Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Byłam dziś u lekarza. Mam zapalenie migdałków. :/ nie wytrzymuje sama ze sobą. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Dzisiaj jeszcze szaleję :) ale od jutra stopniowo przygotowuję się do dietki :) Macie jakieś pomysły?? aj aj już nie mogę się doczekać :) tak się za Wami stęskniłam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Kajolku wracaj do zdrowia szybciutko!! Dhali podoba mi sie twoj entuzjazm, ja juz nie moglam sie doczekac tego 01.01 i od dwoch dni nie wcinam slodyczy:) A co do pomyslow to nie mam nic konkretnego ale u mnie liczy sie przede wszystkim ruch i zdrowy rozsadek. Wiesz, juz bardzo dlugo sie zdrowo odzywiam ale i zjem czasem malego kebeba czy kawal pizzy i tragedii nie ma. Jem tez smazone ale nie za czesto:) Wszystko z umiarem jest dla ludzi ale i tak jestem zwolenniczka zdrowego trybu zycia i jedzonka:) Sarenko, Margo, Emenems, Anula, Aleks, Zuczek was tez pozdrawiam goraco- mam nadzieje ze nikogo nie pominelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sylwestra nie świętuje, bo jestem na antybiotykach. Z resztą jak mówię to mnie boli, jak jem to tym bardziej, więc żołądek to mi się skurczył do wielkości orzecha. Dziś zjadłam pół malutkiej kromki ciemnego chleba. A zawsze to jest minimum 2 kanapki i to złożone. I tak od piątku. Na wszystkie wołania \"Chcesz coś zjeść\" albo \"zjedz coś\", chowam się pod kołdre i mówię nie. ale tak naprawde zjadłabym całe jedzenie co jest w kuchni. Odwadniam się powoli...praktycznie już się odwodniłam. Wczoraj miałam dziwną sytuację. Poszłam pozałatwiać kilka spraw: pójść do banku, do malutkiego osiedlowego sklepu sporzywczego, i apteki. wszystko się mieści w małym pawilonie bardzo blisko mojego domu, 3 min drogi. Zaczeło mi się strasznie słabo robić, cała drętwiałam i miałam wrażenie, że zemdleje jak nie usiąde. I nie wiem co to mogło być. Nic ciężkiego nie drzwigałam, i długiej drogi nie pokonałam, więc zmęczenie odpada. Miała tak któraś z Was? A ja mam swój plan na 1.01.09 oraz dni dalsze: jeść zdrowiej, ale w tych samych ilościach, żyć zdrowiej czyli biegać i takie tam, być szczęśliwszą (czyt. inną). Powodzenia dziewczyny. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Kajol wspólczuje... miałam raz angine, chorowałam 2 tygodnie i to przed pólmetkiem ( poszłam ale jeszcze na lekac, zero picia :( :P ) na dodatek mialam na wardze jedna wielka rane od tej anginy a co najlepsze opryszczki na wardze nigdy w zyciu nie mialam poza \"tym czyms \" wtedy. Poszłam ze strupkiem na pół wargi :) do dzis mam blizne po tym... Przez te 2 tygodnie tez prawie nic nie jadłam bo nie mogłam, piłam tylko kubusia, jadłam płatki z mlekiem oczywiscie takie mega namoczone i gotowanego kalafiora. Na półmetku tez malo co zjadłam bo wszytsko mnie drapało w gardło... takze wiem przez co przechodzisz.. :( niestety nie wiem czym mogło byc spowodowane to zasłabnięcie... no kochane jutro ostatni dzin wyzerki :d gdzie swietujecie? bo ja to tak mało co, ja mój chłopak jego kuzynka która przyjechala na swieta z Anglii i kolezanka. No ale zawsze to coś :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kajolku to nie dobrze, że Cię tak trzyma :/ Zdrowiej szybciutko 🌻 Mój Sylwester zapowiada się niesamowicie ... bo muszę być do 17 w pracy :(:(:( a później tylko z chłopakiem ze znajomymi posiedzimy. Więc planów za dużych nie mam ale za to od Nowego Roku mam wielkie plany, oczywiście z dietką na czele :):):) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Hej;) No to widze ze sie wszystkie piszemy na nowa dietke z pelnymi akumulatorami energii :) Super...w grupie na pewno nam sie uda, no bo komu mialoby sie udac jak nie NAM ;) Zycze hucznego, szampanskiego Sylwestra !!! Wszystkiego naj...naj...w Nowym Roku !!! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Anula i Dhalii.. Przychodzi do mnie przyjaciółka i robimy babski wieczorek :D Ale ona bierze leki na choroby przewlekłe więc ona też nie będzie pić... nie będę sama. ,-) Szczęśliwego nowego roku kochane :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) Jutro nasz wielki dzien- ktopry to już z kolei?;) mam nadzieję,że tym razem nie upadnę...Agit🌼 gratuluję wytrwałości, silnej woli i samozaparcia w zdrowym odzywianiu...U mnie neistety w kuchni kroluje mama, ktora tez stara sie prowadzic zdrowe zywienie, niemniej jednak czasami zdarza sie schabowy(ble!) na obiad... Kajol🌼 trzymaj się i nie daj chorobsku! i milego swietowania z kolezankami :).p.s- u mnie chyba też tylko skromne babskie party... Dhalii❤️ i Tobie milego wieczorku.. a coz to za praca zeby do 17 az tyrac i to w Sylwestra?... sciskam wszystkie razem i kazda z osobna :) Anulka :* ZUczczuś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh i specjalne pozdro dla Sarenki🌼 kktóra jak widzę rozgośicla się u nas na dobre :). pozdrawiam ciepło i macham łapką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki:) Moj maraton w pracy sie skonczyl. Emenemsiku ❤️ ja to nawet w Wigilie pracowalam.Tak mi bylo przykro,ze powiedzialam nigdy wiecej w taki dzien tyrac. Kochane ja tez sie pisze z dietka od jutra. Ja na Sylwka chyba pojde do znajomych,pisze chyba bo co pol godziny z mezem zmieniamy zdanie.Raz sie nam chce isc a raz nie.Wiec nie wiem co ostatecznie zadecydujemy.Ciulowo troche,bo ja jutro na 13-ta do pracy i do 24h. Zycze Wam wszystkiego naj... W NOWYM ROKU!!!!!! Dhalii ❤️ ciesze sie,ze do nas wrocilas:):) Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Wspanialej nocy i szczesliwego Nowego Roku. Widze ze kazdy z nas bedzie sie bawil, nie wazne czy to mniejsze czy wieksze przyjecie byle by bylo milo. Kajllku jeszcze raz zdrowka zycze, wszystkim wytrwalosci i szczescia. Emenemsiku buzka:) Zuczku ja tez pracuje, jutro ide na 9ta rano i tak do 9tej do piatku...masakra cale 24godzinki. Ale bawmy sie kochane a od Nowego Roku ruszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Ja niedawno z pracy wróciłam :( normalnie myślałam,że dzisiaj stamtąd nie wyjdę :/ masakra jakaś... ale zmieniając temat ;) Na ten Nowy Rok, życzę Wam Dziewczynki Moje Drogie może to troszkę \"oklepane\" ale dużo zdrówka, bo w tym roku przekonałam się jakie ono jest ważne, wytrwałości w swoich postanowieniach oraz żeby Wam się spełniła chociaż część waszych marzeń ❤️ No to do jutra,a raczej do spisania za rok :) Udanego Sylwestra :):):) Dla Was moje Kochane ❤️ 🌻 👄 za to że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w tym Nowym Roku 🌻 Pobudka, wstawać zaczynamy dietkować :):):) ale tym razem musi nam się udać :):):P Piszcie Kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)! JAk sie dziewuszki trzymają? chrapka na słodkośc chwilowo zabita pomarańczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Witam w Nowym Roku !!! :) Wielki buziol dla Was na powitanie :) Emenems, dzieki wielkie za to specjalne pozdrowienie 🌻 bardzo mi sie miło zrobiło :) pozdrowionka dla Was wszystkich kochane...jakoś tu u Was jest tak...no nie wiem...życzliwie, od samego początku kiedy sie dołączyłam i te życzenia ktore sobie na wzajem składałysmy rozbroiły mnie do reszty i jak Kajolek troszke sie wzruszyłam...:) Ale nie bedziemy sie rozklejać...;) bo trzeba sie brać ostro do roboty !!! Dietka rusza od dzis, obiecałam sobie pijąc szampana o północy ze tym razem sie uda i po prostu musi !!! W domu nadal pełno ciast i jedzonka, ale szczerze mowiąc małą mam na nie ochote bo jestem na delikatnym kacyku ;) czyli dobrze sie zaczyna ;) Powodzenia w dietkowaniu i we wszystkich zamierzeniach jakie przed soba postawicie Dziewczynki w 2009 i oby kazdy nadchodzący rok był lepszy od poprzedniego :) Kajolek, wracaj nam do zdrowia 🌻 A i jeszcze jedno...moglabym wiedziec ile macie lat, to tak na marginesie...:)z czystej ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) nie zdążyłam wczesniej ale zycze Wam wszytskiego naj w Nowym Roku ❤️ fajnie tu u nas :D i jak to mówi Sarenka jest tu super atmosferka, zreszta zawsze była i jeszcze nie spotkałam na kafe tak fajnych dziewuch w jednym miejscu :D ja się przyznam ze dzis to jest strasznie :(:( mega kacor!! :P oj zaszalalo sie.... po południu juz czulam sie ok, zjadłam schabowego z chlebem ale go zwróciłam :D:P także jak na razie dziś pusty żołądek. Ale może coś zjem na wieczor... w takim tempie to by sie chudło... hehe :) widze ze sie twardo trzymacie, i bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i mam 20 lat :) tzn rocznikowo bo jestem z 89 :) ale urodzinki dopiero w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tylko u mnie wyjatkowow \'suche\' świętowanie ;)... Pierwszy dzień with no sugar za nami :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Witam:) Czyli wygląa na to ze jestem jedyna "starą dupą" na tym topicu ;) Anula, tez byłam na małym kacyku wczoraj, fajnie tak jak sie na jedzenie patrzec nie moze...rzadko mi sie to zdarza;) Emenemsik, co do ziółek...nie probowalam, ale ktoś u mnie w rodzince stosował ziólka odchudzające ojców jakichśtam...i powiem Ci ze miała przesrane....dosłownie ;) cały dzien w toalecie...nie polecam ;) A gdzie sie Agita podziewa? ;) zabalowałas...? Pozdrowionka dla reszty dietowiczek 🌻 pa;) Dzisiaj drugi dzien with no sugar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w Nowym Roku:):) Ja wczoraj pracowalam 11 godzin i przed saba mialam wystawione ciacha i dobre cukierki dla klientow,ale ja sie nie skusilam,bo sobie o Was myslalam.Wstyd by mi bylo,ze w pierwszym dniu poleglam:P Kochane trzymamy sie dietki. Sarenko 🌻 chyba ja jestem najstarsza na tym topicu - mi juz 30-stka stuknela:P Buziaki i Milego dzionka 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) emenemsiku, niestety ja nie slyszalam nawet o takich. Tam pisze ze to jakas apteka wiec chyba szkodliwe to nie jest a nawet moze zdrowotne? :) a wiadomo, ze kazda osoba moze roznie reagowac :) oj Sarenko nie wiem czy tak fajnie... :) ja potem zjadlam jeszcze kromeczke i ciut salatki :) dziś tez 2 kromki chleba z szynka i zaczelam obiad ale mi nie smakowali nie dokonczylam - ledwo zaczelam :) cześć Zuczczku :) ja od razu mówie ze nie wyrzekam sie słodyczy za wszelka cene :) za wszelka cene to ja chce cos zrzucic! :) pozdrawiam i relacjonujcie co tam u Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad kupnem tych ziółek- bo wydaje mi się,że jak pisała Anulka szkodlaiwe być nie powinny, a poza tym czytalam na ktoryms z topików, że faktycznie pomagają... Przydałoby się jakieś wsparcie :D... Sarenka🌼 sadzac po nicku 25 Ci stuknela? podobno to jedne z lepszych lat :) Zuczczus❤️ kochana...30- ale piekny Synus, pewnie równie apetyczny mąż.. zazdroszczę:).No i wtym wieku podobno kobieta jest najbardziej pociągająca -co pewnie wyniak z samoświadomości :D..Sam Sex z Ciebie, moja droga :D. jestem dumna z Ciebie i z tego \'nie\' dla cukiereczków :D... Anulka❤️ przypomnial mi się dziś polecany wielkorotnie- a faktycznie rewelacyjny jogurt biszkoptowy :D...Poki co umilam sobie zycie rodzynkami> to nie grzech ?;) Gdzie Agitka 🌼 i Dhalii❤️?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 I już drugi dzień naszej dietki mija :) Emenemsiku ❤️ nie słyszałam niestety o tych ziółkach :/ Ja teraz na zielonej i czerwone herbatce \"lecę\" no i czasem pokrzywowa ;) Zuczuś ❤️ brawo :) jestem z Ciebie dumna 🌻 Piszcie Dziewczynki 🌻 Aha Emenemsiku, bo nie wiem czy nie przegapiłam jakiegoś wpisu jak Twoje prawko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sobie postanowiłam ze bede pic codziennie pokrzywowa i ze skrzypu bo troszke ostatnio sie z tym zaniedbałam :) zjadłam kolacyjkę a potem to juz chyba nic bo mam duuzo nauki i nie mam czasu :) chociaz jeszcze moge zglodniec to cos sie przekąsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii❤️ kochana nie przegapiłaś :D.. było już/dopiero 2 podejścia.. Pierwszym razem poleglam na testach- totalnym kretynizmem z mojej strony bylo liczenie,ze moze akurat sie uda :P . drugim razem poleglam natomiast na rondzie no i na przejechaniu linii ciaglej.. oj jeszcze sporo wody chyba uplynie nim zdobete upragniony dokument :D... Jak sie leci na na zielonej i zcerwonej? moja znajoma schudla bardzo pijac zielona, co bylo dla mnie dosc sporym szokiem, bo slyszalam,ze czerwona \'spala\" Anulka[ serce] ja tez regularnie pije pokrzywę:). DO skrzypu nie mogę się przemoc.A pokrzywka swietnie- naprawdę, jak nic innego, dziala na moje pazurki :), przestalys ie rozdwajac i w ogole ladnie rosną. Kiedyw spomagalam je kompielami w olejkach rosly tak bardzo,ze znajomi pytali, czy mam tipsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×