Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Czesc :) No i po diecie :P Maz kupil torta i grzech by bylo go nie skosztowac ;) Dostalam tez 4 czerwone roze(4 rocznica slubu) Dziewczynki dzieki za zyczenia :) Margo 🌻 trafilas w 10-tke,ja pragne coreczki,mam nadzieje,ze niedlugo uda sie mi zajsc w ciaze,chociaz po malu trace nadzieje :(:( Anulka 🌻 jesli mozesz to podaj przepis na ciasto :) Kochane 3majcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajol 🌻 DOBRANOC 🖐️ Nie nawidze tego slowa \"od jutra\" ale ja naprawde od jutra zaczynam dietke :P Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczku - wobec tego- córci.. tak pęknej jak synuś :))).. chyba każda kobieta chcialaby córeczkę :)... a ja od DZIŚ (ha!) zaczęłam ćwiczyć! jest 5 kwietnia, do 5 maja robię regularnie brzuszkiw liczbie 100 :D, zobaczymy.. jak cwiczenia nie pomoga- umrę gruba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku ❤️ a ja nigdy nie chcialam miec corki,zawsze mowilam,ze chce miec dwoch synow :D Dlaczego??? Bo nie chcialabym aby moja corka kiedys mi sie zalila: Mamo czemu jestem gruba:P Mamo czemu nie mam chlopaka:P Mamo czemu mam pryszcze:P Mamo czemu mam za male lub za duze piersi:P Mamo czemu mam cellulitis:P itd....... Chlopak zawsze sobie w zyciu da rade,tak mysle,ze faceta latwiej sie zyje:P Ale z drugiej strony fajnie by bylo miec coreczke,to tak jakby sie zobaczylo swoje odbicie w lustrze...... rozpisalam sie,juz uciekam do meza... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku ❤️ w takim razie i ja dokładam się do życzeń 🌻 A co do Dzieciaczka to chyba najważniejsze żeby było zdrowe i żebyś niedługo juz mogła przygotowywać Twojego prześłodziutkiego Syneczka do roli starszego braciszka :) Dobranoc Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczku nie trać wiary, na pewno sie uda :) kto wie moze nawet dziewczynka czego Ci zyczymy;) emenemsik zycze powodzenia kochana 🌻 a przepis oczywiscie moge podac, moge wstawic linka bo własnie z neta bralam przepis. w ogole jak dla mnie ta strona to zrodlo fajnych przepisow :) http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis31337.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ładna dzisiaj pogoda, z chęcią poszłabym gdzieś na spacer np. do lasu, ale niestety nie mam z kim :( Jestem po śniadanku, a zaraz zrobię sobie kawkę. Nie mam w domu nic słodkiego, więc nic nie będzie kusiło. Mój plan na dzisiaj to nauka, nauka, nauka :O Kurcze nie chcę mi się uczyc , a to dopiero poczatek takiego lenistwa, bo im cieplej tym lenistwo jest większe... Miłego dzionka Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 Anula 🌻 fajny przepisz, na pewno kiedyś skorzystam :) U mnie też zaczyna się wypogadzać, też bym się chętnie gdzieś przeszła :) muszę wyciągnąć chłopaka ❤️ Miłego popołudnia i wieczorku Wam życzę Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emenemsik
melduję sie i ja :)... wybywam dzis na inwent do Auchan ..:|... a za chwilkę poćwiczyc.. tez mam lenistwa trsazneg- dotyczy to kazdej dziedziny życia i objawia sie nie tylkow niecheci do anuki... ogolnie jestem jakas taka 'rozlazła" :| do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Co tu taka cisza? Dzisiaj odważyłam się stanąć na wagę... Jest troszke mniej niż w ubiegły poniedziałek, ale i tak nadal dużo :O Trzeba coś konkretnego robić ze sobą, bo inaczej będzie źle :( Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 Niestety nie będzie mnieprzez kilka dni, bo wyjeżdzam i nie będę miała netu :/ więc do spisania za klika dni :) Miłego dnia 🌻 ❤️ dla Was moje Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, DDhalii ❤️ już tesknimy... u mnie coś calkiem nowego ;)... za każdym odpaleniem kafe- 10 brzuszków... :D :D :D... bede miala kaloryferr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dhalii czekamy :) Emenemsik fajny pomysl hehehe :D:D Margo ja to sie boje stamac na wadze... ehh a tak w ogole to chcialbym elektroniczna. i nawet łatwiej mogla bym te kalorie liczyc na dokladnej wadze a tak nie chce mi sie wyciagac wagi ( a mam taka duza stara :D ) zeby wazyc jedzenie. Dzis na razie jest ok mam nadzieje ze dalej tak bedzie;) piszcie Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też na razie jest ok. Właśnie wypiłam czerwoną herbatkę... Mam nadzieję, że dam radę troszkę dłużej siebie pokatować :) Nie chcę być grubą świnią, więc jedynym sposobem jest dietka i ruch (z tym troszkę gorzej)... Walczę, bo innego wyjścia nie widzę! Poczytuję czasami inne topiki i jestem pełna podziwu dla niektórych dziewczyn. Pięknie schudły! Ostatnio też zauważyłam, że dużo kobiet z mojej miejscowości wzięło sie za odchudzanie, bo widać efekty. Nie ma co narzekać, trzeba się brac do roboty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mago ja tez musze sie w koncu wziac za siebie! nie ma to tamto! Koniec! Damy rade, musimy no 🌻 trzeba sobie postanowic i sie twardo trzymac... musze zobaczyc na wadze te 55.. a reklamy to normalka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula ❤️ pewnie, że damy radę! Ile zostało Ci kg do zrzucenia, żeby zobaczyć te 55 kg? Zuczku a Ty gdzie sie podziewasz??? Czyżbyś grzeszyła w zaciszu domowym? :P mam nadzieję, że nie wcinasz słodkości :) Wracać mi tu szybciutko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewuszki witam Was :):):):) U mnie dzisiaj od rana padal snieg z deszczem,potem sam snieg,pogoda,ze tylko w lozku lezec i spac.I tak zrobilam,pol dnia przespalam z synkiem(ciekawe co my w nocy bedziemy robic?) Kochane podziwiam Was za wytrwalosc z wiekiem to chyba silna wola gdzies sie ulatnia z czlowieka😠😠 Anulka 🌻dzieki za przepis,ale dla mnie to troche za trudny bo ja w pieczeniu jestem zielona(zawsze zakalce mi wychodza :O) Ale przepis sobie wydrukowalam i podrzuce mojej mamusi ona lubi takie wyzwania,tylko kiedy ja te ciasto sprobuje,trzeba bedzie do Polski sie wybrac.ale jak nie schudne przynajmiej 10kg,to nie mam sie tam co pokazywac. Dhalii ❤️ gdzie nam wybylas??? Emwnwms ❤️zmotywuj nas do cwiczonek,Ty to potrafisz... Margo 🌻 widze,ze sie trzymasz dietki,no no no jednym slowem BRAVO! dla pozostalych niepiszacych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku nie poddawaj sie! Walczmy razem, będzie łatwiej :) Schudniesz i przyjedziesz do Polski... Fajnie będzie... 2 korzyści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak pogoda sie nam popsula... Zuczczku wcale sie nie ulatnia :) ze słodyczami się nam udalo to i teraz musi :) a wiec ja to jakies 8 kg bedzie ktore chce zrzucic :( tak do 5 moze sie uda ale 3 natepne to nie wiem jak. 55 kg to moj cel ale 57- tyle co w wakacje to tez bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ciasta to raczej nie jest trudne :) ale rozumiem ze jak ktos tego nie robi to moze sie bac. ja akurat jestem doswiadoczona w wypiekach hehe.. i lubie skomplikowane ciasta :D z czasem sie wie co zrobic i jak zeby bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula 🌻 widze,ze zmienilas fotke na n-klasie,te z pierwszej strony.Jest ladne,ale tamta bylo sliczne ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoleńko kochana mam jakieś ( nie wiem dokladnie bo za kazdym razem inaczej :O ) jakies 173 cm a jak u Ciebie? fajnie jak masz tyle samo do zrzucenia :) Zuczczku dziekuje :*:* zmienilam bo mi sie zmudzilo tamto :) ale w galerii nadal jest. Dzis wlasnie mam nowe zdjecia na kompie zeskanowane z lat dziecinstwa :D szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 🌻 no to wrzuc na n-k.Poogladamy sobie slodka Anie :) Ja lubie ogladac fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×