Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Hej kochane Jak milo ze pamietacie o mnie:) Pracowalam 24godziny i dzis dopiero wrocilam. Jestem padnieta ale trzymam sie bez tych slodkosci! Fajnie tak razem trwac w postanowieniu, zawsze to latwiej... Przeczytalam wszystkie posty ale wybaczcie bo dopiero jutro sie rozpisze, teraz oczka same sie zamykaja... Wytrwalosci i do juterka.. kurcze jestem z Was dumna ze tak sie trzymacie:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Agitka 🌻 przeczytalas wszystkie posty? Oj kochana to szacuneczek:)Fajnie,ze sie u nas zadomowilas.Ja czasami tez pisalam na innych topicach,ale na nowe to prawie nikt uwagi nie zwracal. Emenemsiku ❤️ ale sie usmialam z Twojego posta:D:D:D No i powiem Wam dziewuszki,ze to prawda,ze najlepiej sex smakuje po 30-stce.Kochane jeszcze wszystko przed Wami.A jesli chodzi o prawko no w tym roku napewno zdasz:D Gdzie Margo:) sie podziewa??? Buziaki 👄 i do spisania:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, żyję, ale się nie udzielam, bo nic ciekawego nie ma do napisania :P tzn z postanowieniem jako tako, ale całkowicie wszystkiego sobie nie domawiam, bo mam okres no i jestem u swojego Lubego, więc z dietką krucho... Wczoraj byłam 3 godziny na basenie, to może udało się troszkę spalić :) Pozdrówki... Jak będę w lepszej dyspozycji, to się odezwę... Buziaki dla Was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Witam;) Widzę, ze sie wszystkie trzymamy postanowienia :) kurcze, az mnie samą dziwi ze sie zawzięłam i twardo jem regularne posiłki...dzisiaj trzeci dzionek!!! A początek zawsze najgorszy, wiec teraz moze byc juz tylko lepiej :) Jestem tak zawalona pracami ktore musze zrobić na polowę stycznia, ze praktycznie nie odchodze od komputera, głowa mi juz pęka od gapienia sie w ekran....ale najważniejsze ze trwam w postanowieniu :) Pozdrowionka dla Was wszystkich kochane: Agita Zuczczek Anula Kajolek Margo Dhalii Emenems mam nadzieje ze nikogo nie pominęłam 🌻 i dziekuje za odpowiedz na pytanko o wiek...Zuczczek, Ty nadal masz na co czekac...według badań kobiety odczuwają najwieksza przyjemność z sexu po 35 roku zycia!!! :) Wszystko przed nami !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdeczniutko. I jak tam dietkowaniem, mysle ze pewnie jakos sie trzymacie! Ja nie dietkuje ale slodyczom mowie NIE! Margo 3 godzinki na basenie?! Pelen szacuneczek i cale szczescie ze sie nie rozpuscilas:) Baw sie dobrze u ukochanego ale nie zapomnij o nas... Zuczku masz racje z tymi nowymi osobami na topikach..ale tu jest inaczej i dlatego z przyjemnoscia bede z Wami:) Naprawde atmosfera jaka tworza wszystki tu obecne jest przemila. Emenemsiku trzymam kciuki za prawko i na pewno zdasz wiec uszy do gory! Anula idac twomi sladami tez chyba sie skusze na te herbatki...mniami. Dhali, halllo co tam u Ciebie??? Sarenko ja 10.01 koncze 28 wiosen i juz niedlugo przekonam sie o tym seksie po 30stce co tak Zuczek zachwala:) Dobra juz koncze:) Jeszcze chwile odpoczne po obiadku i uciekam na silownie troche sie popocic. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Ja dopiero z pracy wróciłam, jestem taka padnięta, że szok :/ Ale dalej się ostro trzymam ;) Chociaż wszyscy kuszą ;) Wczoraj niestety już nie dałam rady wejść na internet, bo mam nawo komputer i trochę trwało zanim się wszystko zainstalowało ;) Al jestem z Nas wszystkich dumna, że mamy takie zacięcie do tej dietki :) u mnie pełna mobilizacja ;) Zuczek❤️ Emenems ❤️ Anulka ❤️ Margo ❤️ Agita ❤️ Sarenka ❤️ Kajol ❤️ gdzie się podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Witam ;) Pytanko do Emenemsika, w jakich olejkach kąpałaś te swoje pazurki i jak czesto, bo biore co prawda tabletki ze skrzypem polnym, ale chcialam je troszkę wspomoc... Widze ze wszystkie dalej sie trzymamy:) Wprost nie moge uwierzyc...wczoraj przyszli znajomi, na stole pełno ciasta i innych rzeczy do chrupania, lody, a dzisiaj kilkukrotne pytania o to czy bedę jadła pizzę...a ja nic! Silna wola jak nigdy! :) Oby tak dalej ! Jestem z Was i z siebie baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie I jak kobietki wam idzie??? Co ja wczoraj za numer wywinelam to nie moge do dzis uwierzyc... Otoz nie jestem na zadnej diecie jak juz wspominalam tylko nie jem slodyczy a wczoraj to... wlasnie, nigdy nie jem na noc a wczoraj dorwalam sie do suszonych moreli o 22giej i wtracilam cala paczke!!! nie bylo by to takie zle gdyby ta paczka byla normalna! A ona miala 250g!!!!! Jak mnie brzusio bolal w nocy i z rana to masakra!!! mam za swoje! Tak mi wstyd... Emenemsiku tez mnie interesuja te olejki na pazurki, napisz cos o nich prosze. Buziaki dla wszystkich i co do mojego przewinienia to prosze o łagodny wymiar kary... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Hej;) Oj Agitko, Agitko...;)...i co my mamy teraz z Tobą zrobić ...? Zartuje oczywiście...kara bedzie jak najbardziej łagodna, po prostu pójdziesz sobie na siłownie jak zwykle zresztą i bedzie ok :) W sumie to mi Cie troszkę szkoda, ze te morele sie na Tobie zemściły...a to paskudy!!! ;) Co do mnie to idzie bardzo dobrze :) zapomniałam Wam powiedzieć, ze oprócz słodyczy porzucam tez nałóg picia kawy...od 01/01 wypiłm dopiero jedna - dzisiaj...:) Pozdrawiam Trzymajcie sie dzielnie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was bardzo :) ja wróciłam ze zjazdu i melduje ze na razie jest ok :) na zjezdzie zawsze jem bardzo mało a dziś zaczełam od musli z jogurtem więc tez ok :) przy okazji pochwale sie Wam ze jestem po pierwszym zaliczeniu.. i poszło dobrze :) ale to było najłatwiejsze, reszta dopiero przede mną... :( póki emenemsik nie odpisze to ja odpowiem bo pazurkami sie bardzi interesuje :):) dobrze jest \"kąpać\" paluszki w podgrzanej oliwie z oliwek z cytryna , tzn moczyć pazurki w niej. Może być to zwykły olej tez. Ja osobiscie stosuje od wrzesnia odżywkę SH i codziennie wcieram w skórki olejek rycynowy i witamine A + E w kapsułkach ( to tez taka tlusta maź ) i powiem ze pazurki rosna bardzo dobrze :) a jakby ktos wcierał to w całe pazurki a nie tylko w skórki to jzu w goóle super. Ale ja bez malowania i zdobienia pazurków życ nie umiem to wcieram tylko w skórki. I powiem Wam ze na mnie zadne tabletki witamonowe nie działalay.... Sarenko my również jestesmy z Ciebie dumne :) i powodzenia w walce z kawą :) Agita, nie no morele to nie taka zbrodnia znów ;) najgorsze ze na noc i dlatego brzusio bolał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dziewuszki.. mam nadzieje,ze to co teraz napisze uda się w koncu dodac i nie zostanie\'zjedzone\' przez przestrzen wirtualna.. ja tez sie trzymam nawet- z niejedzeniem slodyczy :).. Agitkę rozgrzeszam, bo suszone owoce to przeciez nie slodycz sensu stricte ;).. sama umilam sobie zycie cytrusami i rodzynkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! udalo sie! Hip hip hurra :) Już chyba 3 razy pisalam o moich doswiadczenaich pazurkowych :) Teraz mysle,że w sumie z Anulką ❤️ postepujemy podobnie. Moje pazurki od zawsze byly problematyczne i choc twarde rozdwajaly sie niemilosiernie... Probowalm wielu prepatratow, skrzypow , skrzypowity, belisse i jak pisze Anulka, nic nie pomagalo...Nawte dermatolog byl bezradny. Swietnie dzialala natomiast wlasnie podgrzewana oliwa z skiem z cytryny i kompiele po kilka minut calych lapek... CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompiele kompielami i choc rewelacyjnie na łapki robią jako ze jestem leniuchem z natury postranowilam kupic olejek do pazutrkow- dostalam SImple beauty( wiem, wiem, tanie i z pozotru badziewne) a jednak okazal sie naprawdę dobry. Nakladam na pazurki, po kilku min wcieram pozostalosc, pozniej nakladam gruba warstewe maseczki oliwkowej -Ziai albo maske Piaski Arizony z Avonu :) i rekawiczki. Co ejszcez.. polecam Capivit a+e no i opczywiście herbatki z pokrzywy ! w rossmanie dostalam ostatnio Tęczowy oeljek do paznocki i choc uzywalam zaledwie kilka razy jestem zadowolona :). ANulka- na mnie SH nie dzialala.. kupilam taką jasnofioletowa odzyweczke w lakierze -za 4 dyszki i okazala sie do chrzanu :|... Anulka❤️ gratuluję zaliczen :) a ogolnie jak atmosfera WSIIzu?:) jak Ci sie pdooba proces studiowania:)? ściskam mocno :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja równiez polecam własnie wcieranie w pazurki różnych specyfików :) dawniej miałam dłuugie pazury, potem długo krótkie, nie robiłam z nimi nic, łamały sie i rozdwajały. A od września zapragnełam długich i takie mam - wszyscy pytaja czy to tipsy, moze tez dlatego ze ja zawsze mam paznokcie pomalowane ( wzorki, cyrkonie itp ) a co do studiowania to na razie ok :) juz sie troche przyzwyczaiłam i łapie o co lata :D Wsiz ja Wsiz, zawsze coś tam wkurza obojetnie w jakiej sie jest szkole/uczelni itd. Ale nie narzekam :) Ludzie są FANTASTYCZNI :):) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ten tęczowy olejek to Wibo? czytałam ze te odzywki sa bardzo dobre :) ja niestety nigdzie ich nie widzialam wiec nie mam okazji sprobowac :( ja mam złota SH kupiona na allegro za 17 zl :) maluje raz na około tydzien(czasem rzadziej) tylko wtedy jak zmywam paznokcie i maluje od nowa. Do tego olejki i póki co - odpukać rosną :) no to papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ememensiku, Anulku dzieki za pazurkowe rady. Wyprobuje i dam znac jak na mnie dzialaja. Sarenko, dziewczyny dziekuje za rozgrzeszenie:) i juz jestem grzeczna:) Zadnych zakazanych slodyczy nie wcinam i szczerze to nawet juz nie mam na nie ochoty, juz tak nie kusza! Niestety dzisiaj z siolownia nie wyszlo bo po pracy jechalam kupic farby i dopiero wrocilam...achhhh jutro pojde pocwiczyc:) pozdrawiam Anulka a co studiujesz?? i co to za skrot bo chyba ememensik wie o co chodzi a ja tak nie bardzo:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka❤️ tak tęczowy olejek-produkowany przez WIbo.. Ja widziałam tą seri.ę tylkow Rossmanie.. ale nie wiem, możliwe,że w innych drogeriach też są. A Rossman w Rz-wie jest w dawnej GAlerii rzeszow- obecnie Agorze ;) i przy Stacji PKP ;) takze zagladnij Anulka :). A ta odzywka SH to jaka? zlota? diamentowa? moze jakis linczek? Agitka🌼ooo ..farby? a co malujesz? czyzbym jakis post przegapila? silownia-dobry pomysl! ja chyba po polrocznej przerwie zacznę aerobikować :)...WSIiZ- to nazwa rzeszowskiej uczelni prywatnej,na ktorej Anulka ( z tego co wiem) studiuje turystykę ;) . Agitko.. napisz co z tymi pazurkami jak już wyprobujesz naszych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agita nie ma za co :) tylko pamiętaj ze to wymaga troche czasu i systematycznosci tak troszke chociaż :) powiem Wam ze ja tez słodyczy nie jem chociaż sobie ich tak bezwzglednie nie zabraniam. Jedzenie tez w miare ok choc wczoraj bylo tak srednio... tak tak Wsiz to uczelnia i studiuje turystyke i rekreację :) emenemsiku ja mam Sally Hansen złotą :) http://allegro.pl/item522420174_nailgrowth_miracle_sally_hansen_zlota_odzywka_ss.html#gallery są w różnych cenach :) ehh zaglądnełabym ale ne mam kiedy żywcem. Jezdze z kolega autem wiec nie chodze po miescie, tym bardziej ze moj kierunek ma zajecia nie w rzeszowie a pobliskich miejsc. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane. Otoz wyprobuje z tymi kapielami pazurkow i lapek bo chociaz jakis slabych nie mam to przyda sie taka odzywcza kapiel calym dloniom:) emenemsiku robie remont calego mieszkana i dlatego tak buszuje po marketach...za 2 tygodnie chcialabym juz sie przeprowadzc. Anula, fajny kierunek studiow, pewnie ciekawych rzeczy sie mozna dowiedziec. Jak obiecalam wieczorkiem silownia i niestety znow market bo robotnicy dzwonili ze materialow trzeba dokupic:( buziole i do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Witam Dziewczynki ;) Dziekuje baaaaardzo za rady odnośnie pazurków, na pewno zastosuje i dam znac jak dzialaja :) Co do diety to idzie dobrze...jedyne na co narzekam to brzk ruchu, wczyraj obiecalam sobie ze poszaleje ze skakanka, ale dalej cale dnie spedzam na komputerze piszac prace, wiec wieczorem po prostu nie mam sily. Do slodyczy w ogóle mnie nie ciagnie, az dziw bierze, ze JA !!! nie mam ochoty na slodycze ;) Na dworze jest stanowczo za zimno i do tego zbliża sie sesja...:( Pozdrawiam Was bardzo gorąco w ten lodowaty dzionek :) PaPa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Miało być "brak ruchu" i "wczoraj"...wybaczcie ale juz mam mroczki przed oczami od gapienia sie w ekran Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka❤️ nie wiesz co tracisz ;)... kiedyś musimy sie na jakaś kaffcie wybrac czy cus :D ;) moze sie skusze na tą złotą Sally Hansen... Agitka 🌼 wytrwalosci w pielegnacji lapek i pazurkow życzę ;). troche wytrwalosci, systematycznosci i efekty powalą Cie ( i zanjomych)na kolana ;).. a o remontach cos wiem.. przed swietami wymalowalam cale pietro w domku :D Sarenka🌼 a co studiujesz, Sarenko? u mnie też urwanie głpwy..podwojna sesja sie zblzia, a jesczze wczesniej deszcz zaliczen.. Dzis obudzilam się i ze zdziwieniem stwierdzilam,ze to już koniec wakacji ;) Gorracy okres czas zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kierunek fajny.... gdyby nie te zaliczenia i egzaminy... ehh :( no tak emenemsiku :) na poczatku jezdzilam autobusem ale i wtedy nie mam czasu na nic bo zajecia od rana do wieczora :( a na kaffke to bym chciała sie z Wami wszystkimi spotkac... :D na raz :D na przykład na jakąś wielką wyzerke hehehhee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka❤️ wyzerke? czekoladowa?:D p.s. Nesquiki czekoladowe to nie slodycz?:P oj coś czuję,że bedzie kilka klapsow .. na gołą?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. musze ograniczyć te serduszka.. bo wieje tu zmianą orientacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Witam:) Emenemsik, studiuje turystyke i rekreacje, juz kiedys wspominalam i okazalo sie ze jest nas tu chyba 4 na tym samym kierunku ;) Faktycznie te serduszka zalatują troche jakąś niepwenością ;D Przyhamuj nieco...:))))) Anula, wyzerke ????!!!! uuuuuuuu, niegrzczna dziewczynka !!!! No chyba ze za miesiąc jak nam sie post skończy ;) ale na taką kafffke to bardzo chetnie...nooooooo pomijając fakt ze rzucam ;) U mnie dzisiaj bardzo grzeczniutko :) Pozdrawiam i ściskam moooooooooooocno...bez podtekstów Emenemsik ;) papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Mialo byc "niepewnością" sorki, nie wiem co mi sie dzisiaj dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×