Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

hej dziewczyny mam problem chce schudnąc ale nie umiem powstrzymac sie od jedzenia:/ jestem najedzona a to jeszcze jogurcik jakis cukierek nie umiem sobie poradzic...:( mam doła a mam pytanko chrupki kukurydziane są dobre na diecie bo maja ponad 300 kcl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się,żę chrupki nie są na diecie wskazane.. majaą 480 kcal/100g... poza tym, ja się nie odchudzam. Zrezygniowalam tylko na czas Postu ze slodyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Piekna!Napisz czy siedzisz w domu,czy sie uczysz a moze pracujesz. Ja mialam tak samo tzn siedze z dzieckiem w domu i mimo,ze zjadlam sniadanie to zaraz mnie korcilo zeby otworzyc szafke i wyciagnac z niej fafelka itp.Po obiedzie to samo,czuje ze jestem najedzona ale do lodowki ciagnelo.Najlepiej jak nie siedzi sie w domku. Przylacz sie do nas to pomalutku sprobujemy Twoj problem rozwiazac.Razem razniej :) Bez tego topicu i dziewczyn nigdy bym nie wytrzymala bez czegos slodkiego,a jednak mozna wytrzymac.Dajemy juz rade 36 dzien.Powodzenia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ❤️ oj z tymi parowkami to prawda wiem,ze tam jest najgorsze mieso,ale co zrobicjak je sie lubi .Zjadlam juz dzisiaj 1,5 paroweczki z musztarda :) Dhalii ❤️ Emenems ❤️ Ty sie zacznij odchudzac,bo w kiecke na swieta sie nie zmiescisz ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie jestem :) No faktycznie w tych parówkach różne rzeczy są, ale przecież nie we wszystkich :) ja tam wole nie wiedzieć... Ładna pogoda się u mnie zrobiła, tylko wiatr taki zimny wieje, ale od razu lepiej się czuję jak za oknem słoneczko świeci :) Zuczek ❤️ Emenems{serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhh pochlonięty zdobywaniem wiedzy Emenems wita ;) cienko to widzę. U mnie z wcinaniem koniec an dziś. Zjadlam wlasnie kapuśniaczka- rewolucja zoladkowa spodziewana ;) No i nocka sie zapowiada dłuuuuga... Coś nie moge sie skoncentrować...:) Kajol- a czymże sobie zasłużyłam na tego plusiora?;> Dziewuszki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisze co zjadlam - salatka owocowa - 2 kanapki z serem zoltym i pomidorem - 1,5 parowki - gruszka - 2 brezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj gdzie Wy jesteście..? stało się coś strasznego.. złapała mnie wielka bezsenność. Zasnęłam dopiero koło-4.. dziwne strasznie, bo jestem okropnym śpiochem z natury.. w reultacie kolo 2 bylam tak glodna,że wstalam i wcielam 2 kanapki (!)... Na dodatek nie umiem na zalkę z tych cwiczen- ogrom materialu przerosl moje oczekiwania.. wiec jezeli z gossciem nied a sie dogadac,ze przyjde odp. za 2 tyg to po studiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajol--> milo,że tak latwo u Ciebie zaplusować dziewczyny- od jutra tydzień do świąt :P... trzeba obmyśleć wspólny patent na zrzucenie z 1, 2 kg... muszę się wcisnąć w tą spodnice :P Zuczczek 🌼 Dhalii 🌼 Margooooo-> tęsknię dalej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ❤️ czekaj w niedziele Margo 🌻 wraca to nas wezmie w obroty :D Mam nadzieje,ze uda mi sie jeszcze kilo schudnac.Dzisiaj dostalam @ i mam brzuch jak balon :P:P Ktory dzisiaj juz dzien,bo sie pogubilam chyba 37 Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta :) Nie, nie wchlonal mnie wir romansu, a nauki...chociaz btw. romans bedzie jutro u mnie :P Dhalii, nie martw sie ta praca, jak nie umieli docenic kogos takiego jak Ty, to co za praca ?:) Wiecie co...uzaleznilam sie przez was od jogurtow o smaku biszkoptowym (ktos tu wspominal ze dobre i ze je jak chce slodyczy :P Nastepny post to bedzie pewnie bez jogurtow biszkoptowych). emenems usmiechnij sie do faceta to Ci zaliczy :D Ale tak na powaznie, nie martw sie :) Zuczczek chyba 37, ale jestesmy dobre wszystkie. Pozdrawiam i goraco caluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks !🌼[ nareszcie].. radzisz sobie,d ziewczyno ;)... facet mi nie zaliczyl, anwet nie proboalam- ani odpowiadac, abnis ie usmicheac. Jestem umowiona na 27 :|.. Omg :| Kajol pkwiatek] biedulko... jak sprawy milosne u Ciebie? a ja napożyczalam maseee apatycznie wgladajacej literatury i bede chlonac :). Oh yeaaahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje sprawy miłosne stoją wciąż w miejscu. Czemu ja jestem taka nieśmiała?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...jakie wreszcie:P emenems solidaryzuje sie z Toba jesli chodzi o wchlanianie apetycznie wygladajacej literatury...tylko ze ja ja powinnam polykac w tempie predkosci swiatla, ale ograniczone sa mozliwosci ludzkie...:P Kajol, zacznij od usmiechania sie do niego ,hmm ? Moze pozniej sie jakos osmielisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks:) a cóż czytasz? już sie nie mogę doczekac jak to przetrawię... mmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×