Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

🖐️ Justa a kiedy ty wyruszasz i jak zdecydowalas juz na stale???? podam ci swoj telefon na gg to odezwij sie jak juz dotrzesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to siadam z kawą bom wygolona tu i tam :p Asia wjeżdżam w sobotę za tydzień , napisz mi numer to sie odezwie jak zajadę :) przekupiłam tygrysa :D że przyjedziemy teraz rozejrzymy sie ,obadamy teren ,zwiedzimy szkoły jeśli będzie taka możliwość ,przyjadę do domu i na jesień do M, tyle wytrzymał to i te parę miesięcy wytrzyma :p Chce pogadać z dyrektorką młodego że w razie nie powodzenia u M czy może wrócić do klasy . Upał!!!!!!!!!!!!!! dychacie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa nie kombinuj tylko pakuj manele i jedź do chłopa,czego by młody nie mógł wrócić----wymyślasz cosik:-P Kuźwa co ja bym oddała żeby mije dziecko chciało zostać tuuuuuuuuuuuuuuuuu Asiorek a ty nie w robocie dziś????Co za leserstwo:-P Jolcia co tak nic nie gadasz????Żyjesz babinko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie do was , biorę tam laptopa ,jest tam internet w tym budynku ,jakiś chłopak tam ściągał neta bez problemu ,jak ja mam to zrobić żeby ściągać ? znacie sie na tym ? stawiam laptopa włączam i co dalej ? gadajta mnie tu bo nie będę z wami gadać jak tam będę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że wymyślam :o tylko cicho nie gadaj głośno żeby sie nie wydało :p pewnie jak pojedziemy tam to zmienimy zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolne bo baby na wakacjach,bede miala zasilek platny 65%,w sumie z biura proponowali mi zastepstwo ale popoludniu i 3h,a ja nie lubie na zastepstwa lazic .... Justa to robisz tak, wlaczac kompa potem,moj komputer,wyswietl sieci bezprzewodowe,klikasz na jakas ktora ci sie wyswietli -tylko musi byc niezabezpieczona i robisz polacz i masz neta :), a siec jak nie idziesz do Mcdonalda i tam zlapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durnowata,tabletki biore :p odchudzam sie i jem same proteiny i czasem mam juz dosc serka wiejskiego to dzis mozzarele pakupala i skorupiaki ;-) musze cos w domu zrobic chyba pokoj malej stare ksiazki wywale chyba i okno umyje....coby sie czyms zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki🖐️ Ja mało piszę, pom taka jakas padnieta że normalnie ledwo dycham...ale jeszcze tylko jutro i wakacje!!!! To sobie powypoczywam! Justa nie marudź i nie wymyslaj tylko pakuj walizki i bierz zycie za rogi, a nie tu plany b wymyślasz!!! Kasia, a może dziecko przekona fakt, że w tytejszej szkole na geniusza awansuje od razu?!! Czekam z kawką to pogadamy!!! A teraz spadam, bo koleżanka zaraz na kawkę wpadnie, a u mnie wszystkie gary w zlewie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak umyjesz u siebie to choć do mnie ,mnie się nie chce a zdało by sie umyć :o w ogóle od wczoraj mam totalnego lenia :o A jak ten dukanek ile już zjechałaś ? o jeszcze Jolcia na mnie tu krzyczy :o Nie krzyczcie na mnie:o bo będę płakać 😭 Ja dopiero pomyłam ten kopiec garów w zlewie :o teraz odgrzejemy pizze i idę się legnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej klikusie moje :D No Justa właśnie nie gadaj tylko się pakuj!!! i głowa do góry dasz rade!! a teraz pizzzzą do mnie rzuć co bym kalorii kilka złapała :P a mnie sie przyda bo cosik za dużo spadło mi tu i ówdzie.. no to Jolu też już wakacje :D , jejku jak to zleciało... i dla przypomnienia aninka@onet.pl czekam na fooooooooootki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja się juz nawet boję zaczynać temat...zaraz płacz,gorączka i inne podobne horrory.Nie chcę na siłę postawić na swoim co bym se kiedyś w gębę nie pluła---bo to cholera jasna wie co jej do głowiny może wpaść w tym durnowatym wieku:-O Fotki wyślę i czekam na Asicy zdjęcie włochów nowych:-P---a bo się wam zachciało usuwania kont...dupy wam zlać za to i tyle wypada!!! U mnie dalej meksyk z rozwalaniem ruder:-O,od rana kopary,spawary i ciul jasny wie czym oni tam jeszce się tak tłuką---już mi łeb pęka z tego:-O lecę obiad kończyć bo zaraz słonko wpadnie zszamać i jedzie cheeeeeetttttt na całą nockę:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa zjadlam kawal tej mozzarelli i mi stoi w gardle bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee matko Justa z 5kg na I fazie zeszlam teraz mam II etap,chce zejsc do 65-67kg Kaska to ja posle do Justy bo jej @ zapamietalam a ona posle dalej oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dzisiaj na nas krzyczy 😭 😭 😭 Asia dawaj te fotki :) wyśle madam :p Olcia mogę ci dać pizzy z żołądka jedynie chcesz ;) No mówię wam jak by kto mnie dziś pizgnoł to bym leciała ,burze da czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło :) Asia no rewelacja ,i fryz i figura bombaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ej a na tym jednym zdjęciu z młodą to zbierasz na datki czy opłatę :p takie kartoniki w łapce trzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fjesz co ;) to zdjecie akurat przed seansem Shreka 4 w 3 D, a oczywiscie jak to dzieciak trza bylo kupic cole i popcorn a na seans Shreka dawali w takich opakowaniach z morda Fiony i Shreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlakowa żeś zaszalała babiszonie!!!!!!!!!!! Fryz CZAD figura CZAD :-D NIECH CIĘ CHŁOP TERAZ PILNUJEEEEEE:-P Ola wysłane ...poszło ale mam taki cienki net że można ducha wyzionąć jak chce się cosik konkretnego zrobić :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie😘 Asica, toś zaszalała z włosami! ślicznie ci w krótkich! Dziewczynki się rozpisały że dogonic nie mozna, ale niedługo będę miała więcej czasu to nadrobię.. A teraz lecę się szykować i do szkoły ostatni raz i 6 tyg leniuchowania!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dopijam kawunie i jadę po bilety ,miałam jechać po obiedzie ale sąsiad gada że ponoć mają być burze i wichury :o pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Asica pięknie , pięknie i w tych okularach.. po prostu czadowo!! tak nie ma to jak krótkie włoski, tylko czasem ttrzea sie przy nich narobić bo nie raz niesforne są troszkę.. ale później efekt jest :D :D :D Kasiu no motylki robią wrażenie :D i takie jakieś oswojone one są...:P dziewczynki, czyli jeśli jeszcze jakie macie otki to ja czekam.... :D u nas znów słonce :O az trudno uwierzyć, ale już mam dosyć.... jakby troszkę chmurek przyszło to by było super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa bilety zakupione :) wymęczyłam tą panią w tym biurze pytaniami chyba miała już mnie dość :p chyba tak kolorowo to nie jest jak gadała ,bagażowy mi zaniesie torby jak będzie przesiadka :D miejsce mamy z przodu z racji tego że pierwszy raz :D burza przeszła u mnie jednak trza słuchać sąsiada :D a wy co dziś robita hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) no i pada deszcz,ale od poniedziałku szykują się kolejne upały, także słonka raczej nam nie zabraknie. Ogólnie u mnie Ok, mały zdrowy także najważniejsze. Tylko u męża nie bardzo z pracą zanosi się na to,że będzie chyba musiał poszukać sobie nowej i kto wie,może szykuję się zmiana miejsca zamieszkania:( jejku dla czego my mamy zawsze pod górę??Zawsze się coś wali, normalnie jakieś fatum....:( Ogólnie teściów nie było kilka dni bo wyjechali na wieś mama teściowa pojechała do swojej mamy. A w tym czasie ja się opiekowałam mieszkaniem i kwiatkami, bo biedne jeden dzień bez wody i by uschły. Ogólnie jakoś się wszystko jak na razie układa i bym powiedziała jest dobrze gdyby nie mąż i ta praca....boję się jak to dalej będzie :( Mały śpi już jakieś ponad 3 godziny a ja siedzę sobie na necie i tylko słuchać jak deszcz pada. Weekend nie zapowiada się na najlepszy. Mimo wszystko życzę wam kochane wszystkiego dobrego i kolorowych snów DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ Wreszcie witam Was dziewczynki słonecznie i WAKACYJNIE!!!!! Dziś dzień leniuchowania- umiarkowanego co prawda bo sprzatać i gotować trzeba, ale nigdzie iśc nie trzeba huuuurraaaa!!! Kasia, jestem już gotowa na przyjmowanie gości, jakbyś potrzebowała namiarów na mnie to pisz na nk i czekam... Matusia, ty się o M nie bój, sam jest to sobie poradzi, a nas tez prawdopodobnie niedługo będzie czekała przeprowadzka i to juz wiąże się z wiekszymi problemami-zmiana pracy, szkół, środowiska dzieciom---ale cóż, czasem tak trzeba.Zreszta to jeszcze nic pewnego, dlatego ciiii, żeby nie zapeszyć. Trzymajcie się babki, idę leniuchować!😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Angela poradzi sobie twój M ,a może trafi na lepszą pracę ,byś widziała ile mój M zmieniał miejsc i pracodawców ,świadectw pracy to ma w pip, jak wysyłałam do nowej pracy to w 4 e-mailach , no i w końcu trafił dobrze :) ale ci!!!!!!!!!!!!!!!!! żeby nie zapeszać . Jolcia wakacjuj się :D babki kawe se wypijem co ? u mnie burza ,pada w końcu chłodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×