Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Dhalii [serce) do jutra i kolorowych snow Ci zycze 🖐️ Dziewczynki,mam pytanie... Jak dodajecie fotke na n-klase,to ile musi byc ona tam pomniejszona? Bo u nas zawsze wychodzi,ze zdjecie jest za duze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 Zuczku❤️ jak dodaje zdjęcie na nk to najpierw pomniejszam je w programie irfan view, albo w paincie :) i wychodzi jakieś 640x480 (rozmiar zdjęcia) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju :O jestem w szoku :D 100 dni bez słodyczy? no sama nie wiem hehe :) pewnie bym dała radę ale nie wiem. Jakoś nie zauważyłam efektów po 40 dniach, może na kogos to dziala ale na mnie nie... ja zeby schudnac musze mniej jesc ogolnie, zawsze chudlam nawet jak jadlam słodycze. to juz lepsze chyba liczenie kalorii :) a ja na pooczatku lipca was opuszczam... :( na jakies 1.5 miesiaca. jade za granice do pracy. dodam ze stamtad zawsze wszyscy wuchudzeni wracaja :D:P co do zdjec to tam pisze rozmiar jaki moze byc chyba 1500 na 2000 pikseli. ale moze tez byc problem jesli zdjecie ma wiecej niz 0.6 MB czyli 600 kB. to tez sie na zmienic w programie tak jak to dhalii powedziala :) ja mam photoshopa i jest to bardzo proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale minke dałam przedtem! zamiast :O mialo byc :D glupio wyszlo hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhh no włąśnie.. ja tak jak ANula- przez ten post nie chudłam ani grama, bo wynagradzalam sobie ;) brak slodyczy w diecie.. a poza tym.. w maju mam komunię siostry... Zaczęłam liczenie... Może chociaz to da efekty. WYbywam na uczelnię :). Buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Sorrki,ze tak pozno jestem... Wczoraj do pozna ogladalam film,a dzisiaj spalam do 10h :P Cholerka nie wiadomo co teraz robic :O:O:O Przez same niejedzenie slodyczy duzo sie nie schudnie,ale jak dolaczymy do tego mniej zrec,wrocimy do codziennych naszych cwiczonek,nie jedzenia po 18h no i wiosna teraz to moze niektore z Was wyciagna rowerki(ja niestety nie mam,szkoda)i beda jezdzic,ja postaram sie biegac wieczorami(nie w kazdy dzien,moze co drugo)albo wkoncu kupie sobie bikini i bede chodzic na basen... Kochane zaczynamy (na probe zobaczymy czy z tego cos wyjdzie) 100 dni!!! Naszej dietki!!! DZIEN 1!!! - zostalo 99 dni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczynki ja tak sobie dzisiaj w pracy myślałam nad tym pomysłem Zuczka i stwierdziłam, że ja się do tego nie nadaję. Nie wytrwam 100 dni bez słodyczy, więc nawet nie będę się deklarować, że zaczynam. Jestem za liczeniem kalorii (max 1200 kcal dziennie), za kończeniem jedzonka o godzinie 18 i za ćwiczeniami. Na to moge się zgodzić, bo to nie będzie dla mnie aż taki szok. Oczywiście ograniczę słodycze, ale nie zrezygnuję z nich całkowicie... Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze za mam podobne zdanie jak emenemsik i Margo :) ale dziewczyny, nie ważne jak ważne zebysmy osiagnely nasze cele :) kurcze ale sie dzis bycze :D zamiast robic cos pozytecznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja z Wami :)! co już chyba pisałam... tez sie we mnie zbudziło zwierzę zwane leniwcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczku jakbyście mieli jakis kłopot ze zdjęciami to ja chetnie sluze pomoca :) poli co sie zegnam na dzis aczkolwiek moze zagladne tu jeszcze:) buziaa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Anulka 🌻 dzieki,czekam na meza,bo jeszcze nie wrocil z pracy.Ja sie do tego sama nie zabiore,bo nie mam zielonego pojecia :O:P Jak tam odchudzanko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku odchudzanko jako tako, czyli ciulowo raczej :P Dziewczynki piszcie, bo Kajol znowu będzie myslała, że topic upada :P:P:P Ja juz uciekam... Niedługo do wyrka, bo jutro pobudka o 4 rano :O Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo 🌻 :(:(:(:( Uciekam na dzisiaj :) Dziewczynki! jutro rano wpadne na topic,ale nie bede sie za duzo udzielala Powod - rocznica slubu 🌻 wybaczcie... Spijcie dobrze 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku ❤️ jak tak sobie dzisiaj myślałam nad tymi 100 dniami i doszłam do wniosku, że raczej nie dam rady :/ chyba jednak tak jak dziewczyny zacznę 1000-1200kalorii... Ja tez jutro muszę wcześnie wstać, w ogóle jutrzejszy dzień zapowiada się stresująco :/ więc najprawdopodobniej będę dopiero popołudniu, a teraz uciekam spać ;) Dobranoc Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Margo :) 🌼 Zuczczek dalej 100 dni bez słodyczy czy dopuściłaś ten pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Zuczczek- miłego dnia :):)🌻❤️ widze ze zdjeciem problemu nie bylo :D ależ on jest słodki ;) ja dziś zaczelam od musli i nijak nie wiem jak to liczyć :( ja dziś wybywam do kina :) dziewczynki powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Kajolku 🌻 na razie sie trzymyam,ale dopiero wczoraj byl pierwszy dzien:P,nie wiem czy tyle wytrzymyam,bo nigdy nie probowalam a samej to bedzie ciezko:P Anulka 🌻 fotka wyszla,tak jak Dhalii ❤️podala rozmiary i tak je pomniejszylismy Moj maz musial jechac dzisiaj na 4-5 godz.do pracy:(:(:( Gdzie Emenemsik ❤️ ???dawno jej nie bylo :( Milego dnia 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co z Wami??? To ja sie mialam dzisiaj nie udzielac :P Czekam na meza,powiedzial ze kupi torta do kawy i co ja mam z tym fantem zrobic ? :P Milego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo zyuczcuś❤️ moj sie stesknil?;) jak się trzymasz, kochana?:)ja wczoraj jak liczylamw yszło miz 1500 :P, no ale i emenems w tym się znalazl i mleczna kanapka :P... nie jest źle :). buziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Zuczczku ja nie chce kusic do zlego... ale mezowi to chyba w taki dzien nie odmowisz :D:D a ja pieke fale dunaju z brzoskwiniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Ja już po pracy i oczywiście max zmęczona :O Muszę troszke ogarnąć w mieszkaniu i zrobić obiad. Zuczku wszystkiego naj... z okazji ROCZNICY ŚLUBU ❤️🌼 dla Ciebie i Twojego męża! Duuuuuuużo miłości i jeszcze wiele lat spędzonych razem :) no i powiększenia rodziny :) córeczki Ci życzę! Uciekam na razie... Wpadnę wieczorkiem! Emenems ❤️ Kajol 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fale Dunaju? to i ja sie na kawałek skusze... ;) byle to było przed 18 :D :D :D ... Zuczku- najlepszego :)! Synusia masz pięknego :)))...Nie chcę kusić, ale chyba dziś dasz sie namówić na kawałek placucha, skoro Ania częstuje ?:D A u mnie dziś porządki... Pisałamże Was uwielbiam? noooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka, emenemsik :) ciasto gotowe choc ja jeszcze nie skosztowalam :) szkoda ze moge Was poczestowac tylko wirtualnie :( ja juz dzis wybywam, zarzz jade do kina a potem tez juz raczej nie wejde. Wiec do jutra moje kobietki :)🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×