Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sękata

Znalazłam coś takiego-poradźcie mi znów pliziok

Polecane posty

Gość Nela333
wiecie co dziewczyny???z jednego nie moge wyjsc z podziwu....sekata, laura,i tym podobne..jakie wy macie prace, ze caly czas siedzicie na kafe???zagladam tu dosc rzadko,ale jaki topik nie otworze to wy tam jestescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem nauczycielką i akurat mam ferie (małopolska :P ) jakieś pytania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela333
sekata..te ferie cos dlugo trwaja...a podzielna uwaga piszac non stop na kafe to ciekawe...a zreszta co mnie to obchodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to długo? 2 tygodnie :) poza tym biore slub więc chcę wiedziec co się dzieje? pracuję w domu na komputerze to i kukam co jakiś czas, a co, nie wolno? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pzoa tmy bez przesady - wcale nie dodaje swoich komentarzy doo każdego wątku...może akurat taki los że i Ty wchdozisz wtedy, co ja :P ale to już nie moja wina, niestety :P a pzoa tmy to kurcze chyba troche zazdrościsz, ze my z Laura i 'innymi temu podobnymi' możemy sobie tka często wchodzić a Ty nie :P (żartuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dziewczyno, co Ty mi tuz a wątki z października przysyłasz skoro ja i tka codziennie jestem tutaj? co to za szpiegowanie w ogole? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela333
ale sekata...ja nie mam nic przeciwko temu;) poprostu sie zastanawialam jak mozna tyle czasu spedzac na kafe:)) teraz juz wiem;) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela333
chcialam tylko udowodnic,ze ferie sa dlugie;)) nie, nie szpieguje cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale udowodnić że dokładnie co? weź przestan, bo to jednak JEST szpiegowanie! :P pzoa tym naparwde lubie to forum i przyznaję, że zaglądam tu szczerze, zwłaszcza na wątki, które mnie interesuja, to chyba nie tkai straszny grzech mieć troche wolnego i swój komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*że zaglądam tu często :P to wszytsko przez to SZPIEGOWANIE!!! :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę coś jeszcze dodac (co pewnie będzie odebrane jako swoiste NADUŻYCIE mojej obecności na tmy forum :P ) .... to wolałabym, aby komentarze dotyczyły bardziej sukienki, nad którą się zastanawiam czy kupić, a nie tego, czy mam ferie czy nie, ok? Dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela333
ok..komentarz do sukienki- tandetna i przedobrzona( ale to tylko moje zdanie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisalam ze ladna:D a poza tym pomaranczo sekata nie siedzi tu nie wiadomo ile, bo ma kilkaset postow, popatrz na mnie, mam duzo pracy a i mam czas na kafe:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela333 - no i tyle wystarczyło, obyłoby się bez tych złośliwości odnośnie częstotliwości siedzenia przeze mnie na kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się ta sukienka nie podoba. jest zbyt rozłożysta no i te srebrne pasy przytłaczają. ja bym takiej nie ubrała na swój ślub, ale jeśli Tobie się podoba i wyglądasz w niej dobrze to kupuj. a jeszcze się zapytam: ile kosztuje ta suknia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kosztuje 1500 za wypozyczenie, a 2500 kupno, plus 90 zł na czyszczenie jeśli wypożyczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. ja naprawde jestem wdzięczna za wszelkie komentarze, po to dałam zdjęcie tej sukni aby zasięgnąć opinii innych bo sama nie wiedziałam czy tylko ja mam coponiektóre odczucia odnośnie tej sukni czy nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- prawda jest taka, że każda panna młoda ma najpiękniejszą i wyjątkową sukienkę :) a, że każda inna to przecież lepiej- glupio by było jakbyśmy były takie \"homogenizowane\" . Nerwy mnie trochę poniosły na tekst o skromnej kiecy, jesli poczułyście się urażone to sorry :) Pozdrawiam i życzę udanego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, każdego czasem ponosi ;) ja równiez życzę wszystkiego dobrego, Ruda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez panna mloda
chcialam cos dodac od siebie..+tak naprawde dziewczyny znacie lorne i rondale, bo siedzicie non stop na forum a tutaj temat sie dosc czesto przewija...ja jak pokazalam moim znajomym ( nie wtajemniczonym) strone pronovias i m.in Lorne to byli zachwyceni.ale oni tej sukni nie znaja , bo nie siedza na kafe i dla gosci weselnych, ktorzy nie sa 4 razy w miesiacu na weselach i nie siedza na kafe Lorna na pewno nie bedzie oklepana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście - masz rację! Ja osobiście przymierzałam Lornę - fakt faktem-suknia jest piekna, ale to nie mój styl i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melca
moim zdaniem bedziesz wygladac...bosko. To jest Twoj dzien. Lsnij , niech Twoj blask oslepi gosci ,a przede wszystkim pana mlodego. Ja mam slub 31 maja i jeszcze sukienki nie wybralam.Ale zdaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna suknia
taka królewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam suknię dzisiaj....ale nie tą co w linku na samym początku....Pojechałam z Mamą dziś do Krakowa, przymierzyłam inną i wybrałam. Jaśniutką smietankową Sincerity Sweetheart 5831 http://sweetheartgowns.com/eu_po/collection_popup.php?id=14&disc= W rzeczywistości nie jest taka żółta tylko prawie biała, bęzie bez tego kwiatka z boku, pieknie się lsni, dobrze się w niej czuję i nie mam żadnych wątpliwości :D Trudno, gdyby tej nie było wybrałabym tą \'królewską\'. Ale w tej się poczułam wygodniej i jakoś bardziej mi przypasowała :) Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak orginalna jak tamta, ale babki mi powiedziały, że mojej figurze pasuje taki styl..popryzmierzałam jakies bardziej rozłożyste i jednak w tej wyglądałam cudnie :) Uf..trudno, stało się, suknia zamówiona, zaliczka zapłacona, może ktoś powiedziec, że będę żałować...ale mi się ta spodobała i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata ta ktorą wybralas to jest wlasnie moj typ!!! Uwielbiam takie sukienki i moze sama taka wlasnie bede miala. Cudna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×