Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Anulka 🌻 najwazniejsze,ze masz juz to z glowy... Meldowac sie kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, świete słowa... :D matura za mną! cudownie to mówić :) teraz odpoczynek :) a potem tzreba sie martwic o reszte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ❤️ Ja nareszcie wróciłam ;) jednak nie ma to jak w domu :) na szkoleniu oczywiście o dietce nie było mowy :P ale od wczoraj ostro wziełam się za siebie :) A jak tam u Was Dziewczynki?? ❤️ dla Was Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dhalii :) no to fajnie :) ja tydzien temu zaczelam dietke ale teraz troszke znow odpuscilam, ale znow zaostrzam hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki! Nie pisałam, bo normalnie nie ma o czym :( Jeju w weekend jadłam jak słoń... Beznadzieja totalna 😭 Chyba trzeba mi dac porządnego kopa do d..., bo inaczej cienko to widzę. Pozdrówki! Dhali fajnie, że wróciłaś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo... chyba wszystkim nam pasowałby taki porządny kop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 🌻 ja jestem:) Cos dziewczynki ostatnio nie macie czasu... U mnie koniec z dietka - wstyd.Sama sobie sie dziwie jak ja w ten post tyle wytrzymalam bez slodkiego,teraz ledwo 2 dni. Chyba juz nigdy nie schudne:(:(:( Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczku zaden wstyd, jakby wszyscy mieli silna wile to po swiecie same patyki by chodzily. nie tylko Ty masz taki problem.. ja jeszcze moze ze slodyczami nie mam problemu, tzn jem codziennie cos slodkiego ale wiem ze u mnie to bez znaczenia. przez caly post ani deka i nic nie schudlam wiec wiem ze to nie w tym przyczyna. po prostu musze zarcie ograniczyc, staram sie ale nie jest idealnie.. 3 maj sie i nie poddawaj :) trzeba probowac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku ❤️ ja zmieniłam taktykę, to znaczy jeśli chodzi o słodycze, bo od tego ciągłego odmawiania ich sobie to nic dobrego nie wyszło, bo jak się do nich w końcu dobrałam to efekt był gorszy niż przed tym ich nie jedzeniem. Postanowiłam, że jak będę miała ochotę na coś słodkiego to będę to jadła (oczywiście w granicach rozsądku :) no i trochę mniej jem i codziennie robie sobie tak średnio po 70 brzuszków, i jak na razie idzie mi całkiem całkiem, co prawda nie ważyłam się ale powolutku coś tam zaczyna się dziać :P Dziewczynki nie zrażajcie się :) i próbujcie dalej :) Buziak dla Was 👄 Anulka❤️ pisałabym częsciej, ale teraz nie mam na to czasu, bo sesja zbliża sie wielkimi krokami :/ Obiecuję, że jak tylko będe iała więcej czasu będę się odzywać częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dzis caly dzien poza domem :) co tam u Was ? :) dhalii rozumiemy brak czasu, jak bedziesz miala go wiecej to pisz, czekamy :D buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i całakowicie sie zgadzam z Twoja taktyka dotyczaca słodyczy hehe :) pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wpadlam tylko sie przywitac 🖐️ Zaraz wybywam do ogrodu na plewienie:P uwielbiam to:P Przy okazj napisze jeszcze,ze boli mnie gardlo i sie smarkam:P Milej soboty moje Kochane ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Zuczczku to fajnie jak lubisz :) pogoda chyba ciut lepsza, przynajmiej u mnie. miłej soboty, pozdrowionka! :) bede tu zagladac dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale tu pustki no ja nie moge.. a ja wlasnie po pysznym obiadku :P i odpoczynek hehe :) miłej niedzieli i odezwijcie sie czasem plisss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anulka 🌻 widze,ze tylko nam zalezy na utrzymaniu topicu..... Emenemsiku ❤️ sliczna fotka na n-k... Jaka Ty laska jestes:) buziak dla Ciebie i odzywaj mi sie tu czesciej 👄 Dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Zuczczku na to wygląda, ale strasznie zapracowane te nasze dziewczyny. zgadzam sie co do zdjecia emenemsika :D super laska ;) Ty tez Zuczczku niedawno dodalas sliczne zdjecia synka, jaki on uroczy ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 🌻 wiem,ze to nie jest juz to samo co bylo na starcie topicu,ale szkoda by bylo nic nie pisac... Do spisania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda szkoda :( takich dziewuch to ja na zadnym topicu nie widzialam :) 👄❤️ dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczynki ja dopiero wróciłam ze Sz-na. Jestem padnieta. Całe szczęście teraz 2 tygodnie odpoczynku. Niestety na następnym zjeździe mam aż 4 egzaminy, więc nie będę miała czasu w ogóle udzielać się na topiku :( Ide teraz coś zjeść, a zaraz TzG finał. Miłego wieczoru Kochane moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) uff męczacy dzien dzis mam a zaraz sasiadką na biegi hehe :D xD może cos z tego bedzie ;) miłego wieczorku, buzia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Dlugo mnie nie bylo...imprezy pomaturalne etc :) i jak tam dietki Wam ida moje kochane ? a ja mam dola i wcinam wszystko co sie rusza ;P Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) jest i Aleks :) no moja dietka to tak sreednio, nie najgorzej ale do idealu brakuje dużo heh. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Ja się na temat swojej dietki lepiej nie wypowiadam :O Jest gorzej niż źle... Duzo nauki, stresu no i wszystko zajadam. Beznadziejna sprawa! Co tam u Was Dziewuszki? Emenems odezwij sie! Zuczku Ty też! Dhalii chyba znowu na jakimś kursie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam dzisiaj u kolezanki. Ona wie, ze staram sie utrzymac wage po dietkowaniu. Powiedziala, ze dlatego kupila bita smietane light....o ile taka ogolem moze byc light:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margp [kwiat[ Aleksandrowa hehe no właśnie ciekawa jestem tego light.. :) ja pije sobie lifta, w szklance tylko 1 kcal :D ciekawe czy to coś zmienia w ogole.. odezwe sie po poludniu raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki co z Wami sie dzieje? :( Żadna nie pisze... Smutno tak jakoś bez topicku prawda? U mnie porażka na całej linni :O Dużo nauki, duzo stresu i ... duzo jedzenia niestety Chciałabym zeby były wakacje i odpoczynek od studiów. Ehh... w sumie mam jeszcze tylko 2 zjazdy, ale aż 8 egzaminów :O Pozdrawiam gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×