Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

hej 🌻 Dzisiaj postaram sie zagladać na topic tak często jak będę dała radę, a teraz lecę się pakować :) Miłego dnia Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie :D ja tez bede zagladac w miare czesto, chco rodzinka ma byc wiec nie wiem jak to bedzie :) miłego dnbia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki :) A ja wlasnie z synkiem wrocilam ze spacerku.... U nas sliczna pogoda :) chyba nareszcie wiosna sie rozkrecila :D Anulka 🌻 sliczna fotka na n-klasie,i jeszcze fajniejszy komentarz Emenems❤️ hihihi Dhalii ❤️ buziaczki dla Ciebie:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczku u nas własnie pogoda nie bardzo.. niestety heh dziekuje za komentarzyki :) a emenems chyba nie wie ze to bylo w 2006 roku hihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie super focia Anula 🌻 Ja niestety wpadłam, żeby się z Wami pożegnać, bo za godzinę jade... Dopiero za tydzień w niedziele wrócę... Życzę Wam Dziewczynki... postępów w dietkowaniu :) Będę za Wami tęsknić ❤️ Do niedzieli 🌻 Zuczek❤️ Emenems❤️ Anula❤️ Margo❤️ Aleks❤️ i dla Wszystkich których pominęłam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Dziewczynki w końcu mamy wiosnę :) To dobrze i źle zarazem... Fajnie, bo jest ciepło, ale niestety juz musiałam schować do szafy długa kurtkę... Biore się za siebie, bo jak szłam dzisiaj przez miasto, to zastanawiałam się, co myślą ludzie idący za mna, którzy patrzą na mój wielki tyłek :O Muszę... Najzwyczajniej w świecie muszę zrzucić kilka kg! Dhalii 🌼 wracaj do nas szybciutko :) Dziewuszki pisać, pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dhalii my tez będziemy tesknic :)🌻 Margo, pomysl o tym że Ci \"inni\" tez nie zawsze wygladaja super ;) no ale nie ma co sie tym na sile pocieszac... ja tez musze cos z soba zrobic w koncu ;/ ale nie wiem jakos nie bardzo moge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;).. oj daaawno mnie nie bylo, dawno.. bo znow na nockę tyrałam i wczorajszy dzien prawie caly przespalam.. a dzis deszczi tez coś nie do zycia jestem, chyba bedzie kawka ;)... Anula🌼 zdjecie nieaktualne, mowisz? rozgrzeszona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak emenems :) Amen :D Twoja nieobecnosc takze usprawiedliwiona :) dziewczyny matura tuz tuz a mi sie uczyc nie chce!! ratunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć! Ja właśnie jem chleb z tuńczykiem :D U mnie nuuda.. a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka🌼moze to przez pogode? u mnie np. dzis deszcz i jakoś tak..szaro-buro... nawet wstawac mi się nie chcialo.. brrr zobaczysz za 2, 3 lata.. bedziesz się smiac z matury i calego tego szumu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewuszki 🌼 U mnie wiosna pełną gębą :P aż chce się żyć... Właśnie wróciłam z pracy i popijam kawkę... Anulka ❤️ matura to pikuś :) Emenemsik ma rację... Za jakis czas będziesz się smiała, że tak to przezywałaś. Wiem sama po sobie :) Zuczku ❤️ gdzie się chowasz? Kajol 🌼 czemu miałaś zły humorek? Emenemsiku ❤️ pracujesz tylko na nocne zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie taka sama pogoda... zimno i deszcz. moze dlatego. heh wiem sama po sobie jak zmieniłam zdanie po próbnej :) wiem ze tak bedzie ale i tak sie stresuje hehe no i mam wyrzuty ze marnuje czas a mimo to nie ucze sie :D człowiek jest jednak dziwnym stworzeniem... no a co tam u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo❤️ tylko na nocki i to też nieregularnie... widzialam sliczne buty i musze na nie uciułać :D :D :D...a poza tym 9 maja mam komers- musze zrzucić do tejk pory pare kg do tej spodnicyz wysokim stanem.. bo mamw planei wlasnie wystrzelić w czarnej spodnicy z wysokim stanem i czerwonym gorsecie ;)... anulka❤️ zobaczysz że tak wlasnie będzie. Moja siostra dzis miala testy gimnazjalne, tez tk przezywala i martwila sie ( tez pamietam ten stress i dreszczyk emocji ):D a wrocila oswiadczajac ze bylo banalne :D... widac my tak rodzinnie zdolne jestesmy ;)... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie nic nowego :( Emenemsiku ❤️ swietne te fotki na n-k,jak to zrobilas??? Zdolniacha z Ciebie.... Kochane sle Wam tysiace caluskow 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczku ❤️ już się martwilam o Ciebie...że przepadłaś jak kamień w wodę ( ewentualnie- śliwka w kompot :D).. dziękuję pięknie za komenta :) :*.. co do zdjęcia- ja się dopiero uczę obróbki zdjęć i rzeczy z Tym związanych, tak naprawdę- dopiero raczkuję... sciągnij sobie z internetu program- Picasa- tam jest funkcja tworzenia Kolaż(u/a). buzialki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe też pamietam testy gimnazjlane :D emenems, ekstra fotka :) tez mam ten program, fajny jest ale jednak photoshop jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam się, Margo ❤️:D :D :D... tak, tak- jestem zdana, dorabiam w telenowelach ;).. a praca na nocki w rzeszowskich hipermarketach- to tak w ramach roztrywki :D .. szukają mnie, bo obiecałam dziewczynie wysłać Magdę M. Pocztą Polską :D... taki ze mnie mały społecznik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki :) Wpadlam Was poczytac,oj widze ze ostatnio wagarujecie... Prosze nie olewac topicu... U mnie sliczna pogoda,wzielam sie za porzadki ogrodowe:P:P:P Buziaki dla kazdej z osobna 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja mam dziś urwanie głowy :) zero czasu dlatego wpadłam tylko sie zameldowac :D:D pozdrawiam, a i jutro jade do czestochowy i tez mnie nie bedzie :( więc do napisania hehe, buzioli i pozdrawiam cieplutko 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się melduję...;) nie wiem czemu al;e mam dziwne przeczucie,ze topik upadnie ( tfu, tfu, tfu)- odpukać :P:P:P wskakuję na rowerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczynki, ale gorąco... Uff... Właśnie wróciłam z zakupów i jestem padnieta. Ogólnie jestem zadowolona, bo kupiłam to, co chciałam :) Naprawdę ta poprawa pogody zmobilizowała mnie do podjęcia kolejnej juz walki z moja nadwagą :P Emenemsiku ❤️ topic nie padnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo❤️ co kupilas? ja też dziś bsuzowałam... Kupilam fioletowe buciki i obczailam kolejne 2 pary.. czuję,że nie zaznam spokoju poki ich nie kupię.. oszalalam... chyba znow zaczne ryzową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Emenemsiku ❤️ ja Ci tu zaraz dam,topic upada:P ze COOO!!!! Nie boj zaby,nie upadnie..... Margo 🌻 ciesze sie,ze zakupy sie Ci udaly. Ja tez dzisiaj z mezem bylam na zakupach,on kupil sobie buty,ale torebki mi nie chcial kupic(powiedzial,ze mam ich za duzo)troche jestem wsciekla 😠😠 na niego:P Milego wieczoru 🌻🖐️ Dhalii ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widze ze szalejecie po sklepach hehe :D ja tez jupilam bluzeczke- biala na zakonczenie roku i mature :) no nareszcie wiosenna piekna pogooda!! :D a wczoraj sie wymodlilam ze hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×