Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

ehh chyba zadna z nas nie jest zadowolona ze swojego wygladu.... wrzuce coć na pewno tylko nie dzis bo nie mam wszystkich, ale mysle ze niedlugo :) a ja wlasnie pokrecilam hula hop ale tylko 20 min bo cos mnie kolka brala. dziewczyny nie wiecie ile caly budyn ma kcal? bo pisze ze 100g ma ok 100 lcal, a ja wstyd sie przyznac ale zjadlam caly :( po trochu po trochu i zezarlam 😠 oprocz tego drozdzowka 300 kcal i jablko 50 wiec i tak mysle ze w 1000 sie zmiescilam. ale przez ten budyn mam wyrzuty sumienia okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka nie mam zielonego pojęcia ile kcal może mieć budyń...ale Ty tak dzisiaj malutko zjadłaś, więc nie miej wyrzutów sumienia :) Ja dzisiaj nawet się trzymałam. Śniadanko zjadłam normalne, nwet dość obfite, a poźniej już jak najbardziej dietkowo :) Będzie dobrze... Powolutku, ale bez głodowania! Na dzisiaj już się pożegnam... Do jutra kochane moje ❤️ Papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoleńka Ty to umiesz człowieka pocieszyc :) zycze wszystkim udanegi dnia, dietkowego :) bede po szkole 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy!! Jak złagodzić bóle menstruacyjne, ale naturalnie. Żadnych leków. POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje hello :) Jejciu co się dzieje za oknem? Masakra normalnie jakaś :O Nic się człowiekowi nie chce... Ehh... Gdzie Wy znowu jesteście??? Tęsknię 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :D u mnie sie rozpogodzilo nawet ladnie :) hmm ja zwykle mi sie nic nie chce ale mam kilka rzeczy do zrobienia. Dziewczynki odzywajcie sie jak tylko mozecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ❤️ fajnie, że jesteś :) Emenems ❤️ co z Toba? Gdzie się podziewasz Maleństwo? :P Zuczku ❤️ a Ciebie tez śnieżek zasypał czy co? :P Ja nie wiem wszystkie nagle przestały pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie wiem co z trymi dziewuchami sie dzieje ❤️ Margo a jak u Ciebie? u mnie na razie dzis ok :) ale jeszcze dl\uzo czasu do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :) Margo❤️ jestem :) ! ćwiczę dalej, wiecie? po 100, czasem 150 brzuszkow dziennie...do 5 maja chcę widzieć efekty:P... bo caly maj to imprezy- komers, potem komunia siostry...;)... trochę baletów :D... a kupilam dziś gorset na allegro- nowy orsay za 24 zl..(!!!), ciekawe jak się edzie nosil :)... jak sie trzymacie? U mnie wiosna w pełni.. W końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy dziewczynki macie fajnie, bo mieszkacie na południu, a tam jest cieplutko chyba juz, bo u mnie snieg pada i jest strasznie zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie śniegu nie ma :) dziś sie poprawilo ale jeszcze jednak chlodno.... chyba że słonko przygrzewa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula u mnie nawet nawet... Oczywiście mała słodycz była do kawki, ale nie jest najgorzej. Teraz piję czerwona herbatkę i juz koniec jedzonka na dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tak srednio no ale w miare ok :) czytam sobie Dżume hehe. a dzis juz uciekam i bede jutro :) milego wieczoru i dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! a ja wlasnie wrocilamz jazdy ( tata mnie szkoli :D) i w koncu pojelam kwestie sprzegla... w zyciu nie myslalam,ze jazda jest taka skomplikowana :P:P:P... u mnie tez juz koniec,a le chyba z 5 delicji zjadlam... zaraz brzuszki i rowerek... Mysle, czy by nie dorzucic 40 min rowerka na stale do 5 maja... :P seses a to muza idealna na aerobik..w kazdym arzie mi sie od razu chce ruszac :D.. mimo ze to chyba amerykańskie disco polo :P http://www.youtube.com/watch?v=Otk25-vWK7Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sese Dzumy pamiętam,że nie cztalam, i potem malo nie osiwialam z newow na polskim :P... ale generalnie lektury uwielbialam :))... a teraz zaczytuje sie w romansidle PSarksa i coś tam o Integracji Europejskiej do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh witam :) u mnei nawet ok na arzie, tzn zjadlam kawalek czekolady :P a zaraz krokieciki :D emenems nie ladnie tak Dżumy nie czytac :D nie no zartuje :) ja dzis dostalam 4 za nia wlasnie ;) a i chwale sie ze dodalam fotke na nk :D ciekawe czy mnie poznacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Anulka... Pochwały dla dobrej uczennicy :) Ja po obiadku... Troche za dużo zjadłam, ale dzisiaj jeszcze tylko jabłuszko i koniec. Zaraz wypiję czerwona herbatkę. Jakiś senny dzień dzisiaj... Tradycyjnie nic mi się nie chce :P Buziaki Dziewuszki i pisać mi tu, bo jak nie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal czytam, juz prawie koniec:) po obiedzie jeszcze jogurcik no i koniec na dzis. Znow tak w miare :) ale na razie chce po prostu nie zrec jak swinia a potem stopniowo zmniejszac... oby sie udalo :) kurcze gdzie reszta? :( gdziez wy sie podziewacie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie wiem, co się dzieje z Dziewczynami?!?! Tak sobie myślę, że chyba Kajol przeklęła nasz topic :P Ja już zmykam... Jutro idę do fryzjerki. Mam nadzieję, że będę zadowolona chociaż z tego :) Anula ❤️ 🌼 Zuczku ❤️ leniuszku zajrzyj tu czasem :) 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Margo no całkeim mozliwe... o widzisz:) to daj jutro koniecznie znac jak Ci sie podoba fyzurka :D do jutra, 👋🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki :):) No ja jestem,podczytuje Was na biezaco,tylko co ja mam pisac.... Wstyd sie przyznac ale dietki nie stosuje :P:P Jakos nie moge sie zmobilizowac :P Wczoraj zjadlam az 3 lody Magnum,a dzisiaj gardlo mnie boli :P Anulka 🌻 slodka bylas jako mala dziewczynka :D:D:D Emenems ❤️ Margo 🌻 Dhalii ❤️ Alex 🌻 Kajol 🌻 Dziewczyna 🌻 i pozostale Gwiazdeczki Milego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :D... oj , Margo ❤️ rozbawiłam się tym przeklęciem topiku ;D.. ja też, jak Zuczczuś dietki jakoś nie stosuję..bo przy figurze gruszki chyba na niewiele się to zda, a poza tym -za pierwszym razem rzucę się na cukier... za to staram sie ćwiczyć, bo jak pisałam dałam sobie czas na efekty do 5 maja... fajnie gdyby ktoś się przyłączył... :) Zuczczuś? Margo? Aneczka? Dhalii? :**** Poza tym- probuję pisać pracę ( nie pytajcie jak idzie):P, intensywnie trenuję jazdę samochodem :D- ale jestem tępak :P i w ogóle... cieszę wiosną.Hehe btw- wiosna to chyba dobry czas na bieganie :) Zuczczku- łakomczuchu ❤️=> też lubię lody, a poza tym- chyba nie są jakąś straszną zmora dla figury..;).Ostatnio wstyd sie przyanac odkryłam chałwowe lody Grycana-poooeeeezjaaa :)... Margo❤️koniecznie napisz jak z fryzurką, albo jeszcez lepej- pstryknij jakąs ładną fotkę :). Aneczka :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, ale na krótko :/ w piątek do niedzieli jadę do Krakowa, później od poniedziałku mam praktyki w Myśleniach, a w kolejny tydzień jadę na tydzień na szkolenie do Piaseczna, czyli do maja nie będę zbyt często pisać :( Hehe Margo ❤️ dobre to było :) U mnie z dietką, aż wstyd się przyznać ale też kiepsko :( i chyba Emenemsiku ❤️ przyłącze się do Ciebie :) bo w sumie to kiedys przed studniówką robiłam ok 300 brzuszków dziennie i było widać efekty, a później to się rozleniłam i teraz mam za swoje :( więc wchodzę w to zaczynam dzisiaj na początek zacznę od 70 i codziennie będę po 10 dokładać, zobaczymy do ilu dojdę :P Anulka ❤️ super zdjęcie :) Zuczku ❤️ musimy się jakoś zmobilizować :) ❤️ dla Was moje Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiedziałam tak zrobiłam :) pierwsze 70 brzuszków za mną :) Dobranoc Dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknei Dhalii :), ja też mam nadzieję na efekty.. poki co porowerowałam i robię brzuzki, które to już wpisałam do \'tabelki\' w stopce :D :D :D... dla mobilizacji. Może ktoś jeszcez się przyłączy :). buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mam nadzieję, że jeszcze kogoś zmobilizujemy :) Emenems ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no co ty, Margo! Ja Was uwielbiam. Ale jak sama mi przypomniałaś to nie muszę się odchudzać i nie mam o czym pisać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :):):) Kajol 🌻 buziaki dla Ciebie 👄 ja ostatnio to tez za bardzo nie mam o czym pisac :(:(:(:( nic mi sie nie chce ostatnio.... Margo 🌻 daj znac jak tam po fryzjerze :) Dhalii ❤️ Dla Wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×