie te prac, ale nie bardzo nam sie udaje zgrac godziny z M. i nie wiem jescze jak to bedzie dalej. ogOlnie ok, dzieciaki zaczynaj szkole to zycie wroci do normy wreszcie, zreszta przy dziadkach to jakis diabel wstepuje w dzieciaki i normalnie nie sposob ich utemperowac! Co u was babki? Kaska - meldowac mi tu jak przygotowania do godz W przebiegaja, bom ciekawa jak diabel?:P Justa a ty takiej zapracowanej nie udawaj, tylko skrob co i jak u Ciebie w tym wielkim swiecie sie dzieje. Asica tez, zebym poczytac sobie cos niecos miala wieczorkiem... Buziaki😘😘 i zeby mi tu nadrukowane bylo porzadnie jak nastepnym razem tu zajrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to pisze jakos nie mam natchnienia na internet ostatnio,wlaze poczytam ale pisac mi sie nie chce ;), w lutym mielismy tesciow na kilka dni nazmywalam sie w kuchni nagotowalam i nastalam tyle mojego,czulam sie jak sluzaca no ale coz.... a wczoraj odjechali od nas drudzy goscie, kuzyn mego meza z rodzinka i tu bylo super,najezdzilismy sie po miescie nazwiedzali ze nogi bolaly i juz nastepni sie zapowiedzieli niedlugo ;) Justa to w kulki leci,nie mam z nia kontaktu nie wysle nawet smsa ;) Jola a co to za praca u ciebie gadaj i co tam waznego u Kasicy ma sie zdarzyc pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Praca jak praca- zrobilam kurs na opiekuna osob starszych, no i pracuje w szpitalu ze starowinkami, ale nijak nie idzie godzin zgrac z moim M, bo on pracuje wieczorem i noca, i tak nam sie zmiany nakladaja ze z dzieciakami nie ma kto zostac. A jeszcze to przez agencje, i ta baba dzwoni tak ok godz przed zmiana ze mam byc i pracowac, wiec juz wogole przechlapane, ale moze jakos sie ustabilizuje pomalu. Tesciowie jutro jada, troche szkoda bo nudno znow bedzie, no i przydali sie bo z dzieciakami zostawali i ja moglam brac troche wiecej tych zmian, a to jeszcze ferie byly ponad 2 tyg teraz... U Kasicy akcja Komunia! Ciekawe jak tam to wszystko przygotowuje, ale tez nic sie odezwie nawet smsa nie da! Czarna Cholera jedna!!!:P Justa przechlapane masz jak nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Kasica nastepna komunie ma, ale robi juz w UK tak, no to impreza sie szykuje ;) Tobie pewnie zakurw......scie ciezko , ze staruszkami podnosic przewracac, sprzatac po nich - nie lekka praca, oby sie unormowalo wszystko bo faktycznie nie widzicie sie z mezem no i problem z dzieciakami Justa norrrrrmalnie wpierd......ole ci, jak nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca nie lekka, to prawda, ale ogolnie nie ma tragedii...nawet to lubie, naprawde.! W zasadzie to najwiekszy problem stanowi moj angielski, bo wciaz nie jest najlepszy, a staruszkow naprawde ciezko zrozumiec czasami, ale mam nadzieje ze w tej pracy szybko sie poducze i moze kiedys zmienie na cos lepszego. No dziewczynki ruszac doo...ki i drukowac co tam nowego w szerokim swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim kamelia
hej, zmobilizowałam sie i w końcu do was napisałam, nie mam natchnienia na pisanie , ani czasu , kompa mam non stop zajętego przez mlodego . Wiec tak w skrucie wam naapisze miałam moich rodziców ,ale to juz wam pisalam , podobało im sie bardzo choc siedzieli cale dnie sami bo my w pracy mlody w szkole ale wynagrodziłam im to .... zabraliśmy ich do Paryża . Potem pojechaliśmy do Pl na święta . A po za tym u mnie nic ciekawego , oprócz tego ze mam dosc juz tej Belgi i tych belgu-suw. Ciągle jakieś rachunki, niespodziewane wydatki i tak dalej ..... co za chory kraj ten mój M wybrał. Pracy tez mam juz po dziurki w nosie naszarpie sie jak taka głupia a potem krzyż mnie boli ,dzis nie moge usiedzieć na dupie ,wybieram sie jutro do lekarza ,musiałam cos źle złapać albo dźwignąć i sie załatwiłam . A moja fobia pająkowata to mnie chyba minie ,po takiej dawce , toc to sa tu takie klamoty ,ze no muwie wam takie trzesiawki co ja przechodziłam to szok ,ale co sprzątać musiałam , w chałupach to tak nie ma ,ale w tych winnicach i domkach przy basenach to sie zawsze jakiś huj wielki uchodowal . Jolcia jak ci sie taam pracuje ,dobrze wszystko ,podoba ci sie hyy Kasia co tam w wielkim swiecie slychac ,jak tam na obczyznie , ty dzieciaczki hyy z Aśką gadałam troche to sie nie pytam co i jak tam dla reszty buziaczki spadam bo nie umiem nawet znaku zapytania wstawić nie wspomnę juz o buźkach ,boże jaka ta klawiatura pojebana .... paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki, co tam u Was slychac??? U mnie nic nowego, pada i pada... mozna dostac normalnie jakiegos szmergla na glowe od tej pogody. Pracowalo sie zupelnie niezle, ale niestety juz przeszlosc, nie dalo rady pogodzic z M prac i dzieciakami. Teraz biore sie za szukanie takiej pracy jak dzieciaki sa w szkole, moze cos trafie. No i czekamy na wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgbnm,
Co tam utrzymanki jak się bawicie? Można wpaść do was jak mąż wyjechał? zabawimy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim kamelia
hello babeczki , jak fajnie ze juz wakacje ,wyjeżdżamy w piątek do Pl na urlop ,huraaaaaaaaaaaaaaaa buziaczki babki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jolka powodzenia w szukaniu pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kogo wakacje, u tego wakacje...my dopiero 20 lipca zaczynamy. Wiec i praca pewnie dopiero po wakacjach, bo ktos malentasow musi cale lato pilnowac przeciez, zreszt zobaczymy jeszcze. Bawcie sie dobrze w Pl, odpoczywajcie sobie. A ja sobie rower dzis zakupilam, bede miala wakacje ''na siodle'':P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nigdzie nie jedziemy ,mala w sierpniu jedzie na 3 tyg a w lipcu oboz ma ze skautow, ogolnie trzeba zapieprzac niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Zyjecie, zyjecie...wczoraj wrocilam z polski z wakacji, trafilam pogode przecudna to zadowolona jestem, choc zmczona jak zwykle po takim wypadzie. Co nowego dziewczyny, jak wakacje mijaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o to fajnie,jak bylo na wakacjach? my nigdzie nie pojechalismy, mala teraz jest w Polsce na 3tyg,a my pracujemy Jolka sie nie odzywa,wpierdol ma normalnie, Kaska tez dupska nie ruszy zeby cos napisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heejjjjjj laski z Nebraski:-P Co tam jak tam? Nie pisze kurde bo czasu ciągle brak mam albo taka jestem padnieta ze sił nie mam. Do Jolanty napisałam na nk ale ani mru mru ciotka sie nie odzywa:-P Asiorka to focie podziwiam choć na fb:-D Justa to już nawet brak słów się nie odezwie nie powie co nowego Zaniedbałyśmy się moje drogie że aż strach:-O Czas z tym skończyć.......???? Pisać co tam u Was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mowisz Kasiu ze nie odpisalam...? Mozliwe, sorry...troche zalatana bylam, wakacje w pl zaliczone, teraz goszcze brata z rodzin wiec roboty i atrakcji jest troche. A da rade wpasc do mnie na kawk jeszcze w wakacje? Co dziewczyny u was, jak lato spedzacie? Wyglada na to e chyba tez tego facebooka utworzyc, bo zapomne jak wygladacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim kamelia
czesc moje robaczki zmobilizowałam sie i w końcu napisalam , to prawda co muwicie strasznie zaniedbalysmy nasz topik ,czas to naprawić . my tez byliśmy w Pl teraz znowu jedziemy po młodego , znowu zacznie sie szara rzeczywistość . U mnie nic takiego sie nie dzieje ,praca i praca i dom , czasem pogrilujemy ze znajomymi , teraz od wrzesnia ja i mój m idziemy do szkoły ,[mój m to chyba z innego powodu chce iść ]ponowna próba ze szkolą ,mam nadzieje ze teraz dam rade uciągnąć szkole i obowiązki , zmiejszylam sobie godziny i teraz mniej pracuje ,ale to i tak nic mi nie dalo , dalej jestem padnięta jak byłam , czas na zmianę klientów na jakiś starszych ludzi . A jeszcze jedna bardzo ważna wiadomość , strasznie przytyłam , tu to sama chemia chyba jest w tym jedzeniu , stosuje dietę ,na razie 3 kg mi spadło ale to i tak wciąż za malo ,chce jeszcze z 2 /3kg. Kasia jak tam sie pracuje , i tak w ogolę opowiadaj co słychać Jolka a ty pracujesz czy juz nie ,bo juz nie jestem w temacie ,albo sie pogubiłam Aska gadasz na mnie ze sie nie odzywam ,a ty co zgubiłaś numer do mnie czy jaki ciul może jest któraś z kawka przy kapie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wakacje trwaja, rodzinka wyjechala, nudnawo robi sie troche... Ja pracuje tylko czasami, baaaaaaaaaaaardzo czasami, ale wlasnie biore sie za szukanie czegos innego jak tylko skoncza sie wakacje moge zaczac pracowac. A tak pozatym to nic ciekawego sie nie dzieje, plynie dzien za dniem jak szalony. Dziewczynki zapomnialy naskrobac znow. , Kasia prosze przeslij mi Twoj nr tel, bo za nic nie moge znalezdz nigdzie. Justa nie przejmuj sie tymi kilogramami, dla takiej chudzinki jak ty to akurat teraz bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa się spisałam i zjadło to w skrócie teraz.Jola tyrknę po 20 bo tak wracam z roboty>Justa ja tez padam na pysk spała bym tylko i tyle. od wrzesnia tez zaczynam szkołe tylko czy dam rade to nie wiem bo jakos czasu i sił na nauke brak:-P POzdrawiam do jutra i miłego dnia zyczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×