Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

tak jak obiecałam piszę :) no więc kebab i tyle, jestem z siebie dumna i też dlatego że byłam strasznie zła 😠 i nie pocieszyłam sie nbiczym do jedzenia hehe. a do tego godzinka na hula hopie :) troszke wolno kręciłam bo skupiałam się na nauce prezentacji z polskiego no ale dobre i to :) kurcze czemu nikt tu nie pisze? emenemsik i zuczczek to chyba już zapomniały o nas... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki- pamietam:)! mam spore zaległości w \'czytaniu Was\'... ale obiecuje poprawę- i jutro z samego rana-melduję się :). aj promisss ;) buziale dla wszystkich razem ( i kazdej z osobna ^ ^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nareszcie :) no to fajnie fajnie emenems :) a ja mam złe wieści... wczoraj wieczorem przyszedl jak co dzien moj man i co widze? w rece reklamówka z 2 lodami i chipsami :( no i jak ja mam sie odchudzac? nawet nie wiedzialam o tym i nie mialam szansy sie nie zgodzic. tak to jest z chłopakami... :) no ale biorąc pod uwage ze przez caly dzien zjadłam tylko kebaba (500kcal to jeszcze nie jest tak najpgorzej... choc wcale mnie to nie cieszy. piszcie kochane :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, 17. Dzisiejsza historia rozszerzona byla fajna :D jutro czeka mnie ustny z polskiego i wooooooooolne :D Ale ja ciagle jestem glodna. Od czwartku zaczynam biegac i robic weidera bo kondycja przez pochylanie sie nad ksiazkami jest teraz calkowicie zerowa. Ems....:D witaj !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌼 Już drugi dzień sie trzymam z dietką :) oby tak dalej bo muszę schudnąć... Zaraz wypiję czerwoną herbatkę i koniec na dzisiaj. Dziewczynki piszcie częściej... Plissssssss ;) Aleks trzymaj się jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ode mnie także zyczonka powodzenia dla Aleks :) no to Margo tak jak ja :) tez drugi dzień, damy rade! ja dziś barscz biały z keiłbaską jajkiem i chlebkiem 2 kukułki :D i herbatki i zaraz mam nadzieje godzinka hula hopu :) i oby nie było takiej niespodzianki jak wczoraj ze strony mojego chłopaka hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, ale jak zjesz cos zakazanego, to zawsze możesz ze swoim ukochanym popracować nad spaleniem nadprogramowych kalorii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tak :D na spalanie kalorii zawsze mogę liczyć hehe :D tylko ciekawe czy to faktycznie daje jakieś efekty hehe :D:D no a ja sobie pokręciłam (udało się zmobilizowac) i teraz to juz lecę :) oczywiście do jutra i mam nadzieje że nie będe pisała sama do siebie ;) buziaki dla obecnych i tych nieobecnych tez no bo nie da się o Was zapomniec 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Kochane u mnie tragedia:P 2 dni dietkowalam,a wczoraj maz wrocil z Wloch i kupil tam pyszne ciasteczka:P dzisiaj sie nimi zajadam,sa pyszne ale i kaloryczne... Nie mam juz na siebie sily:P Margo 🌻ciesze sie,ze chociaz Ty sie trzymasz,oby tak dalej:D Postaram sie wpasc jeszcze wieczorkiem na topic,moze ktoras z Was bedzie to bysmy sobie popisaly... Buziaki i do spisania🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest i nasz Zuczczek w końcu :) no to ładnie :P ale nie poddawaj się, dzisiaj jedz ciasteczka ale jutro powrót do dietki ;) ja się trzymam juz 3 dzień :D jeah.. ciekawe ile jeszcze wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! Anulka ja też się trzymam juz trzeci dzień :) Jestem z siebie dumna ;) Ja akurat muszę schudnąć, bo w lipcu idę na wesele koleżanki i będę świadkową, więc chcę wyglądać ładnie w tym dniu. 2 miesiące i do zrzucenia minimum 8 kg... Dam radę :) Zuczku ---> no ja też już nie mam do Ciebie siły :P grzeszysz strasznie Kochaniutka... Oj... :) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoleńka dobrze nam idzie hehe ;) ja na razie to chce 5 kg a przede wszystkim nie przytyc potem! a to jest trudniejsze niz samo zrzucenie niestety... buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zanudze Was pisanie mojego jadłospisu :P ale moze to cos mi pomoze:) duża kromka z szynką i twarożkiem bigos z chlebem godzinka na hula :D i mam nadzieje ze jutro nie bede musiala niczego do tej listy dopisac ;) miłego wieczorku życzę 🌻 ciekawe jak tam Aleks z maturka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... Anulka 🌻a pisz sobie cos zjadla,mnie to nie przeszkadza,tylko nie kus tym bigosem OK!bo ja ostatnio go jadlam 1,5 roku temu,jak bylam na BN w Polsce.Sama niestety nie umie zrobic,mam 2 lewe rece:P:P Margo 🌻 no to super,ze idziesz na weselicho,tylko wytrzymaj w swoim postanowieniu dietowym.Pamietaj po pannie mlodej to Ty bedziesz druga w kolejce gdzie ludzie beda sie patrzec.Mam nadzieje,ze wiesz co mam na mysli.Ja Cie bede dopingowac,2 m-ce to nie tak duzo,dasz rade:D Alex 🌻 daj znac jak Ci poszlo:) Milego wieczoru :) Jeszcze tutaj dzisiaj zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :).. tak jak ostatnio obiecałam- napisałam dla was dziewuszki prawdziwą epopeję ;), w której gratulowalam dziewczynkom matury, pisałam o moim -nie robiebniu brzuszków, o komunii mojej malej siostrzyczki, masie ciatseczek, placuchów,i innych pyszności które zostały i którym nie mogę pozwolić się zmarnować totez osiągnęłam pozipom krytyczny i... wpis został pochłonięty przez net :|...a post skasowany. ogolnie przytylam porzdanie :| i juz patrzec na te moje faldy nie moge...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej emenemsiku czaem tak to bywa z netem... oj ciasteczkom trudno sie oprzec :) ja walcze od poniedzialku ale dzis amm kryzys... okropny dzien, okropny humor, wszystko jest do kitu :( na razie zajęłam sie suchym zwyklym waflem, zeby nie czasem czyms gorszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja sie jakos trzymam. Nie moge sie poddac, ale oczywiscie marzy mi sie czekolada :P Dziewczynki nie poddawajcie sie! Jutro jade do Sz-na. Bede w niedziele wieczorem. Pozdrowki i całuski 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo to fajnie :) a ja dzisiaj juz zjadłam rybe wedzoną, platki z mlekiem, jogurt, kawalek tortu i te suche wafle... nie ma co, udana dietka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) brawo dziewuszki ! Margo❤️ juz tesknimy, a z Ciebie Anulku ❤️ jestem juz baaaardzo dumna i chyba powinnam brac z Ciebie przyklad :)... Też zaczynam... nie wiem jeszcze jak będzie to wyglądać, ale wiem,ze musze ograniczyc kcal- obowiazkowo...i mam nadzieje,ze z tych moich masakrycznych 60 kg( jeszce w zyciu tyle nie wazylam) zrobi sie powolutku mniej... A ja dzis wybywam do Częstochowy w nocy i pewnie będę dopiero jutro :)... liczę na duchową odnowę. pozdrawiam ciepło do przeczytania wkrótce :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewcztea. Poszlo mi nawet dobrze, z polskiego ustengo mam 90 %, z historii rozszerzonej wychodzi mi kolo 80 %:) I waaaaaaaaakacje :D Ja zaraz mykam na wycieczke rowerowa na caly dzien. Mimo ze wszystko mnie boli...wczoraj skakalam na skakance podczas spaceru z moim psem. Ajjj....mam strasznie kiepska kondycje przez to sleczenie nad ksiazkami. Wlasnie probuje to zmienic. Dzisiaj mam takie zakwasy, ze sie ruszyc nie moge. Jutro to chyba wstac z lozka nie bede mogla jeszcze przez ten rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aleks gratulacje :) pieknie ❤️ ja tylko an chwilke bo nie mam czasu w ogóle.... pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Brawo Aleks ❤️, rządzisz ! ^ ^ ja też mam zakwasy na ludkach- pow czorajszym bieganiu po wieżach :P... buziam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki!!! Anulka 🌻 Alex 🌻 gratki wielkie(wiedzialam,ze zdacie) Kochane,ja juz kolejny raz startuje z dietka,nie wiem ile tym razem wytrzymam:P ale musze schudnac koniecznie,o jak nie to sie chyba pochlastam:P:P:P Milej niedzielki 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Zuczczku ja jeszcze jutro :P polski.... umiem 2/3 pracy, lol :D dzis caly czas ise ucze wiec nie wiem czy jeszcze zagladne, chyba ze wieczorkiem... miłej niedzieli 🌻 jutro bede wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Anulka 🌻 napisz jak Ci poszlo z polaka. Gdzie sie dziewczynki podziewacie??? Margo 🌻 jakdobrze pamietam,to Ty w poniedzialki zawsze masz wolne.Skrobnij co tam u Ciebie... Dla pozostalych kobitek 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 :D mogło byc lepiej ale sama zawalilam nieznajomoscia szcegołow z pana tadeusza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×