Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Czesc :) I ja jestem. Dhalii ❤️trzymam kciuki 1 kwietnia i nareszcie super pogoda,az sie w domu nie chce siedziec. W sobote kupilismy synkowi nowa spacerowke no i obowiazkowo teraz codziennie na dlugie spacerki chodzimy:) Kajol 🌻 Anulka 🌻 Buziole dla Wszystkich 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zadzwonili :( a cały dzień czekałam :/ No nic w takim razie zostaje mi staż... Zuczku❤️ od dzisiaj obowiązkowo ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ nie martw się... Jak to jets z tym stażem? trzeba miec sttaus ezrobotnego, prawda? bo ofert stazu jest calkiem sporo i to zazwyczaj calkiem przyzwoite...;) od dzis cwiczymy.:) kiedy przypada dzien wazenia?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak trzeba, jutro idę się zarejestrować i prawdopodobnie od poniedziałku zaczynam. Tylko, że ja już miałam staż ale wtedy dużo mniej płacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja dzisiaj jestem nie do życia :( W pracy strasznie zaczęła mnie boleć głowa i oczy, a do tego doszły mdłości :O myślałam, że będę wymiotować, ale na szczęście obyło się bez tego... Miałam dzisiaj wielkie plany co do ćwiczeń i nauki, ale niestety nic z tego... Buziaczki dla Was wszystkich 👄 Dzisiaj już zmykam, ale jutro postaram się być częściej (oczywiście jak wrócę z pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh.. 30 min na rowerku, etraz cwiczonka.Piopijam skrzyp, pokrzywkę, nakladam maski i olejki na pazurki ;)... Normalnie czas wypiekniec :P.Wiosna tush tush. DObrez,ze udalo mi sie zmobilizowac... no i po 18 nie wcinalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Wpadłam tylko żeby życzyć Wam miłego dnia 🌻 Mam dzisiaj dużo spraw do załatwienia, będę później :) ❤️ dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :):):) Emenemsiku ❤️ zgadzam sie z Toba,ladna ta nasza Anula 🌻;) Dhalii ❤️ Ide zrobic sobie kawusie :) Buziaki dla Was 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra :):):) Odezwali się :):):) chcą mnie przyjąć :):):) Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę :) Miłego dnia 🌻 Zuczek❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ GRATULUJE 🌻 ciesze sie Twoim szczesciem :D:D:D:D Noto od kiedy zaczynaz??? Kochane,wstyd mi sie przyznac,ale dzisiaj rzucilam sie na slodycze:(:( Teraz mam wyrzuty i jestem 😠 na siebie...Szkoda,ze tenpost nie trwal 3 miesiace,jakby sie zrzucilo z 10kg i by bylo widac efekty to szkoda by bylo to zaprzepascic a tak to...kurcze po cholere byly te swieta,teraz jakos nie moge sie przestawic znowu na dietkowanie... Poooooooomoooocy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ gratulki:) Co dokladnie bedziesz robic i kiedy startujesz? Zuczczek❤️pytal;as mnei kiedyś o łagry... ;) Ide w niedzielę -znów na nockę... i kurna chata (!) ;) tez caly czas rzucam się na slodycze.. ale chociaz cwiczyc zaczelam, i masować brzuchol ;). WYdaje mi się,że to preawda -cukier uzależnia. Im dluzej się nie je slodyczy tym mniej ciagnie,a po tych swietach nijak nie moge sie opanowac :| Brrr bede wieczorkiem- za chwilę ruszam na prawko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! I ja też nagrzeszyłam :( Normalnie beznadzieja totalna... Nie potrafię się zmobilizować. Może jakbym wiedziała np., że za 2 lub 3 miesiące biorę slub, to na pewno bym schudła hehe... Chciałabym w tym dniu wyglądać wyjątkowo... No ale niestety na to się nie zanosi, więc pewnie dalej będę dziewczyną z 10 kg nadwagi :O Dhalii 🌼 gratuluję! Super, że dostałaś pracę :) Wracam do nauki, bo nic innego mi nie zostało... Chociaż tyle mogę dla siebie zrobić. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) wczoraj nie bylam bo jakos tak zeszlo nie mialam czasu i dzis tez nie bardzo. Emenemsik, Zuczczek dziekuje, normalnie ładnie mi slodzicie:) 🌻 ale bez przesady ;D Dhalii gratuluje!!! super :) ❤️ no i ja tez grzesze... tak ogolnie. do slodyczy nie specjalnie mnie ciagnie no ale jem, np dzis kawalek snikersa bo kolezanka kupila, to kawalek czekoladki bo kolega z lawki czestuje. i tak to jest. a co normalnego jedzenia to o swietach nie moge sie zmobilizowac do dietki... kurcze a przed swietami tak dobrze mi szlo :( nie wiem mozee to przez zblizajacy sie okres.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczynki za te kciuki :) Wiecie co ja też nie mogę się powstrzymać i to cukiereczka, to czekoladkę, to chipsa :( brak mi sił do siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj widze,ze dzisiaj wszystkie przegielysmy :( smutne to ja to pobilam chyba rekord... teraz boli mnie brzuch i mi nie dobrze,od jutra nie zre... Co porabiacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku ja właśnie odpoczywam po wielkim obżarstwie :( Mam dzisiaj jeszcze napisać referat z socjologii turystyki, ale jestem tak pełna, że nie moge się skupić :O Słucham sobie Britney Spears :P i chyba troszke poruszam tyłkiem... może będzie mi lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie autorka? Gdzie mnustwo innych osób? Uwaga zapytam poraz drugi: Czyżby topic upada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajol kompletnie nie rozumiem Twojego zachowania :O Po pierwsze autorka założyła topic na 40 dni postu, więc nie ma obowiązku, żeby teraz jeszcze z nami pisała! Po drugie sama na początku się do nas dołączyłaś i zrezygnowałaś z pisania zaledwie po kilku wpisach! Po trzecie o ile dobrze się orientuję, to nie musisz się juz odchudzać! A po czwarte, czyżby Ci zależało na tym, żeby ten topic upadł skoro tak bardzo się o to wypytujesz??? Otóż ja Ci oświadczam, że topic NIE UPADŁ I JESZCZE DŁUGO BĘDZIE MIAŁ SIĘ DOBRZE!!! Buuu... ale mi ciśnienie podskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Margo :) przeciez piszemy codziennie, nawet jesli nie ammy czasu to choc jeden wpis! Ale kurcze to nie zmienia faltu ze trzymamy sie razem zawsze... serio jeszcze na zadnym topiku nie spotkalam takich super dziewczyn!! 🌻 a my nawet jak bedziemy jesc slodycze nie bedziemy sie odchudzac i inne takie to zawsze mozemy pogadac o wszystkim i o niczym :* nie dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula ❤️ otóż to! To, że błądzimy, wcinamy, grzeszymy nie znaczy, że topic upada! Piszemy codziennie, raz mniej, raz więcej. Każda z nas ma swoje życie i różne obowiązki, więc nie możemy sobie pozwolić na kilka godzin dziennie spędzonych na plotkowaniu... Uwielbiam ten topic i dziewczyny, które tu są ❤️ i nie zrezygnuję z pisania :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie:) kurcze ale mamy teraz chyba jakis gorszy czas.. i co? znowu od jutra? :D:D hehe nie no serio, trzeba sie wziąć za siebie, musimy dac rade:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raaaaaaajjjjuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! Pomooooocyyyy! niech no mnie ktoś opieprzy :p! Margo ?;) rożek nugatowy wlasnie wyladowal w moich brzuchu... wrrr Margo ❤️ Ty moje...- wyluzuj, dziewczyno:). Kajol- topik nie upada :) Anulka :*** Gdzie jest Aleks? ( to chyba tekst, ktory powtazram na tym topiku permanentnie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku ja Ciebie opieprze, ale tylko wtedy, jak Ty opieprzysz mnie :P Wyluzuje, ale troszkę cisnienie mi podskoczyło, więc proszę uważać, co sie tu pisze, bo w moim wieku :P takie skoki są niebezpieczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×