Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Hej :) Wczoraj nie miałam kiedy wejść na topic, bo cały dzień byłam poza domem, a jak wróciłam do domu to pałam na łóżko i zasnęłam o godz 20:30 chyba... masakra jakaś Zuczku ❤️ jutro idę do lekarza zdjąć szwy to zobacze jak to się goi al mam nadzieje, że dobrze :) JA też daje sobie te dwa świąteczne dni \"wolnego\" a później znowu będę się odchudzać :) Nie wiem jak Wam, ale mi ten post minął poprostu błyskawicznie, dopiero co zaczynałyśmy, a tu już święta :) Miłego Dnia 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku❤️ ja wczoraj miałam taki dzień ;) i dlatego też poszłam spać tak wcześnie :) Kurcze ale mi się niechcve dzisiaj nic robić, a juz w szczególności siedziec w pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku❤️ ja wczoraj miałam taki dzień ;) i dlatego też poszłam spać tak wcześnie :) Kurcze ale mi się niechcve dzisiaj nic robić, a juz w szczególności siedziec w pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku❤️ ja wczoraj miałam taki dzień ;) i dlatego też poszłam spać tak wcześnie :) Kurcze ale mi się niechcve dzisiaj nic robić, a juz w szczególności siedziec w pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌼 Ja już po pracy... Pogoda jest straszna, pada deszcze ze śniegiem i strasznie wieje wiatr. W ogóle nie czuć, że to Święta Wielkanocne. Ja zaraz wypiję sobie kawkę i zjem 2 kosteczko gorzkiej czekolady. No muszę coś zjeść do kawusi, bo nie dam rady inaczej :P Jestem przeziębiona i nic mi się nie chce. Emenemsiku wracaj do nas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzien 45 :) Chyba ktos tu ma dzisiaj URODZINKI ? KOCHANA DHALII ❤️❤️❤️ najserdeczniejsze zyczenia duuuuuzo zdrowka,usmiechu,slonca,milosci oraz spelnienia najskrytszych marzen... Zuczek Dla Ciebie ode mnie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci baaardzo Zuczku, że pamiętałaś ❤️❤️❤️ Jestem mile zaskoczona :) Byłam rano u lekarza i niestety szwy jeszcze tydzień będą ze mną :( Ehh trudno.. Zycze Wszystkim miłego dnia 🌻 Zuczek ❤️❤️❤️👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka dziewczyny jak tam przygotowania do świąt:)u mnie po pogodzie to przypomina to święta bożego narodzenia.. no ale cóź:) teraz najtrudniej bez słodyczy wczoraj bylam na zakupach babeczki kupilam same słodkości mm.. ale zaczekamy i postanowilam ze w święta bede umiarkowanie jadlo wszystkiego po troszku:) a teraz jeszcze postanowilam nauczyc sie szpagata eh troche mi to zajmie alee spróbuje pozddro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Dhalii nie wiedziałam. Wszystkiego najlepszego :* dużo zdrowia szczęścia i wszystkiego co sobie zamażysz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Cieplych,zdrowych i spokojnych Swiat Wielkanocnych,smacznego jajka i mokrego Dyngusa :) U mnie przed chwilka grad padal :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaPPP
Witam Was moje kochane dziewczynki!!! ale się za Wami stęskniłam :) mam Wam tyle do powiedzenia że nie wiem od czego zacząć... pamietacie mnie jeszcze w ogóle? :D a więc tak, przepraszam że tak bez pożegnania ale myślałam że jak wróce ze szkoły to jeszcze będę mieć neta a jednak nie miałam :( :O dzieki Wam i tylko Wam przez te wszystkie dni nie tchnęłam naprawdę nic słodkiego!!!!!! jestem z siebie dumna :) wiedziałam przeciez że kiedys tu wrócę a jakbym miała się przyznać że coś zjadłam to chyba bym umarła hehe :) co do reszty to różnie to bywało, to choroba to stres przed próbna maturą i takie tam. Ale źle nie jest a na pewno nie gorzej niż było :) czuje że mnie troszkę ubyło. Kurczę naprawdę bez neta dałoby sie wytrzymać gdyby nie brak naszego topicu :( to było najgorsze... wszystko inne można znieśc. Co mnie jeszcze drażniło to że nie miałam dostepu do potzrebnych do szkoły rzeczy. Troche zeszlo z tym założeniem, oczywiście obiecywali że będzie wcześniej 😠 ale jestem ciekawa co tam u Was :) mówcie opowiadajcie błagam Was :):) a ja zaraz biorę się za czytanie co tu pisałyście beze mnie :) jak sobie coś jeszcze przypomnę to koniecznie zaraz piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaPPP
jeny ile stron napisałyście!!!! mam nadzieje że jesteśmy w komplecie :D:D: ale sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaPPP
mam zamiar przeczytac to wszystko ale chyba nie teraz :) wicei święta mam pełno roboty, zreszta pewnie wy tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No i się rozchorowałam :( leżę w wyrku... Wszystko boli, z nosa cieknie... Ehh! To chyba przez tą pogode, bo teraz dużo ludzi choruje. Całe szczęście jeść się nie chce, więc to jedyny plus. Dhalii ---> WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN! DUZO ZDRÓWKA I MIŁOŚCI, BO TO JEST NAJWAŻNIEJSZE... RESZTA ZAWSZE SIĘ JAKOŚ UŁOŻY... 🌼 ❤️ 👄 ... 100 LAT!!! Anula ---> fajnie, że juz jesteś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anulka 🌻 czemu jestes pomaranczowa??? Tesknilysmy za Toba :) Ciesze sie,ze nie skusilas sie na nic slodkiego. My jako tako tez sie trzymamy ;) Rozumiem,ze juz masz neta na stale i ze juz nas nie opuscisz :) Zycze milej lektury w nadrobieniu zaleglosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaPPP
oj tak tak :) neta mam na stałe i juz Was nigdy nie opuszcze :D aż do śmierci hehe :) nie skusiłam sie nie :) a wiecie, ostatnio przyhamowałam z jedzeniem w końcu tak naprawdę porządnie i ubyło 4 kg :) teraz żałuje że wcześniej sie tak nie zmobilizowałam... a co u Was to będę czytać czytać to się może dowiem hehe :) Margoleńka zdrowiej :* mnie tez coś chyba bierze ale dopiero zaczyna więc może się uchronię :) tez za wami tesknilam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę znowu zapomniałam o tym jednym P :) teraz będzie na czarno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula fajnie, że już jesteś :) Dziękuje Wam dziewczynki za Zyczonka ❤️ jesteście Kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale dzisiaj milczace bylyscie ;) Do jutra 🖐️🖐️ Dhalii ❤️ zostaly Ci jeszcze 2 godzinki URODZINEK! KOLOROWYCH SNOW 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej!! Dhalii ma dziś urodzinki ? :D Wszystkiego najlepszego kochana :):) moc buziaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh coś mi się spać nie chce;d nadrabiam zaległości :) w czytaniu jestem dopiero na 33 stronie... emenemsiku wysłalam Ci zaproszenie na nk :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! Ostatni dzien POSTU!!! Zycze milego malowania jajeczek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki :) Faktycznie to już dzisiaj ostatni dzień ;) Zamiast w domu coś sprzątać albo gotowac to ja w pracy;/ ehh.. Miłego dnia 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Ja musiałam wstać z wyrka, bo trzeba posprzątać w mieszkaniu... Nic mi się nie chce. Jakaś słaba jestem... Mam nadzieję, że u Was lepiej wyglądają przygotowania do Świąt :) WESOŁEGO ALLELUJA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×