Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Hej (: Ajj....zla jestem....uczylam sie do pewnego zaliczenia 2 tygodnia i koles dal takie pytania z kosmosu. No dola podlapalam aaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandrowa🌼 nie smutkujemy- jak mawia zuczczuś❤️... pal licho uczelnię... Nie chcesz wiedzieć ile razy mialam podobnie . Nie myśl o pocieszaniu się etwas sussig ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Alexandrowa 🌻 nie smutkuj :D usmiechnij sie. Kurcze szkola jest fajna,tylko czego tam ucza to sie w zyciu (nie wszystko przydaje) lepiej by uczyli praktycznych rzeczy np jak zrobic ryz z jablkami ;) Pocholere mi to bylo jakies mitozy,mejozy,mitochondria,calki i inne bzdury.Najgorsze jest to,ze kazdy belfer mysli,ze jego przedmiot jest najwazniejszy.Nie wie,ze oprocz jego przedmiotu ma sie jeszcze pozostale . Fakt faktem,ze najlepsze wspomnienia ma sie z czasow szkoly ;) Emenems ❤️ musze kiedys zrobic moim chlopakom Kajol 🌻 zostan z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na kolacje domowa pizza w planach...szalenstwo jakes. Wszyscy by tylko pizze wcinali. Piszę, co zjadlam do tej pory, boz apomne : ŚNIADANIE kanapka z twarożkiem, 2 mandarynki II ŚNIADANIE 2 kanapki z serem żółtym, kakao OBIAD ryz z jablkami-porcja raczej niewielka, teraz kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba muszę zaczac liczyc kcal, bo inaczej zawsze bede przekraczala zakazany pulap. Tez muszę sie uczyc. Wrrr :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Byli u mnie tescie,przyniesli ciasto no ja oczywiscie nie jadlam :) Emenems ❤️ oj kusza Cie w domku ta pizza :) Gdzie Dhalii ❤️ wczoraj mowila,ze bedzie sie udzielac na topicu,a tu cio,ni ma jej :) Nagana sie nalezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ sliczna komoreczka :) Pisz od kogo ja dostalas i kiedy masz urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście od mojego ukochanego Grzesia ❤️, a urodzinki mam 21.03 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu Zuczcek- anleży Ci się wielkie ciacho- ale to już w świeta, za wytrwałośc i silną wolę :).Chylę czoła po sam pas :) Dhalii-> wypas prezencik :)... jednak zdarzaja sie szczesliwi w zwiazkach.. eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) ale fajowa ta komorka :D:D no juz troche mniej sie denerwuje, ale musze sie jeszcze uczyc na czwartek... ten tydzien to jakas masakra. Dziekuje za pocieszenie dziewczeta :) :D Emenems, czy moglabys dla mnie zrobic pewien maly wywiad srodowiskowy jesli chodzi o UJ ?:) Tzn. mam 2 pytanka co do studiowania tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ to kochanego masz chlopaka. Ja kiedys tez bylam z takim jednym Grzesiem,boze jaki to byl sknerus.Ja nie wiem jak ja z nim wytrzymalam 4 lata!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa 🌻 te 4 latka to byly tak z przerwami,bo my sie non stop rozchodzilim i schodzilim i tak to trwalo 4 lata.Az kiedys powiedzialam Stop i koniec,no i byl koniec.On byl pierwsza moja miloscia.Do dzisiaj czasami mi sie sni.2 lata po tym zwiazku poznalam meza,no i teraz w kwietniu bedzie 5 lat jak jestesmy razem i 4 jak po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj najdluzszy zwiazek to rok. No ale ja widocznie na wiekszy staz sie nie nadaje :P lece. duuuuzo wkucia przede mna. :) Udanego wieczorka i dobranoc :) (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu 4 lata.Uau. Zuczczek- Ty jednak jestes niesamowita :) Aleksandrowa- ale ja na UR... 'renoma' chyba nieporównywalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Pisze co zjadlam - 2 kromki chleba z filadelfia - kiwi - jablko - ziemniaki,2 jajka sadzone,mizeria - jogurt - brezel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 min rowerowania z M jak milosc w tle- już za mną ;) czekoalda w biedronie za 1,49... ahhh pomarzytć piekna rzecz :D. Branoc :) Aleks-> zapraszamy do Rzeszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems, jaki Ty masz ten rowerek?? Bo przymierzam się do kupienia... No to muszę się wyspowiadać ;) Śniadanie: parówka + jedna kanapka W pracy :/ kanapka z serem żółtym jogurt z płatkami danone Obiad:gołąbek w sosie pomidorowym Dobranoc Dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wyspowiadana- poza tym, co pisałam- kawalek pizzy- średni ;). Dhalii-> mój rowerek już dość wiekowy- dostalam go na 18 ;), więc choć stary ale jary...Teraz pewnie zainwestowalabymw orbitreka :) i takie urzadzaonko zamiast rowerka polecam ;).Wazne żeby byl magnetyczny,a nie mechaniczny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Który to już dzień? Chyba 35 co nie dziewczyny? Juhuu pierwszy raz zaczynam dzień na naszym topicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobryyyy :).Jaki piekny dzien !=] ja po sniadanku- resztki ryżu, zaraz herbatka ( ebz cukru!) z owocow leśnych... Musze się wziac za siebie. Do swiat juz bardzo bliziutko... Za chwile wybywamna uczelnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Kajol 🌻 masz racje to juz 35 dzien :D Emenems ❤️ milego dzionka na uczelni :) Ja jeszcze sniadania nie jadlam :( a mowia zeby w ciagu 2 godzinod przebudzenia sie zjesc.No to uciekam,bo u mnie to juz ponad 2 godz.jak wstalam :) Dhalii ❤️ Dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×