Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

łoj a czemu groźnie :D ja nie raz ubieram jakąś sukmane ,albo spódniczkę ,ale przeważnie w spodniach łażę bo mnie wiecznie zimno:p spódniczki ubieram jak M mam w domu :classic_cool: no wiecie nie:p a ile twoje szkraby maja lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontraktowa żona
mają po 3 ;) Jak załatwiam sobie urzędowe sprawy to wiem,że bez kija nie podchodź;)(sama jestem urzędniczką :Di wiem,że groźny człek szybko i sprawniej załatwia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ upal niesamowity!!!! mamy prawdziwe lato :D Jolcia u ciebie też upał ? bo przeważnie na odwrót jest :) mam w planach rozstawić basen :D ale jest duży i sama sobie nie poradzę ,muszę uśmiechnąć się do sąsiada :p po romansowałam z kosiarką ale zrezygnowałam za gorąco ,wieczorkiem poromansuje :) Renia mam nadzieję że nie jesteś groźną i nie miłą urzędniczką jak większość :p a dzieci mają po 3 czyli co bliźniaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ upał, upał....oszaleć mozna, ale ja uwielbiam..... a teraz gnam bo u małej w szkole tydzień sportu i będą jakies zawody zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski któryś raz z kolei próbuję pisać do was i doopa,net mam taki wolny że szlag mnie nerwową kobietę trafia jak czekam na otwarcie stronki:-P No jestem na miejscu,doleciałam bez większych problemów....pomijając fakt że prawie rozebrali mi dekoder na bramce...ale to pan pikus;)Dzieci też nawet spoko ,trochę się bały starsze dziewczynki ale jak się oswoiły z myślą że lecimy to już ok. A u mnie....cóż gorąco jak ciort,ale nie nie narzekam jak zawsze na upał:-P,wręcz przeciwnie może być i 30 st,będę się uśmiechać:-D. Poza tym to jak w Polsce siedzę w domu z dzieciakami,nawet gotować mi się zachciało nagle a dziś to trzech panów po kolei przywitałam i odprawiłam w moim osobistym języku angielskim:-P :-P,alem się spociła przy tym że o zgrozo:-O Witam nową koleżankę!!!Zapraszam Renata na NK do nas. Resztę pozdrawiam i 😘 dla Was dziewuszki moje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny kochane moje za dodanie mi otuchy...ale ja to już chyba nigdy nie będę wiedziała jak to jest być razem,chyba los tak chciał okrutnie,żebym kochała....na odległość bo tylko to mi zostało. Ogólnie pogoda jest u nas prześliczna,ciepło,słonecznie aż chce się żyć,żyć dla mojego maluszka kochanego:) Synio właśnie uczy się sztuki bycia dużym chłopcem - bez pampersa i spodobało mu się to bardzo w domku już woła, tylko jeszcze na dworze biedny woła za późno,wiadomo zabawi się i zapomni ;) ale i tak jestem z niego dumna:) Dziewczyny jak są takie upały to może byśmy raz się przerzuciły na kawkę mrożoną ?? Dobrej nocy dziewczynki moje:) a PS; witam nową koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.20.219.3.41.1.&pr=32363http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.20.219.1.20.1.&pr=40209 http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.20.219.2.33.1.&pr=37970 nowa koleżanko może przykładowo coś byś z tego wybrała,ale oczywiście to tylko przykład, może coś z CCC bo tańsze są ceny obuwia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem, pomozcie... moj M skontaktowal sie z swoja byla, po co? nie wiem, wiem tylko ze wyslal jej wiadomosc z prosba o kontakt i to w dodatku w j.ang. no i sama nie wiem, mysle ze powinnien mi o tym powiedziec co nie??? z drugiej strony pasuje mi z nim pogadac tylko ze ja mu poszperalam w NK i to juz troszke przesadzilam ze go kontroluje...ale jest mlody przystojny no i tam!!!! a ja tu....dziewczyny co robic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej No i sie narobiło- upał jak diabli a moje dzieci chore, kaszel, gorączka...mała dziś ominęła wycieczka do zoo, no ale trudno. Do tego wszystkiego ja też jakby przeziębiona trochę, normalnie juz nie mogę... Kasia, anglistko Ty jedna!!!!! Coś im powiedziała bestio??? Roozia, normalnie nie wiem co Ci poradzić, bo z jednej strony zaufanie zaufaniem a skontrolowac nie zaszkodzi od czasu do czasu, z drugiej chyba nie możesz się przyznać że szperałaś bo afera może być. Ale nie rób nic pochopnie, poczekaj, może się wyjaśni samo, może jakąś sprawe miał czy coś do niej... a w nerwach to tylko głupot można narobić. Zresztą znasz M i wiesz na co go stać, i o co możesz go podejrzewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolusia dziekuje Ci bardzo za porade, ale juz zalatwilam to, cala nocke ne spalam i wkoncu postawilam wszystko na jedna karte, powiedzialam M prawde i w sumie on byl bardzo zdziwony ze takie cos zostalo z jego konta wyslane i ja mu wierze w kazdym razie uspokoil mnie troche swoimi zapewnieniami, a zapewnial ze to nie on wyslal, a do jego konta tam maja wszyscy jego koledzy dostep wiec przy wodeczce robia jakies maniany, i w sumie to nie pierwszy ich takiwybryk tylko ze teraz akurat trafili na nieodpowiednia osobe zeby sobie zarty stroic, ech... a wiesz jezeli chodzi o zaufanie to mamy do siebie zawsze tylko ja z natury jestem zazdrosnikiem i czasem ciezko z tym zyc...ech... no i juz mam dzis popsuty dzien no ale wazne ze sobie pogadalam z M i wyjasnilam :) Jolusia zdroweczka dzieciaczkom i Tobie tez :* u mnie tez upal jak w Afryce :D A propo NK co myslicie o tym nowym regulaminie? Bo ja juz sie zabezpieczylam na wszystkie spusty i zadnej fotky nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ robuny moje :) Andzia ciesze się bardzo że sprawa została wyjaśniona ;) nie powinien twój M dawać kolegom robić takich numerów bo źle sie to może skończyć ,nie dziwie ci sie że w wpadłaś w histerie , ja też jestem zazdrosna o M i to nie wiesz jak bardzo ,możemy podać sobie łapkę :) czasem to komplikuje życie no ale cóż ten typ tak ma :p co do NK to pojebało ich totalnie , też usunęłam wszystkie zdjęcia ,zostało tylko główne z małpą :p niech je biorą :D myślę nad usunięciem konta ,mam wasze e-maile to mogę podesłać fotki jak popstrykam czasem ;) upały też mam ,basen rozstawiony ,roboty z nim było, oj było !!! no ale możemy dupę moczyć :D Angela kawa mrożona jak najbardziej ,ale to w drugiej kolejności bo pierwsza zwykła czarnula musi być :) fajnie że twój mały mężczyzna nie robi w pampersa lato to najodpowiedniejsza pora na to :) Joluś zdróweczka życzę tobie i dzieciaczkom 👄 Kasia dzielna dziewczynka brawo :) baw sie tam dobrze i nie podrywaj anglików :p a reszta to co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzieci nadal choruja, choć juz deko lepiej. Ja tez zdycham, a dzis mam egzamin jeszcze, o rany... Napisze jak się poprawi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ usuwacie foteczki , oj usuwacie :D to w takim razie mejlowo będziemy się oglądać :D nudy i jeszcze raz nudy ,kiedy będzie ten koniec miesiąca :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski! Co tam jak tam? O co chodzi z tą NK???????Bo ja normalnie nie wiem...a wy zdjęcia pousuwały:-O-----ale czego?????? Ochłodziło się trochę ,i bardzo dobrze bo już nie było czym dychać.Nie wyspałam się ni ciula dziś....panny mi pobudkę urządziły zaraz o 8,bo nie wiedziały w co się ubrać---o zgrozo:-O.Poza tym to po staremu,porządki,obiadki i tym podobne duperele.... A co u was? i napiszcie o co biega z NK,co bym nie namieszała zaś co:-D 😘😘😘 dla Was dziewczynki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki . Joluś co Ci tam kobitko że umierasz i jak dzieciaczki przesyłam cCi troszke dobrych fluidków to może Ci pomogą . Kasica ale Ci zazdroszczę że jesteś z mężusiem ja muszę czekać jeszcze 2 tyg. u nas pogoda piękna może aż za bardzo bo okropnie grzeje a ja mam tyle prasowania a tu taki upał. całuski dla Wszystkich kobitek 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziopecki a ja uwielbiam upały :) i zaraz dopijam kawke, dziecko mi spi wiec wskakuje w opalacze i lece sie grzac na sloneczku :D mezus jak przyjedzie to bedzie mial swoja CZEKOLADKE :D hihi... Jolus zdroweczka , jak ten egzamin Ci poszedl, jak dzieciaki? 3maj sie Kochana :* Justyska wyciagaj ten tylek z baseniku i kliknij co do nas :P:P:P:P a swoja droga sama ten tylek moczysz czy sasiad pomaga ;) hihi... Angelinko gartuluje synusiowi juz takiej doroslosci, ja skorzystalam z tamtych wakacji i juz mamy pieluszki calkiem za soba, tzn jeszcze na noc, ale juz pomalu dajemy rade :D Justynko II prasowanko sobie zostaw na wieczor bo teraz biedulko sie ugotujesz w tym goracu, ja sama mam prasowanko ale wlasnie wieczorem mam zamiar sie za nie wziasc, a co do M to zobaczysz dni szybko zleca i przyjedzie do domku i w sumei to ja moge Tobie zazdroscic ze masz M za 2 tyg bo ja to nie wiem czy za miesiac bedzie....ech... Kasiulko czy to napewno to niewyspanie to sprawka dziewczynek??? czy moze Bogusia???? :P:P:P:P Ej Babo ale Ci DOBRZE :D Korzystaj ile wlezie Kochana :) Olusia co u Ciebie???? Hejo??? Asica a Ty co znow na szmacie???? Buziam mocno i se mykam dupcie opalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozka ty mi tu nie podskakuj bo cie zdziele ta szmata bez glowe ;p ;-) goraco u mnie,masakra,mokra z zakupow wrocilam ufffff,ja na urlopie od poniedzialku do 17 lipca, do PL moze ok 6 wyruszymy bo mala ma miec badanie siatkowki oka no i czekamy aaaaaaaaaaaa jestem 3 dzien na diecie Dukana ciezko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co nieco doczytałam zatem mogę cusik kliknąć do Was :) Aniu bardzo się cieszę, że sprawa się wyjaśniła :) choć groźnie to wyglądało... teraz na pewno Twój M zmieni hasło, żeby podobna sytuacja się nie powtórzyła. Jolu i jak tam egzamin?? a zdróweczko?? Kasica korzysta, korzysta :D i dobrze :D pogódka dopisuje, to i humorek i wena i wszystko co pozytywne nastraja :D a dokładnie nie wiem o co kaman z NK :O a co tam u reszty?? U mnie żar leci z nieba.... troszku za gorąco jak dla mnie.. chociaż wole taka pogódkę niż deszcz czy zimno.... jak na razie w domciu siedzę z dzieciaczkami, a na urlop to dopiero w sierpniu... ale zleci nie wiadomo kiedy :) a teraz idę się położyć bo cosik plecki mi nawalają :O przedźwigałam się chyba.. :( paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ zdróko jakby treochę lepiej, ale wczoraj było fatalnie. A wiecie same jak się choruje mając w domu dwoje dzieci, tez chorych, ech... Egzamin chyba dobrze, wyniki za kilka tyg listownie, ale myślę że ok. I to własnie tam sie ostatecznie doprawiłam bo przeciągi w klasie były straszne, to mnie owiało do reszty. U nas tez pogoda fajna, choć my w domu siedzimy raczej ze zdechlonkami małymi. Ale mam nadzieję że w poniedziałek juz mała pójdzie do szkoły. a z nk to chodzi o to, że mają wszelkie prawa teraz do tego co my tam publikujemy i mogą robić ze zdjęciami co chcą, tak to rozumniem. Zobaczymy jak to sie rozwinie to sie najwyzej wstawi nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki😘 Jolcia kuruj się kobietko ,a egzamin to na pewno na 6 zdany:-D.Dla dzieciaczków ciumaki wielkie niech zdrowieją szybciutko🌻 Andzia jakie efekty opalania???Ty to się chyba nie musisz długo opalać.....boś czarnawa i bez słonka:-P Justa pochlapała się w basenie????Sama czy sąsiad ci towarzyszył...tak wiesz w ramach ratownictwa....jakbyś zasłabła albo sie topiła:-P Asiorek groźny cosik szmatami chce lać :-O,to ani nie wiem co powiedzieć;) Olcia ja też nie za bardzo przepadam za wielkimi upałami ,ale wolę to niż deszcz cały czas.Buźki dla maluszków😘 Justyna poprasawała????Nie zagotowałaś się kobieto????Dwa tygodnie zlecą raz dwa ani się obejrzysz jak będziesz z chłopem swym się byczyć na kocyku w ogrodzie:-D Angela dzielny twój synuś:-DHeh no ale jaka mama taki i synio:-D Reszta babów coś nie odzywa się .Pisać dlaczego taka cisza???? No ja uciekam chałupę ogarnąć i jakiś obiad stworzyć a potem kosiara mnie wzywa nie ma to tamto:-P Słonecznego dzionka laski😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica, a co ty będziesz chłopom kosić? No chyba że B ma dom tylko dla siebie, to jeszcze rozumiem... A o kawce pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja to jestem w totalnej rozsypce :o M chce że jak przyjedziemy to już powrotu nie ma :o on ma dość tej ciągłej rozłąki i nie ma gadania ani marudzenia że to że tamto :o będzie robił wszystko żeby pozałatwiać przed naszym przyjazdem,powiecie że jestem pierdolnięta ale wyć mi sie chce :(boje sie jak cholera :o nastawiałam się na jesień ,to czasu bym miałam żeby młodego jakoś przyszykować psychicznie ,wiecie mam wyrzuty sumienia bo nagadałam młodemu że weźmiemy nasze psiaki, że tam tak fajnie ,że dzieci w szkole nie uczą sie tyle co tu tylko sie bawią ,że jeżdżą na wycieczki, i że nie tylko on tam nie będzie znał języka ---skłamałam wiem :o Jolcia zdrowiejcie tam i dla was 👄-ki Kasia a ty co!!! zamiast B męczyć to ty kosiarkę :p Asiczko a czemu ty sie odchudzasz hyyy ;) i jak tam idzie dukan :D daj znać zanim pojedziesz na wakacje jak tam z małej oczami . Andzia i Kasia wy nie bądźcie takie do przodu :p sama mocze doope a sąsiad jak idę sie moczyć to kuźwa albo kosi trawę albo kfiotki podlewa :o i korzystam jak go nie ma :D dla reszty po buziaczku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no idzie jakos, dzis 4 dzien, same bialka jem,juz mam dosc bleeeeeeeeeeeee,ale trzymam fason Justa dam Ci bez leb ta swoja szmata ;-),twoj maz ma racje,bo ilez mozna zyc w rozlace,pakuj sie i nie marudz,nie mowie ze bedzie cud miod i orzeszki na poczatku ale zobaczysz pozniej bedzie dobrze,im szybciej sie zdecydujesz tym wasz syn nie bedzie mial problemow z jezykiem,nie marudz!!!!!!!!!!!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż właśnie
już jest w Polsce-nie pisałam z Wami wcześnej :) Tak się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczko ale ja się bojam tego wszystkiego :o toć to szok taka zmiana trybu życia ,weź ty eno jebnij mnie tą mokrą szmatą, może mi sie klepiki we łbie ustabilizują :p mój mąż wlasnie----no my też sie cieszymy że ty sie cieszysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż właśnie
Przekroczył granice ...dzwonil:)Jestem tak szczęśliwa,że musiałam Wam tu napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż właśnie
slim-kamelia-nie zastanawiaj się co będzie-bo będzie dobrze ON tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż właśnie ---- to jak już napisałaś do nas to napisz ile nie było twojego męża itp .;) już widzę jaka jesteś szczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×