Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY

usg 3D - warto je robić????

Polecane posty

wiem, że niektórzy są z tego badania bardzo zadowoleni...Ja osobiście nie, bo wszystko zależy od ułożenia dzieciątka-moje leżało tak pechowo, że jedyne co widzieliśmy to tył główki...Lekarz próbował "szturchać", żeby się poruszuło/odwróciło, ale nic z tego:) Ale jak oglądam inne zdjęcia 3D to są super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie!! miałam wczoraj badanie 2d i dzidzius tak sie ułozył za lekarz nie mógł go nawet zmierzyć! Z tego co mówi mój gin to jest z maluszkiem wszystko ok wiec nie wiem czy jest konieczność wykonywania tego badania!? Ale mój mąż sie upiera bo chciałby wiedziec płeć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaakk
To chyba tylko taka moda teraz nastała, może jakaś pamiatka , ale właśnie zależy od ułożenia dziecka bo jak się na ciebie " wypnie" to nic nie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płeć mozna poznać przeciez za zwykłym USG,chyba że chcecie zobaczyć dziecko w trójwymiarze.Ja byłam bardzo zadowolona,widok niesamowity.W którym jesteś tyg?Bo usg 3d najlepiej roibc w 22-24tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niewiem,ja znalazłam najtaniej w mieście(150zł) i wcale nie trwało 10 m ,raczej 30m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie robiłam 3d i nie wiem czy będę. Jakoś tak nie podobają mi się te zdjęcia/filmiki które widziałam do tej pory. Koleżanka raz robiła i nie była też zadowolona, podobno wystarczy się minimalnie poruszyć (czego się nie da uniknąć), a już obraz się zamazuje. \'Jak na razie robimy w dwóch wymiarach (+czas), na nowoczesnym aparacie, więc wrażenia i tak są mocne, widać naprawdę wszystkie szczególiki. Też miałam ostatnio \"źle\" ułożone dziecko i jedyne przy czym lekarz miał wątpliwość, to czy na pewno będzie to dziewczynka, poza tym pomierzył i policzył wszystko co trzeba (to było USG tzw. genetyczne). Dla porównania powiem jeszcze że u nas takie badanie wynosi 150zł i już nic nie doliczają ani za nagrywanie płyty ani za 3d. Stawka jest po prostu stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackpot czy ja dobrze pamiętam, że jesteś z Łodzi? Jeśli tak to powiedz gdzie tak tanio można zrobić 3D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackpot czy ja dobrze pamiętam, że jesteś z Łodzi? Jeśli tak to powiedz gdzie tak tanio można zrobić 3D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Sterlinga,prawie na przeciwko szpitala Rydygiera,ale nie kojrze nazwy przychodni.Jest taki duzy szyld......widac z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) a masz jakiś nr do nich? ile wcześniej trzeba się umawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umawiałam sie kilka dni przed,ale numeru nie mam.Jak sobie przypomne nazwe poradni to poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałam sobie-Renoma i nr telefonu na USG 3D / 4D (42) 631-94-29 lub 631-94-48.Nie wiem ile teraz kosztuje ,ale zadzwoń tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×