Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

:D :D :D u mnie trochę bardziej apetycznie- Slimaki z ogródka - Mraty Madery- lekko, łatwo i przyjemnie. Bez książek nie ma dla mnie życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pisze co zjadlam - kromka chleba z serem zoltym i pomidorem - kielbaska na goraco - grejfrut - talerz fasolki po bretonsku Bylam na spacerku,ale juz od 3 dni nic nie cwicze.Poprosze o opiernicz :P 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:). Wrcilam z koncertu.. mała uczta dla ducha. Zuczczku- jak chodiz o opiernicz- na mnie nie licz, bo u mnie tez cwiczenia poszly w odstaawkę. Czekajmy więc cierpliwie na MArgo :D. btw- został nam tydzień (!) na zrzucenie tego i owego... Kuczok? no zobaczymy, nei znam. Ja polecam goraco Gavalde- zwlaszcza Po Prostu razem, choć i \' kochałęm ją\' oraz \"chciałbym,żeby ktoś gdzies na mnie czekał\' niezłe :). Film \" po prostu razem\' z Audrey- też rewelka, ale jednak ksiązce nie dorasta do pięt... wrzucam \'Kuczoka\' w google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki 🌻 Ja właśnie jem śniadanko, a później muszę się zbierać bo jadę do Zakopanego na rozmowę... Zuczku jeśli chodzi o ćwiczenie, to chyba Margo tylko potrafi nas motywować, bo mnie też przydałby sie opiernicz, też sobie ostatnio poluzowałam... Wiecie co, ja po poście chyba dalej nie będę jadał słodyczy, chyba że czasem tak sporadycznie, spodobało mi się to i wcale mnie nie ciągnie do słodkości :) Wpadnę później :) Miłego dnia 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzien 38! Czekamy na Margo 🌻 w niej nadzieja aby nas pogonila z cwiczeniami,bo bez systematycznosci efektow nie bedzie :( Uciekam na sniadanka :) Milego dzionka 🌻 Dhalii ❤️ Emenems ❤️ Dla Wszystkich 👄👄👄 cmok cmok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się ;]. dhalii-tez o tym myslalam, ale na swieta robie wypassnego mazurk, no i musze przetrawic zapasy, ktorych sie przez post nazbieralo. Teraz mam o tyle dobrze,ze i rodzinka nie je sldyczy, wiec ciasteczka nie pojawiaja sie na stole toteż i okazja do skuszenia sie mniejsza :). Powodzenia na rozmowie :) Zuczek,Dhalii, Aleks, Kajol 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jem naleśniki, dosć mocno przysmażone. Moje ulubione. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kajol 🌻 ja juz jestem. Bylam dzisiaj na duzych zakupach przedswiatecznych. Kupilam sobie dzisiaj czerwona herbatke karmelowa.Wlasnie maz mi ja robi.Napisze pozniej czy dobra :) Spowiadam sie co dzisiaj zjadlam - kromka chleba z serem zoltym i pomidorem - petko kielbasy - kiwi - brezel - 2 trojkaty pizzy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz jestem :) Zuczek dobrze że mi przypomniałaś o herbatce :) ostatnio piję na przemian zieloną i czerwoną :) Ok a teraz spowiedź: -płatki z mlekiem -mała bułka z pastellą -kilka frytek -zupa pomidorowa -kanapka z pastellą {kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dhalii ❤️ a gdzie witaminki??? Ja jeszcze zapomnialam,ze zjadlam dzisiaj kisc winogrona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jakoś tak bez ;) I znowu normalnie łapię doła :( to szukanie nowej pracy stało się moją obsesją, cały czas tylko przeglądam gazety i internet, wysłyam cv, chodze na jakieś durne rozmowy :( ehh szkoda gadać Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️❤️❤️❤️❤️ wiem co czujesz,tylko sie prosze nie poddawaj,ja wierze ze na pewno cos fajnego znajdziesz :) Sciskam i caluje Cie mocno 👄👄👄 Dziewczynki ogladacie 39 i pol.U mnie leci to dzisiaj na itvn 2 odc. Ten pierwszy tak sobie mi sie podobal,zobacze moze mnie ten serial wkreci ale niestety to nie Magda M.No i nie ma przystojnego Malaszynskiego :D Za 10 min.sie zaczyna wiec uciekam,bo musze jeszcze nakarmic dziecko :) A i no milego weekendu!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajo
Ja oglądam ten serial. Mi się podoba. Może nie jest najlepszy ale fajny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam ten serial. Mi się podoba. Może nie jest najlepszy ale fajny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim 🌻 Ja już jestem na nogach, bo zapowiada się pracowity dzień... Miłego dnia 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :):):) Wczoraj obejrzalam ostatni raz ten 39 i pol. Tam sie nic nie dzieje :(:(:( szkoda bo lubie Widawska. Kochane ja juz po sniadanku,teraz zabieram sie za porzadki. Milej soboty 🌻 Dhalii ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie dzisiaj poprawiłam humor :) Byłam na zakupach i kupiłam sobie płaszczyk i buty :) 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wypasss Dhalii pokaz, pokaz :) wrzuc no jakas ladna fotke. ja dzis kupilam tylko../ krem do rak ;). Idę pucowac lazienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mnie też czeka dzisiaj łazienka... ale mi się tak nie chce :/ jak zrobie fotki to wrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dhalii ❤️ fajnie,ze Ci sie zakupy udaly.Jak tam humorek - lepiej juz? Ja mam zaraz obiad i uciekam z synkiem na spacer :) Jednak ta waniliowa czerwona byla lepsza od tej karmelowej.No coz nastepnym razem juz jej nie kupie. Jutro Margo 🌻 wraca!!! Milego popoludnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo MArgo :) ❤️ już się nie mogę doczekać, jak nas Margo postawi do pionu :)... spowiedź: jogurt z muesli grahamka z serem żołtym kawa chrupy ryż z kurzcakiem i chinszczyzna banan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka dziewczyny:) a pijecie do tego wode? cztalam o diecie cud Kay czytałyscie podobno tez tam chudną niezle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ❤️ gorzej bedzie jak Margo 🌻 sobie zaszalala na tych wczysach.Jutro nam sie wyspowiada ladnie,prawie z 2,5 tyg. Anula 🌻 Natka 🌻 co z Wami Dziewczynki!! Prosze mi sie tu meldowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyna 🌻 Ja jak jest w dzien cieplo to pije wode,a jak na dworze ziab to i sie nawet wody nie chce. Ale za to pije herbatki owocowe :) Emenems ❤️ Ty juz dzisiaj nic nie zjesz,ze juz sie wyspowiadalas nam co zjadlas??? Margo 🌻 bedzie miala troszke stronek do czytania :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczku❤️ mam taką nadzeję... anjwyżej wodę, albo herbatkę.. co do kawy przerzucilam sie na cappucino- bardziej kaloryczna, ale mniej szkodzi podobno:). ja muuuszę schudnac z brzuucha... juz nie mam sily. Nawet brzuszki nic nie daja :( :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) byłam sobie na placu troche pojeździć, bo niedługo mam egzamin na prawko... ;/ Zuczku humor mam dzisiaj dużo lepszy :) to chyba prz4ez te zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×