Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sevi

allegro - nie dajcie się nabrać na aukcje ciuchów z UK

Polecane posty

kafeteria zainspirowała mnie do przejzenia aukcji na allegro i to, co zobaczylam po prostu mnie zszokowalo! ciuchy atmosphere, georga, primark sa sprzedawane nawet w cenach ok 200 zl pod czas gdy normalnie w tych sklepach ciuchy kosztuja po kilka funtow (wydac tam na cos 10 praktycznie rowna sie z przeplaceniem)!!! dziewczyny, nie dajcie sie nabrac. to, ze cos jest marki, ktorej nie ma w Polsce wcale nie oznacza, ze musi kosztowac fortune i ze jest super, swietne, ah, oh i eh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, te ciuchy są kilka razy droższe na allegro niż w sklepach. Teraz zrobił się jakiś szał na ciuchy m.in. Atmosphere, wszyscy je kupują za grube pieniądze. Może i te rzeczy są w miarę modne, ale ich jakość nie jest warta cen z allegro:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild masz swieta racje dzis padlam jak zobaczylam bluzke, ktora niedawno przymierzalam w primarku i koszowala 5 fnutow a na allegro cena byla 79 zl :O ja rozumiem - w Polsce tego nie ma i pewnie jeszcze dluuugo nie bedzie ale to nie powod do takich cen :O ps. w warszawskich Zlotych tarasach otworzyli NEXT. pod czas gdy w UK cena wszystkich spodni z tego sklepu to 20 funtow w warszawskim ceny to srednio 170 zl. i pytam sie ZA CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde za transport i na to zeby sklep zarobil. Powszechnie wiadomo ze wyprodukowanie spodni kosztuje max 100 zl, chocby nie wiem z jakiego materialu. W pepe kosztuja 500, w Dolce nawet 1tys, a wszystko za marke. No wlasnie za marke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaza
no to ja wczoraj padalam jak zobaczylam ciuszki dla dzieci renomowanej niemieckiej firmy KIK....kuzwa jak tak mozna...to sa takie szmaty... szyte z badziewnego materialu i kupienie tam czegos dla dziecka to ryzyko....mam KIka po nosem..ale nigdy tam nie wchodze bo badziew nie z tej ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpirtivogel
przeciez ten caly atmosphere to gowno z primarka, szkoda mi tam wyudawac kase na majtki, ktore sie rozpadna po 2 praniach..atmosphere heheh ot firma:D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpirtivogel
w Nexcie spodnie za 20 funtow???? mowimy o tym samym nexcie??? chyba po ostrej wyprzedazy, u mnie w Nexcie jeansy kosztują od 40 funtów w gore,,, takze nie przesadzajmy...zreszta, te pokazane za 20 to są tak zwane jeansy dla starej baby , wysoki stan zeby dobrze na grubym brzuchu lezaly, i wątpie zebys je nałozyła.. http://search.next.co.uk/search?w=jeans&p=Q&ts=v3&nxti=0&nxtv=000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a myślicie że na allegro te ciuchy to skąd mają ;) w większości przypadków też z ciuchlandów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny cos wam zdradze...pracuje w sklepie z odzieza z primark czyli inaczej atmosphere, w niektorych sklepach jest inna nazwa ( robia etykietki na zamowienie danego sklepu)a wieze sie to z faktem,ze primark jest firma, ktora robi kolekce ( czyli sciaga projekty z czasopism) i wysyla zamowinia do chin i tam na potrzeby tej firmy robia duplikaty. Wiem o tym bo pracuje tez w biurze, gdzie ciagle widze zajebiste rzeczy z drogich firm, a obok chinskie podrobki.....ktore pozniej sa wysylane do Anglii, Hiszpanii . Niestety racja jes,ze sa to zwykle szmatki, ktore tutaj w Irlandii kosztuja pare euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulee
no przeciez ubrania szanujacych sie marke tez sa made in china, lub made in India..wiec to nie nowosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa kwitnaca ---> ale to wlasnie nie jest zadna marka!!! w UK ich spodnie kosztuja po 6 funtow a na allegro widze jakies starszne ceny z kosmosu! mam obok siebie 3 Next'y i w kazdym wszystkie spodnie kosztuja po 20 funtow. i wcale nie sa to modele jak dla babci :P tylko normalne, fajne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie tez smieje sie z tych cen ubran ale...z drugiej strony to w PL nie ma za ta cene nawet wygorowana takich fasonow ....jak cos w miare taniego to fasony tragiczne itd... ja osobiscie mam kilka rzeczy z Primarku i innych tanszych firm z UK raz, ze dostaje od znajomych lub tez kupuja mi na moja prosbe dwa kupuje w ciucholandach i na allegro tez...:) czasem malo kiedy uda sie kupic cos w cenie przystepnej na allegro... ja szczere uwazam, ze nosza sie naprawde dobrze nie sa to rzeczy z gornej polki ale tez latwiej jest je wyrzucic i wymienic :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jestescie takie obeznane ;) powiedzcie mi do jakiego z \"naszych\" sklepow mozna porownac topshop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne z tym Nextem,bo ja robie tam zawsze zakupy na wyprzedazach i wtedy dzinsy kosztuja 15-20 funtow,a normalnie 35-50 za pare.Moze wiec ceny sie roznia w zaleznosci od miejsca,gdzie jest sklep?Co do Atmosphere-niektore ciuchy sa lepsze,niektore gorsze,ale w zadnym razie nie jest to zadna marka!Tutaj w UK t-shirt kosztuje 4 funty,dzinsy 6-8, sweter czy bluza-ok.6 f.,kurtki-10-15f.,wiec naprawde nie dajcie sie nabrac na te ceny.A swoja droga to jest chore,zeby przy polskich pensjach ciuchy w Polsce kosztowaly tyle kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tematem, kupione za grosze a u nas takie kwoty,że doprowadzają do zawrotu głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapominacie o jednym.. ktoś musiał te rzeczy przywieźć bądź sprowadzić czyli transport, pobyt w UK itd. Możecie przecież polecić do Londynu po jedną bluzeczke zamiast przepłacać :) tylko wtedy wyjdzie wam z 3 tyś minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margerita_2007
Do sisi00 Rozumiem, że pracujesz w Irlandii. Jeśli możesz to prosiłabym o informację, czy otworzenie takiej hurtowni i sklepów z tymi ciuchami byłoby możliwe w Polsce? Jeśli nie interesowałaś się tym, to proszę napisz, gdzie takie biuro się znajduje: w Dublinie czy gdzieś na peryferiach.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje sie pod rosalinda, choc niektorzy sprzedawcy naprawde ostro szaleja z cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale oszustwo
taaa, jasne. pobyt i sprowadzenie z UK :D:D:D szczegolnie, ze zazwyczaj wyglada to tak, ze przywozi sie za kazdym swatecznym przyjazdem do polski cala walize albo i dwie (placac wczesniej grosze za nadbagaz) ciuchow i torebek a potem rodzina w polsce sprzedaje. innymi slowy nie ma o jak dofinansowywac pensje polskow mieszkajacych w UK i fundowac im darmowe ilety do polski :D nie oszukujmy sie, to zwykle oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kilka ubrań "zabytków" made in USA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jekaterina byc moze tak jest, ze ceny zaleza od miejsca (z reszta to nawet by bylo logiczne). ja mieszkam w mniejszej miejscowosci na przedmiesciu duzego miasta wiec ceny mam jakie mam ;) ale i tak wole TKmax :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak czytam.. to jest pod wrazeniem ile z nas mieszka w UK albo ma tam znajomych, siosrtrzenca, kuzynke, przyjaciela brata, szwagierke, kumpla z liceum itd itd...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zazwyczaj wyglada to tak, ze przywozi sie za kazdym swatecznym przyjazdem do polski cala walize albo i dwie .." Jasne. A swoich ciuchów wcale się nie zabiera. I dopłaty to nie takie grosze. No chyba, że masz na myśli podróż autokarem / samochodem. Wtedy to rzeczywiście miało by sens. ALE.. jechałam do Londynu samochodem i moja droga benzyna to taki koszt, że ciężko coś zarobić z tych szmat :) Zresztą weź się najlepiej sama za ten "interes" i zobacz jak się obłowisz ;) Towar czasem schodzi rok / dwa a kasa zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zdziwiłam gdy zobaczylam ciuchy z primarku w takich kosmicznych cenach!!! w angli bluzki z atmosphere kupuje po1,5 funta!!!!! To samo dotyczy ubranek dla dzieci Early Days. Kosztuja kilka funtow. Przywoze je w hurtowych ilosciach bo sa takie tanie. A na allego sa sprzedawane za grube pieniadze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam Primark, zawsze kupuje tam rozne rzeczy do domu - reczniki, swiece zapachowe, przescieradla, narzuty, skarpetki, rajstopy, pizamki, bawelniane majtki, gumki i spinki do wlosow, rozne inne drobiazgi, ubranka maja normalne, jakosc jest lepsza od bazarkowej mody, niektore rzeczy sa wyprodukowane w Chinach, ale reszta przewaznie w Hiszpanii. W Primarku naprawde mozna sie oblowic, np po co wydawac na pizame w M&S 25-40 funtow, jesli w Primarku kupimy taka sama spokojnie za 10-16 funtow, i tak w praniu sie zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
George by ASDA tez jakosc w sumie jest niezla, ale jest troche drozej, i inny styl, niz Primark, rzeczy sa bardziej klasyczne, troche lepsze gatunkowo i ogolnie prezentuja sie solidnie, dobrze sie nosza, George ma inna rozmiarowke, niz Primark, i ogolnie moge porownac jakosc George'a do Dorothy Perkins, Oasis, czy nawet VS. Mowiac ogolnie, ASDA ma SUPER tania linie kosmetykow do wlosow, ktore dzialaja rewelacyjnie, i w ASDA jest tanie mieso, i farsz z wolowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×