Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sękata

Znalazłam coś takiego-poradźcie mi znów pliziok

Polecane posty

Gość onauk
laura..to nie jest zlosliwe...Sekata pytala o zdanie,wiec je wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiesz, czy te pasy w bieli nie wydadza sie jakies takie za ciężkie do niej...w ecru to jets nieco stłumione bo i kolor sukni jest ciemniejszy..na białym tle moga być nieco zbyt widozne? nie wiem..kurde, chcialabym gdzies te białą zobaczyć..grrr...napiszę chyba maila do Sposy zeby przysłali fote bialej? ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata jak cię tak bardzo drażnią te pasy to może szukaj jeszcze czegoś, bo potem będziesz ciągle myslec o tych pasach...( a chyba nie o to chodzi) Suknia powinna ci się w 100% podobac i nic cię nie powinno w niej razić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. ja też właśnie chciałam taką 'szykowną'...Wszystkie te Pronoviasy jakoś mi sie wydawały za skromne.... ale dziękuję za wszystkie opinie, czekam na dalsze :) chętnie poczytam jakies podpowiedzi- co w niej jest nie tak, co by zmienic, a może ktoś podrzuci propozycje podobnej suknie gdzieś łatwo dostępnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby nie tak drażnią bo to one mi się peirwsze rzuciły jakos 'coś ciekawego i innego', w świetle reflektorów ach burza iskier :) ale zastanawiam sie jak inni na to spojrzą..niestety taka jestem, że sie przejmuję opinią innych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata, ale czy oni ją szyją dla ciebie na twój rozmiar? Bo jeśli tak, to możesz przecież robić różne modyfikacje, np zrezygnować z pasa na dole, albo dać cieńszy. Ja tak mam, mogę zmienić w niej co chcę, z tym że akurat ja nie chciałam nic zmieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja takiej nigdzie nie dostane a nie chce gorsetu ani takiego 'odzielania' się dołu sukni od góry sukni....nie wiem, pokazuję tylko, co u mnie w mieście jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura- no babka powiedziala, ze bedzie brać ze mnie miare ięc chyba na mnie szyją? czy tylko zamawia jakiś tma nie wiem, 34 rozmiar i już? (p.s. ja normalnie nosze 38 a wszytskie suknie jakie przymierzam o 2 numery za duże :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wyrażam o tej sukni pozytywnie, bo sama ją zamówiółam i mi się podobała najbardziej z mnóstwa innych:) ale jak nie jesteś pewna, to nie kieruj się moją opinią, bo każdemu podoba się co innego. A z drugiej strony, na weselu jest ok 100 osób, i nie da się trafić w gust każdego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no, ja przeglądnęłam miliony sukien, pochodziłam po sklepach w Krakowie i u siebie i wczoraj wchodzę, patrzę - od razu ta mnie przyciąnęła do siebie, ubrałam, i nie chciałam ściągnąć, innej przymierzać. Dopiero dziś rano moja Mama zaczęła mi gadać, że ten tiul niewygodny, cośtma, bedzie sie podnosił, jak jak w Kosciele usiąde....itede...ogólnie jestem na nią zdecydowana :D ale jeszcze wolę sie upewnić, może coś zmienić, zastanowić się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata - tak, oni suknię dostosowują do twojego rozmiaru. Gdy ze mnie babka brała miarę, to zmierzyła dokładnie wszystko: wzrost, długość ręki, obwód ramienia, rozstaw piersi (!), miseczkę musiałam podać też, wszystko jakieś kilkanaście parametrów. Dodatkowo możesz zażyczyć sobie np inną koronkę, czy inne ozdoby, albo przykładowo brak jakiejś ozdoby, wsio. Dodatkowo jak ją odbierasz, to mierzysz i jeszcze ostatecznie robią poprawki (jeśli okaże się że np schudłaś czy coś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tka, to że poprawki to wiem :) ale w jakim ja mam iść staniku do zdjęcia wymiarów? Nie kupiłam jesczez tego ślubnego bo skąd mialam wiedziec, czy bedzie do sukni pasowal? mam isc w starym a jak nowy nie bedzie pasowal do sukni potem? (..sie nie zmiesci albo co? eh kurde, Laura, musimy sie trzymac razem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiul się nie podnosi, ładnie przylega do spódnicy, nie jest taki "fruwający" jak przy innych sukniach tego typu. Chociaż muszę przyznać że suknia ładniej wygląda przy węższej halce (z mniejszym kołem), wtedy nie ma problemu z siadaniem itd. Sękata, prześij się z tym i na spokojnie sobie przemyśl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo np. jak dzisiaj psozlam ejsczze raz ja oglądnąc to sprawdziłam ręką i od spodu ją jakby przygniotłam i ten tiul się zahaczył o ten tiul wewnętrzny i nie wrócił juz na swoje miejsce tlyko był taki jakby wgnieciony..jak przy klękaniu w Kosciele mi sie tak zrobi to przeciez nie bede sie poprawiac przed kamera na srodku Kosciola chyba? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanik ubierz jakiś normalny, no nie wiem, jakiś standard. Ja miałam zwyczajny czyli druty i cienkie gąbki. Do ślubu też pewnie podobny kupię bo przy moim mini rozmiarze inne odpadają:-P A ostatecznie przecież do ślubnego możesz włożyć dodatkowe wkładki czy coś. Służę pomocą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki sun :D tmata wydaje mi sie troche 'babciowata' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata, ja chyba zrobię kok albo takie tylko trochę upięte, a z tyłu puszczone na plecy. chcę jeszcze diadem do tej sukni i krótki welon, mierzyłam i fajnie to wygląda, tylko się zastanawiam czy nie zrobię z siebie choinki... Ale jak taka suknia i diadem, to bez biżuterii, no może jakieś małe kolczyki takie kropeczki, i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też babka radziła diadem, ale ja swtierdziłam, żeby juz nie robić z siebie właśnie choinki bo to juz bedzie przegiecie tylko coś drobnego we wlosach i jakieś iskrzące male kolczyki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo właśnie tu jest cienka granica, można łatwo przesadzić, bo ta suknia sama w sobie spełnia funkcję biżuterii:) Ja nawet myślę, że koronkowe bolerko tu niezbyt pasuje, chyba lepiej jakies gładkie. Hmmmm...... W każdym razie ja nie chcę rękawiczek, to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze tu juz nic wiecej nie trzeba, jesli kupie wlasnie taką to nie bede miec nic. jesczez sie zastanowie, jak nic nie znajde lepszego to amawiam taka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, no to daj znać czy się zdecydowałaś. Kurde, jak się na nią tak napatrzyłam, to juz jakoś mniej mi się podoba.....:-D Ale nic to, zapłaciłam już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. jak spojrzalam pierwszy raz, to pomyslalam ze to suknia z rosyjskiego salonu, jak suknia jakiejs carycy. ale bez obrazy. to ze zlotym pasem by tak ciezko nie wygladala, metalowo, jakz tym srebnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok czas na mnie
obejrzalam ta fotke kilka razy i uwazam, ze jej najwieksza wada wedlug dziewczyn na forum jest orginalnosc. wiekszosc linkow na kafe to zwykle bezy i tyle, wszystko na jedno kopyto. ta suknia ma cos w sobie, wlasnie ten styl carycy, jest taki podniosly i z klasa. mi sie podoba, a z uslug euro stylu jestem zadowolona, wprawdzie kupowalam tam suknie wieczorowa, ale po poprawkach pasowala swietnie. mysle, ze jesli Ci sie podoba to ja bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka dzis mam swoje imieniny
moim zdaniem sękata nie jestes calkowiecie przekonanan do tej sukni, mi osobiscie sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×